Opustí obľúbený Conor McGregor UFC a stane sa wrestlerom? 

0

Írska legenda zmiešaných bojových umení Conor McGregor pripúšťa odchod z UFC. Podľa svojho agenta by mal zamieriť do WWE čím by sa tak stal profesionálnym wrestlerom.

Počas podcastu Five Rounds jeho agent Audie Attar povedal: „Ja si myslím, že je to celé len o biznise.“

„Ak by WWE prišlo s ponukou, sme ochotní nad tým pouvažovať. Môžme mať otvorenú konverzáciu,“ pokračoval.

McGregor však v minulosti WWE už niekoľkokrát urazil. Po debute CM Punka v UFC povedal, že wrestleri sú len skupina malých dievčat.

Rýpol si aj do legendy wrestlingu Johna Cenu, kedy sa smial z jeho štýlu obliekania v ringu.

Zdroj: theladbible.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Táto svadba v štýle Harryho Pottera bola viac než magická

S miernou nadsázkou sa povráva, že na Zemi je viac fanúšikov Harryho Pottera ako je hviezd v našej slnečnej sústave. Ale tak, ako vo všetkom, aj tu môžeme povedať, že niektorí sú väčší a iní zasa menší. A práve medzi tých prv menovaných môžeme s určitosťou zaradiť novomanželov Cassie a Lewis Byromovcov. Z dôvodu spoločnej lásky nielen k sebe navzájom, ale aj k príbehom o mladom čarodejníkovi  (Harry Potter) sa táto dvojica rozhodla pre jedinečnú svadbu v štýle týchto príbehov. Svadbu plánovali viac než rok a na zabezpečenie všetkých potrebných detailov, použili všetko od nákupov na eBay až po charitatívne obchody. Každý zo 130 pozvaných hostí dostal hneď po príchode kúzelnú paličku a ani nevestina svadobná kytica nebola ako majú iné nevesty. Tá jej bola totižto vyrobená z 20 rozstrihaných kníh o Harrym. Obaja si dali dokonca vyrobiť špeciálne plagáty v štýle „WANTED“ priamo z Ministerstva mágie. Nuž, musíme uznať, že za originalitu si zaslúžia obdiv. http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-57.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-18.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-16.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-24.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-22.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-14.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-56.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-34.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-20.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-55.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-33.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-48.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-26.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-10.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-45.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/05/harry-potter-themed-wedding-cassie-lewis-byrom-6.jpg Zdroj: boredpanda.com