Opustí obľúbený Conor McGregor UFC a stane sa wrestlerom? 

0

Írska legenda zmiešaných bojových umení Conor McGregor pripúšťa odchod z UFC. Podľa svojho agenta by mal zamieriť do WWE čím by sa tak stal profesionálnym wrestlerom.

Počas podcastu Five Rounds jeho agent Audie Attar povedal: „Ja si myslím, že je to celé len o biznise.“

„Ak by WWE prišlo s ponukou, sme ochotní nad tým pouvažovať. Môžme mať otvorenú konverzáciu,“ pokračoval.

McGregor však v minulosti WWE už niekoľkokrát urazil. Po debute CM Punka v UFC povedal, že wrestleri sú len skupina malých dievčat.

Rýpol si aj do legendy wrestlingu Johna Cenu, kedy sa smial z jeho štýlu obliekania v ringu.

Zdroj: theladbible.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Poliak so svojou paródiou na VW Passat baví celý svet. Pozrite si jeho hit o Passerati

Počas práce na tomto magazíne si aspoň raz týždenne poviem vetu: „Videl som toho už veľa, ale toto je fakt iné kafé.“ Ináč povedané, mám pocit, že ma v živote už nemôže nič prekvapiť, ale stále sa nájdu vecí, z ktorých ostávam v nemom úžase. Podobne je to aj s týmto „hudobným hitom“ poľského speváka menom Rompey. Pieseň s názvom Passerati sa určite nestane hitom svetových hitparád – ani vďaka svojmu „talentu“ a rozhodne nie ani vďaka klipu. Rozhodne však platí, že pieseň, ktorá ma tak pobavila, ako táto, som už dávno nepočul. Obzvlášť tá pasáž, kde opisuje peknú slečnu slovami „vymaľovaná ňuňa“ :-) No proste brutal... Zdroj: youtube.com