Plánujete tento rok svojho potomka? Poradíme vám ako na to, aby to vyšlo…

0

Každý pár, ktorý už má to šťastie, že sa mu podarilo splodiť potomka, potvrdí, že milovanie je jedná vec, ale samotné plodenie niečo úplne iné.

Niekedy sa môžete snažiť ako chcete a jednoducho to nejde. Okrem problematiky okolo plodných a neplodných dní ženy, svoju úlohu zohráva aj správna poloha pri samotnom akte.

Dvojica JK A CHARLIE z portálu channelmum.com vám v nasledujúcom videu ukážu aké polohy sú podľa matiek vhodné a prinášajú vyššiu pravdepodobnosť počatia.

Zdroj: channelmum.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Fotografia týždňa: 49. týždeň 2015

Dnešnú fotografiu týždňa možno zaradiť do kategórie „prírodné úkazy“. Nad kráterom sopky Etna, nachádzajúcej sa na východnom pobreží Sicílie, ktorá je so svojou výškou 3 329 metrov najvyššia sopka v Európe, sa po nedávnej erupcii objavil obrovský oblak dymu a sopečného popola. Erupcia, ktorú doprevádzala aj sopečná búrka vytvorila záhadný prírodný úkaz, ktorý je možné vidieť pri tých najsilnejších sopečných erupciách. Foto: Marco Restivo/Barcroft Media