Plánujete tento rok svojho potomka? Poradíme vám ako na to, aby to vyšlo…

0

Každý pár, ktorý už má to šťastie, že sa mu podarilo splodiť potomka, potvrdí, že milovanie je jedná vec, ale samotné plodenie niečo úplne iné.

Niekedy sa môžete snažiť ako chcete a jednoducho to nejde. Okrem problematiky okolo plodných a neplodných dní ženy, svoju úlohu zohráva aj správna poloha pri samotnom akte.

Dvojica JK A CHARLIE z portálu channelmum.com vám v nasledujúcom videu ukážu aké polohy sú podľa matiek vhodné a prinášajú vyššiu pravdepodobnosť počatia.

Zdroj: channelmum.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Spevák Bono z U2 prichádza s vlastnou kolekciou slnečných okuliarov

Líder írskej rockovej skupiny U2, spevák Bono, prišiel minulý týždeň s novou kolekciou slnečných okuliarov, ktoré bude predávať s podporou inštitútu Briena Holdena - Vision Institute – a ich aktuálnou iniciatívou „Buy Vision, Give Sight”. Kolekcia okuliarov s názvom „Vision over Visibility” bola navrhnutá v spolupráci so značkou Revo a z každých predaných okuliarov poputuje čiastka 10 dolárov pre organizácie pomáhajúce ľuďom so zrakovým postihnutím, ktorí si nemôžu dovoliť adekvátnu zdravotnú starostlivosť. Súčasná cena týchto okuliarov je 249 dolárov. „Pre mňa to je osobné. S glaukómom sa trápim ostatných 20 rokov,“ povedal Bono. „The Brien Holden Vision Institute je na čele boja, ktorý by mohol ukončiť problémy so zrakom. Teraz majú dvoch spojencov – mňa a Revo.“ Podľa odborníkov zo spomínaného inštitútu, až 75% prípadov s problémami so zrakom je možné vyliečiť za predpokladu, že sa pacient dostane k správnej liečebnej metóde. Aj napriek tomu je na svete viac ako 600 miliónov ľudí, ktorí majú tieto problémy, pretože buď nemajú prístup k týmto metódam alebo jednoducho na to nemajú. “Máme záväzok to zmeniť,“ dodáva na záver Kovin Naidoo, CEO insštitútu The Brien Holden Vision Institute. http://cdn.pursuitist.com/wp-content/uploads/2015/11/351288-2.jpg Zdroj: pursuitist.com