Opustí obľúbený Conor McGregor UFC a stane sa wrestlerom? 

0

Írska legenda zmiešaných bojových umení Conor McGregor pripúšťa odchod z UFC. Podľa svojho agenta by mal zamieriť do WWE čím by sa tak stal profesionálnym wrestlerom.

Počas podcastu Five Rounds jeho agent Audie Attar povedal: „Ja si myslím, že je to celé len o biznise.“

„Ak by WWE prišlo s ponukou, sme ochotní nad tým pouvažovať. Môžme mať otvorenú konverzáciu,“ pokračoval.

McGregor však v minulosti WWE už niekoľkokrát urazil. Po debute CM Punka v UFC povedal, že wrestleri sú len skupina malých dievčat.

Rýpol si aj do legendy wrestlingu Johna Cenu, kedy sa smial z jeho štýlu obliekania v ringu.

Zdroj: theladbible.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Úchvatná kaplnka v tvare kríža doslova visí nad morom

Architekti z Open Platform for Architecture (OPA) sa opäť raz dostali do povedomia svojim netradičným architektonickým kúskom – kaplnkou v tvare kríža, ktorú uložili priamo do steny útesu. Vďaka až priam neuveriteľnej blízkosti mora je z kaplnky dych berúci výhľad na Egejské more. Kaplnka s názvom Dubbed Lux Aeterna (Kaplnka Svätého Kríža) je navrhnutá v modernom architektonickom štýle zvanom Transcendental Brutalism, ktorý využíva 3 základné prvky – betón, robustnosť a ohromný výhľad. Kaplnka je doslova vytesaná do skaly útesu a s fasádou zo skla a ocele v tvare kríža sa v noci premieňa na žiariaci maják. Do kaplnky sa vchádza podzemnými schodmi, ktoré majú úlohu aj pri cirkulácií vzduchu. Kaplnka by mala stáť na ostrove Serifos, pretože tento dokonale spĺňa podmienky rovného útesu s výhľadom na more. Interiéru kaplnky dominuje minimalistický štýl, teda veľa nábytku v nej určite nenájdete. Konštrukcie sú prevažne betónové s drevenými podlahami, lavičkami a dvermi. Okrem sklenenej fasády v tvare kríža sa tu nachádza ešte jeden, tentoraz nádherne farebný a na streche, vďaka čomu za slnečného počasia vnútri kaplnky dochádza k 1farebnému tancu svetelných lúčov. Zdroj: archdaily.com