Oficiálny trailer k filmu Múmia je na svete

0

Staroveká princezná Ahmanet sa prebúdza zo svojho nedobrovoľného spánku. Tisícročia pestovaný hnev neveští nič dobré pre ľudstvo. Podarí sa tajnej organizácii Prodigium zastaviť toto monštrum pred zničením sveta?

Leto 2017 bude plné horúcich filmových noviniek, ktoré vytiahnu ľudí do kín. Medzi tieto novinky patrí aj film amerického režiséra Alexa Kurtzmana, ktorý nesie názov ,,The Mummy“, čo v preklade znamená Múmia. Hoc už bolo týchto filmových spracovaní týkajúcich sa múmii veľa, americký režiséri nás neustále prekvapujú novšími a novšími zápletkami, príbehmi a fascinujúcimi vizuálnymi efektami.

Úspech tohto filmu má zaručiť aj hlavný hrdina Nick Morton, ktorého si zahrá americký herec Tom Cruise, či herečka Sofia Boutella, ktorá si zahrá samotnú múmiu Ahmanet. Trailer, ktorý predstavila spoločnosť Universal Pictures na svojom youtube kanály nám prezrádza, že sa môžeme tešiť na dobrodružstvo, akčnosť či prvky hororu. Kto vie, možno bude tento film trhákom ako aj ostatné Cruisove filmy, napríklad Age of Tomorrow, či mnohé ďalšie.

Premiéra filmu je stanovená na prvú polovicu júna 2017.

Zdroj: youtube.com, imdb.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Nové spracovanie Popolušky od Disneyho

Filmové štúdiá Walta Disneyho pracujú na „remaku“ slávneho príbehu o Popoluške. Tento raz však klasickú animovanú verziu nahradí hraný film, ktorý by sme v kinách mohli uvidieť v marci 2015. Film je založený na klasickom príbehu, rozprávke o Popoluške, s hlavnou hrdinkou Lily James ako Popoluškou. Príbeh o úbohom dievčatku, ktorú po smrti rodičov vychováva macocha a jej žiarlivá dcéra a ktorej život sa od základov zmení po návšteve bálu v paláci, určite každý dobre pozná. Preto postačí, ak si pozriete oficiálny trailer k tejto pripravovanej novinke a vrátite sa tak spolu s nami do detstva plného rozprávok. http://laughingsquid.com/wp-content/uploads/2014/11/cinderella-poster-e1416428956859.jpg http://laughingsquid.com/wp-content/uploads/2014/11/cinderella2-750x500.jpg http://laughingsquid.com/wp-content/uploads/2014/11/cinderella3-750x500.jpg http://laughingsquid.com/wp-content/uploads/2014/11/cinderella1-750x500.jpg Zdroj: laughingsquid.com