Oficiálny trailer k filmu Múmia je na svete

0

Staroveká princezná Ahmanet sa prebúdza zo svojho nedobrovoľného spánku. Tisícročia pestovaný hnev neveští nič dobré pre ľudstvo. Podarí sa tajnej organizácii Prodigium zastaviť toto monštrum pred zničením sveta?

Leto 2017 bude plné horúcich filmových noviniek, ktoré vytiahnu ľudí do kín. Medzi tieto novinky patrí aj film amerického režiséra Alexa Kurtzmana, ktorý nesie názov ,,The Mummy“, čo v preklade znamená Múmia. Hoc už bolo týchto filmových spracovaní týkajúcich sa múmii veľa, americký režiséri nás neustále prekvapujú novšími a novšími zápletkami, príbehmi a fascinujúcimi vizuálnymi efektami.

Úspech tohto filmu má zaručiť aj hlavný hrdina Nick Morton, ktorého si zahrá americký herec Tom Cruise, či herečka Sofia Boutella, ktorá si zahrá samotnú múmiu Ahmanet. Trailer, ktorý predstavila spoločnosť Universal Pictures na svojom youtube kanály nám prezrádza, že sa môžeme tešiť na dobrodružstvo, akčnosť či prvky hororu. Kto vie, možno bude tento film trhákom ako aj ostatné Cruisove filmy, napríklad Age of Tomorrow, či mnohé ďalšie.

Premiéra filmu je stanovená na prvú polovicu júna 2017.

Zdroj: youtube.com, imdb.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Táto dievčina na svoje snúbenecké fotky nepotrebovala žiadneho princa. Vystačila si aj sama

S mottom: „Na to, aby ste boli princeznou, nepotrebujete princa,“ sa 27-ročná rozhodla pre neobyčajnú fotografickú sériu snúbeneckých fotografií. Podobne ako iné malé dievčatká, aj ona vyrastala so snom, že raz sa stane takou krásnou princeznou ako v rozprávkach o Popoluške, či Spiacej kráske. Preto, keď prišiel čas na snúbenecké fotografie, s istotou vedela, že ich chce mať v Disneylande. Problém však nastal, keď si to jej nastávajúci so svadbou plánovanou na máj rozmyslel a ona ostala pár týždňov pred naplánovaným fotením sama. Po rozume jej chodili rôzne myšlienky o zrušení celého fotenia, ale nakoniec urobila presne to, čo aj hrdinka v rozprávke. „Po pár dňoch uvažovania som si povedala. Vieš čo? Toto nie je koniec príbehu. Aj tak budeš krásna a tvoja kamoška ti vyrobí krásne fotografie,“ vysvetľuje situáciu Brooke. Brooke sa potom presťahovala do Santa Moniky v Kalifornii, kde momentálne pracuje ako osobná asistentka. Keď sa fotografie objavili na internete, okamžite sa stali veľkým hitom. „Čo som sa z toho všetkého naučila je fakt, že aj keď je človeku ťažko, stále sa dá byť kráľom/kráľovnou v trblietavom brnení a poraziť všetky problémy,“ dodáva nakoniec Brooke. https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/wishingwell-1474659310.jpg https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/townsquare-1474659111.jpg https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/smile-1474659147.jpg https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/clock-1-1474659212.jpg https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/smallworld-1474659269.jpg https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/carousel-1474659017.jpg Zdroj: cosmopolitan.com