Nedávny týždeň módy v New Yorku naznačil najnovší módny trend – vagíny

0

Týždeň módy známy ako New York Fashion Week si vo svete módy vybudoval meno ako udalosť, ktorá definuje hranice štýlu, módy a dizajnu.

Ináč to nebolo ani tento rok, predovšetkým počas prehliadky Namilia Spring 2008, kde modelky v extravagantných modeloch ukázali aj to, čo ináč ostáva zahalené – najtajnejšie ženské partie. Doslova stovky trblietavých vagín ozdobených perlami a kvetinami sa prechádzalo po móle akoby sa nič nedialo. Módna prehliadka s názvom The Indiscreet Jewels, ktorej meno bolo odvodené od názvu románu z 18-tého storočia autora Denisa Diderota, v ktorom autor opisuje príbeh panovníka, ktorý získa magický šperk so schopnosťou odhaliť tajomstvo a minulosť každej vagíny, na ktorú ukáže.

Dizajnéri Namilie, Nan Li a Emilia Pfohl, museli pri zostavovaní tejto kolekcie mať v pláne jednoznačne šokovať. A ako je vidieť z reakcii ľudí, svoj cieľ splnili na 100%.

„Musíme prestať vnímať sex ako tabu a začať ho brať ako prirodzený aspekt života,“ uviedli spomínaní návrhári vo svojom vyjadrení na internetovej stránke.

Pozrite si záznam z tejto prehliadky, o ktorej sa aj herec Jim Carrey vyjadril ako o absolútne „meaningless“.

Zdroj: metro.co.uk

Foto: Instagram.com/_namilia_

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.