Neopakovateľná krása zamrznutého Dunaja v centre Budapešti

0

Vidieť rieku Dunaj v zajatí mrazu a ľadu tak, ako je to možné teraz, je naozaj výnimočné. Obzvlášť ak sa to stane v srdci hlavného mesta Maďarska – v Budapešti.

Naposledy sa to stalo pred 5 rokmi a dnes, keď teploty klesajú pod úroveň -20 stupňov je táto krása chladného ľadu znovu prítomná.

Maďarský fotograf Tamás Rizsavi ju dokázal zachytiť tak, ako nikto doposiaľ.

Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ženy: áno, toto chceme počuť

Chcete povedať svojej partnerke kompliment, ale jazyk vás odmietne počúvať? Nasledujte naše tipy! Len nezabudnite si vybrať svoje slová opatrne, v závislosti na tom, ako blízko ste.   Chcem byť s tebou, držať ťa za ruku a stáť pred celým svetom. Milujem ťa. Chcem ťa, potrebujem ťa, bez teba to jednoducho neide. Keď nie si pri mne, som sám a stratený. Si krajšia zakaždým, keď sa na teba pozriem. Milujem tvoj zmysel pre humor. Tvoj hlas je sladší ako med. Nemáš ani poňatia ako rád sa s tebou rozprávam. Keď som sám, aj tak myslím len na teba. Si moja a len moja - Všetky práva  máš vyhradené. Milujem cítiť  tvoje teplo, keď si tak blízko. Deň bez tvojho úsmevu je deň premárnený. Milujem tvoje zvodné pery. Celý môj život som čakal na niekoho ako si ty. Žiadna žena sa môžete s tebou porovnávať. Žiadna žena nie je taká pekná ako si ty. Si pre mňa viac než všetko. Budem tu pre teba vždy, kedykoľvek by si potrebovala. Každý okamih strávený s tebou stojí za to. Tvoje pery sú sladšie ako med. Deň, keď som ťa nevidel, pokladám za stratený.