Plánujete tento rok svojho potomka? Poradíme vám ako na to, aby to vyšlo…

0

Každý pár, ktorý už má to šťastie, že sa mu podarilo splodiť potomka, potvrdí, že milovanie je jedná vec, ale samotné plodenie niečo úplne iné.

Niekedy sa môžete snažiť ako chcete a jednoducho to nejde. Okrem problematiky okolo plodných a neplodných dní ženy, svoju úlohu zohráva aj správna poloha pri samotnom akte.

Dvojica JK A CHARLIE z portálu channelmum.com vám v nasledujúcom videu ukážu aké polohy sú podľa matiek vhodné a prinášajú vyššiu pravdepodobnosť počatia.

Zdroj: channelmum.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Iba introverti vidia obrázky ukryté v týchto grafikách. Patríte medzi nich?

Je všeobecne známe, že jeden z hlavných rozdielov medzi introvertmi a extrovertmi je v spôsobe ako sa „nabíjajú“ energiou. Introverti sa omladia počas času, keď sú sami a môžu uvažovať nad svojím bytím, zatiaľ čo extroverti si svoje batérie dobíjajú v kruhu známych alebo na nejakej spoločenskej udalosti, kde môžu byť stredobodom pozornosti. Štúdia z roku 2012, ktorú vypracovali vedci z Harvardskej univerzity, dokazuje, že medzi týmito dvoma typmi ľudí sú rozdiely aj v ich mozgoch. Výsledky spomínanej štúdie naznačujú, že introverti zvyknú mať väčší pomer sivej mozgovej hmoty v prednej časti kôry mozgu vďaka čomu dokážu lepšie interpretovať abstraktné obrazce.  V snahe overiť túto teóriu sa Tom Nixon, tvorca rôznorodých kvízov, podujal na vytvorenie série obrázkoch, ktoré v sebe obsahujú aj iné, skryté obrázky, ktoré by mali byť schopní identifikovať práve len introverti. Niektoré z nich vám prinášame nižšie. Skúste sa otestovať a možno sa na základe tohto testu dozviete niečo prekvapivé o svojej osobnosti. http://editorial.designtaxi.com/editorial-images/news-IntrovertQuizHiddenImages120716/2-Tough-Quiz-True-Introvert-Hidden-Images.png http://editorial.designtaxi.com/editorial-images/news-IntrovertQuizHiddenImages120716/1-Tough-Quiz-True-Introvert-Hidden-Images.png http://editorial.designtaxi.com/editorial-images/news-IntrovertQuizHiddenImages120716/3-Tough-Quiz-True-Introvert-Hidden-Images.png http://editorial.designtaxi.com/editorial-images/news-IntrovertQuizHiddenImages120716/4-Tough-Quiz-True-Introvert-Hidden-Images.png http://editorial.designtaxi.com/editorial-images/news-IntrovertQuizHiddenImages120716/5-Tough-Quiz-True-Introvert-Hidden-Images.png http://editorial.designtaxi.com/editorial-images/news-IntrovertQuizHiddenImages120716/6-Tough-Quiz-True-Introvert-Hidden-Images.png Zdroj: playbuzz.com