Naučte sa vyrobiť si vlastný „eko gril“ priamo z toho čo ponúka les

0

Predstavte si, že idete na opekačku do lesa, ale okrem klasického opekania klobások na otvorenom ohni by ste chceli niečo aj pogrilovať. Je tu však problém – v žiadnom prípade sa vám nechce do lesa ťahať celý komplet plynového grilu. Dnes vám ukážeme ako tento problém vyriešiť.

YouTube kanál La Fabrique DIY predstavuje techniku ako si doma vyrobiť jedinečný gril z obyčajného kmeňa stromu. Tento netradičný spôsob má dokonca aj svoje vlastné pomenovanie „švédska fakľa“.

Všetko čo potrebujete urobiť, je napíliť dostatočne hrubý kmeň stromu do kríža do hĺbky približne 30 centimetrov. Následne v tejto škáre rozložíte oheň a zvyšok sa už urobí samo… 🙂 .

Pozrite si aj podrobný video návod.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Aká je šanca, že v lietadle bude vedľa vás sedieť váš dvojník, o ktorom ste netušili, že vôbec existuje?

Predstavte si, že letíte lietadlom, sadnete si na svoje sedadlo a čakáte na vzlietnutie. Po chvíli sa otočíte a vedľa vás sedí osoba, ktorá vyzerá presne ako vy. Nejde pri tom o vášho brata ani rodinného príbuzného. Je to vôbec možné? Život ukázal, že áno. Vo štvrtok tento týždeň letel 32-ročný Neil Douglas z Londýna do Galway, keď v lietadle vedľa seba narazil na svojho dvojníka. Ide pri tom o 35-ročného Roberta Stirlinga. Najzaujímavejšie na tom všetkom bola skutočnosť, že spomínaná dvojica bola nakoniec ubytovaná aj v rovnakom hoteli. No neoslávte to... http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/bearded-men-lookalikes-doppelgangers-aeroplane-flight-neil-douglas-robert-stirling-1.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/bearded-men-lookalikes-doppelgangers-aeroplane-flight-neil-douglas-robert-stirling-3.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/bearded-men-lookalikes-doppelgangers-aeroplane-flight-neil-douglas-robert-stirling-2.jpg Zdroj: boredpanda.com