Naučte sa vyrobiť si vlastný „eko gril“ priamo z toho čo ponúka les

0

Predstavte si, že idete na opekačku do lesa, ale okrem klasického opekania klobások na otvorenom ohni by ste chceli niečo aj pogrilovať. Je tu však problém – v žiadnom prípade sa vám nechce do lesa ťahať celý komplet plynového grilu. Dnes vám ukážeme ako tento problém vyriešiť.

YouTube kanál La Fabrique DIY predstavuje techniku ako si doma vyrobiť jedinečný gril z obyčajného kmeňa stromu. Tento netradičný spôsob má dokonca aj svoje vlastné pomenovanie „švédska fakľa“.

Všetko čo potrebujete urobiť, je napíliť dostatočne hrubý kmeň stromu do kríža do hĺbky približne 30 centimetrov. Následne v tejto škáre rozložíte oheň a zvyšok sa už urobí samo… 🙂 .

Pozrite si aj podrobný video návod.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Leo DiCaprio musí po útoku medveďa prežiť zranený a sám v hlbokej divočine – The Revenant

Najnovší trailer na film s hviezdnym obsadením v podaní Leodarda DiCapria a Toma Hardyho má názov The Revenant. Ide o film založený na skutočných udalostiach, príbeh o legendárnom dobrodruhovi a lovcovi Hughovi Glassovi, ktorého v divočine brutálne napadne medveď. Po útoku tak musí sám, opustený aj najbližšími členmi jeho loveckej družiny, prežiť  a dostať sa nielen zo zranení, ale aj z bolestivej zrady jeho dôverníka Johna Fitzgeralda (Tom Hardy). Vedený silou vôle a láskou k rodine musí prekonať nástrahy krutej zimy a nájsť svoje výkúpenie. Film režíruje renomovaný režisér filmov Birdman a Babel, Alejandro Gonzalez Iñárritu. Aj keď trailer nám toho veľa neponúka, na základe hviezdneho obsadenia sa dá predpokladať, že to bude vážny súper v boji o filmové ceny. Viac uvidíme v decembri v kinách. Zdroj: screencrush.com