Oficiálny trailer k filmu Múmia je na svete

0

Staroveká princezná Ahmanet sa prebúdza zo svojho nedobrovoľného spánku. Tisícročia pestovaný hnev neveští nič dobré pre ľudstvo. Podarí sa tajnej organizácii Prodigium zastaviť toto monštrum pred zničením sveta?

Leto 2017 bude plné horúcich filmových noviniek, ktoré vytiahnu ľudí do kín. Medzi tieto novinky patrí aj film amerického režiséra Alexa Kurtzmana, ktorý nesie názov ,,The Mummy“, čo v preklade znamená Múmia. Hoc už bolo týchto filmových spracovaní týkajúcich sa múmii veľa, americký režiséri nás neustále prekvapujú novšími a novšími zápletkami, príbehmi a fascinujúcimi vizuálnymi efektami.

Úspech tohto filmu má zaručiť aj hlavný hrdina Nick Morton, ktorého si zahrá americký herec Tom Cruise, či herečka Sofia Boutella, ktorá si zahrá samotnú múmiu Ahmanet. Trailer, ktorý predstavila spoločnosť Universal Pictures na svojom youtube kanály nám prezrádza, že sa môžeme tešiť na dobrodružstvo, akčnosť či prvky hororu. Kto vie, možno bude tento film trhákom ako aj ostatné Cruisove filmy, napríklad Age of Tomorrow, či mnohé ďalšie.

Premiéra filmu je stanovená na prvú polovicu júna 2017.

Zdroj: youtube.com, imdb.com

Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj