Posledné interview legendárneho športového redaktora Craiga Sagera odvysielané na CBS 

0

Minulý týžden nás zasiahla správa o smrti obľúbeného 65-ročného športového redaktora Craiga Sagera, ktorý prehral dlhoročnú bitku s leukémiou.

Televízna stanica CBS sa na jeho počesť rozhodla odvysielať jeho posledné interview, ktoré bolo natočené v októbri tohto roka. V emotívnom rozhovore môžeme vidieť utrápeného Craiga, ktorý však aj napriek tejto zákernej diagnóze nestrácal chuť do života.

Craig Sager bol okrem svojich jedinečných pozápasových rozhovorov známy aj vďaka svojmu nezvyčajnému vkusu čo sa oblečenia týka. Jeho obleky boli často pestrofarebné a naozaj unikátne.

V tomto roku si Craig počas ocenení ESPY odniesol domov cenu Jimmyho Valvana za vytrvalosť.

c

Zdroj: highsnobiety.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Čítanie v angličtine hračkou vďaka appke

S jedinečnou aplikáciou Helen Doron READ sa deti vo veku od 4 do 9 rokov s rôznou úrovňou angličtiny môžu učiť a zlepšovať v čítaní po anglicky a správnu výslovnosť si prirodzene osvojovať bez toho, aby si slovíčka drilovali „po písmenku“.   Väčšina detí vo veku 2 rokov už ovláda používanie mobilných zriadení, ako vyplýva zo štúdie prezentovanej na nedávnom výročnom zasadnutí amerických pediatrických spoločností. Zužitkujte tento detský “koníček” v prospech vzdelávania svojej ratolesti s aplikáciou Helen Doron Read. Tridsaťdva kníh rôznej úrovne náročnosti v tejto interaktívnej appke pre smartfóny a tablety pomáha deťom od predškolského veku učiť sa čítať v angličtine takmer bez pomoci rodičov a tak, aby ich to bavilo. Ako to funguje? Deti si klikajú na obrázky a počúvajú anglické príbehy vetu po vete, pričom sa vlastným tempom učia správnu anglickú výslovnosť. „Aplikácia deťom umožňuje uvedomiť si rozdiel medzi písanou a hovorenou angličtinou a osvojiť si slovíčka na takzvanom globálnom princípe. Znamená to, že deti sa slovíčka neučia po písmenku, ale ako celky a prirodzene si osvojujú ich správnu výslovnosť,“ vysvetľuje Katalin Deák, hlavná metodička školy angličtiny Helen Doron Early English na Slovensku. „Táto aplikácia je jediná na svete, ktorá umožňuje učiť sa angličtinu rovnakým spôsobom, ako sa ju učia deti, pre ktoré je materinským jazykom. Interaktívnou formou tak môžu získať vysokú úroveň čítania v angličtine,“ dodáva. Knižky s veselými obrázkami a rôznymi animáciami, ktoré treba odhaliť dotykom prsta, sú pre deti skôr zábavou ako učením.  Ani sa tak nenazdáte a z vašej ratolesti sa stane expert na anglický jazyk! Sťahujte na: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.bookshelf https://itunes.apple.com/sk/app/helen-doron-read/id915770257?mt=8 Zdroj: PR, Media & Communication Consulting, spol.s r.o.