Opustí obľúbený Conor McGregor UFC a stane sa wrestlerom? 

0

Írska legenda zmiešaných bojových umení Conor McGregor pripúšťa odchod z UFC. Podľa svojho agenta by mal zamieriť do WWE čím by sa tak stal profesionálnym wrestlerom.

Počas podcastu Five Rounds jeho agent Audie Attar povedal: „Ja si myslím, že je to celé len o biznise.“

„Ak by WWE prišlo s ponukou, sme ochotní nad tým pouvažovať. Môžme mať otvorenú konverzáciu,“ pokračoval.

McGregor však v minulosti WWE už niekoľkokrát urazil. Po debute CM Punka v UFC povedal, že wrestleri sú len skupina malých dievčat.

Rýpol si aj do legendy wrestlingu Johna Cenu, kedy sa smial z jeho štýlu obliekania v ringu.

Zdroj: theladbible.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Neonode AirBar - novinka vo svete elektroniky

Stále viac a viac spoločností prichádza na trh s rôznymi dotykovými notebookmi, tabletmi, či inými technologickými "vychytávkami". Čo ale v prípade, že váš počítač nedisponuje dotykovou funkciou, no vy by ste ju prijali? S riešením prišla spoločnosť Neonode! Spoločnosť Neonode vytvorila technológiu, ktorá pomôže všetkým tým, ktorí vlastnia akýkoľvek notebook bez dotykového displeja. Stačí len jeden voľný USB port, kompatibilný operačný systém a jednoduchšie zaobchádzanie s počítačom je na svete. Neonode AirBar je tenká, elegantná čierna "tyč", ktorá dokonale splynie s rámom vášho počítača. Na uchytenie zariadenia, využila spoločnosť magnety, ktoré môžu niektorých užívateľov pri kúpe odradiť. Keďže sa toto zariadenie umiestňuje horizontálne na spodnú časť rámu, Neonode umiestnila USB kábel, ktorý slúži na prepojenie s počítačom na jeho pracú stranu. Veľkou nevýhodou tohto USB kábla je, že ak sa vám akokoľvek poškodí, ste nútení zakúpiť si nové zariadenie. Nie je to ale až tak lacná záležitosť, kedže AirBar na 15,6" displej stojí 69€. Najväčší pozor si užívatelia musia dávať pri prvej kalibrácii zariadenia, keďže tá závisí od toho, ako zariadenie bude fungovať. AirBar taktiež disponuje funkciou, ktorá vás upozorní, ak by ste chceli zatvoriť obrazovku a prístroj by bol stále aktívne umiestnený v spodnej časti displeja. V tom prípade začne zariadenie pípať. Táto funkcia funguje len v prípade, že počítač je stále zapnutý. AirBar pracuje na báze "neviditeľného svetla", ktoré sníma a približne vie, kde sa predmet (prst, pero) nachádza na obrazovke displeja. Aj keď je táto technológia obdivuhodná, stále je v nej čo zlepšovať. Napriek tomu, že nie je 100% presná, dokáže zvládnuť bežné nenáročné požiadavky s ľahkosťou. AirBar sa vyrába v niekoľkých variantoch. Je určená pre 13,3", 14" a 15,6" displej. Tieto všetky tri prevedenia sú kompatibilné s operačným systémom Windows 8.1 a 10, Chrome Os a s operačným systémom spoločnosti Apple. V tomto poslednom prípade ale AirBar nepracuje tak ako by mal, keďže v niektorých prípadoch nezaznamenával celý displej zariadenia MacBook. Doposiaľ je toto zariadenie dostupné len vo verzii pre 15,6" displej, no ostatné verzie sa dajú rezervovať na stránke airbar.com. Zdroj: airbar.com, laptopmag.com