Naučte sa vyrobiť si vlastný „eko gril“ priamo z toho čo ponúka les

0

Predstavte si, že idete na opekačku do lesa, ale okrem klasického opekania klobások na otvorenom ohni by ste chceli niečo aj pogrilovať. Je tu však problém – v žiadnom prípade sa vám nechce do lesa ťahať celý komplet plynového grilu. Dnes vám ukážeme ako tento problém vyriešiť.

YouTube kanál La Fabrique DIY predstavuje techniku ako si doma vyrobiť jedinečný gril z obyčajného kmeňa stromu. Tento netradičný spôsob má dokonca aj svoje vlastné pomenovanie „švédska fakľa“.

Všetko čo potrebujete urobiť, je napíliť dostatočne hrubý kmeň stromu do kríža do hĺbky približne 30 centimetrov. Následne v tejto škáre rozložíte oheň a zvyšok sa už urobí samo… 🙂 .

Pozrite si aj podrobný video návod.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Opustený pracovný tábor zmenený na nádhernú pláž

Rummu, opustené sovietske väzenie a baňa s nútenými prácami nachádzajúca sa v Estónsku, sa od čias svojho vzniku radikálne zmenila. Vďaka prirodzeným procesom sa celý lom postupne ocitol pod vodou z podzemia, čo z tohto niekedy doslova strašidelného miesta plného smútku a nešťastia spravilo nádhernú a obľúbenú pláž. Ak ste teda rozhodnutí navštíviť pozoruhodné miesto plné histórie, nemali by ste minúť Rummu. Pre inšpiráciu si pozrite nasledujúce video a fotografie. http://tvcdn.kid1.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2014/09/Screen-Shot-2014-09-19-at-12.10.51-PM.png http://tvcdn.kid1.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2014/09/Screen-Shot-2014-09-19-at-12.11.47-PM.png http://tvcdn.kid1.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2014/09/Screen-Shot-2014-09-19-at-12.14.10-PM.png    Zdroj: truevagabond.com