Posledné interview legendárneho športového redaktora Craiga Sagera odvysielané na CBS 

0

Minulý týžden nás zasiahla správa o smrti obľúbeného 65-ročného športového redaktora Craiga Sagera, ktorý prehral dlhoročnú bitku s leukémiou.

Televízna stanica CBS sa na jeho počesť rozhodla odvysielať jeho posledné interview, ktoré bolo natočené v októbri tohto roka. V emotívnom rozhovore môžeme vidieť utrápeného Craiga, ktorý však aj napriek tejto zákernej diagnóze nestrácal chuť do života.

Craig Sager bol okrem svojich jedinečných pozápasových rozhovorov známy aj vďaka svojmu nezvyčajnému vkusu čo sa oblečenia týka. Jeho obleky boli často pestrofarebné a naozaj unikátne.

V tomto roku si Craig počas ocenení ESPY odniesol domov cenu Jimmyho Valvana za vytrvalosť.

c

Zdroj: highsnobiety.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Istá dvojica natočila svoje oznámenie o tehotenstve v štýle hororu. A je to úžasné!

Správa o očakávanom dieťatku je pre mnohých ľudí jednou z najkrajších v živote. S radosťou sa s tým zdôverujú okolitému svetu a tešia tým svojich blízkych. Aj keď nový život v rodine znamená nové starosti, určite je dôvod na radosť. Ale nakoľko žijeme v mediálnej dobe a bežná veta „Som v tom“ alebo „Miláčik, čakáme bábätko“ už jednoducho nestačí. Dnes sa to musí robiť inou formou. Prinajmenšom pre neho musíte zriadiť nové kontá na sociálnych sieťach, vytvoriť osobitný hashtag, začať publikovať príspevky na vlastnom blogu alebo aj vlogu a jednoducho dávať o sebe a o ňom vedieť. Vo väčšine prípadov sú videá oznamujúce túto skvelú správu plné lásky, citov a dojímajú k slzám. No nájdu sa aj jedinci, ktorí to cítia ináč. Nie sladko, nie dojímavo, ale desivo, priam až ako nejaká nočná mora alebo príbeh z hororu. A práve o to druhé sa pokúsila nemenovaná dvojica, ktorá pre svojich známych pripravila netradičné oznámenie so správou o novom prírastku. Príbeh, ktorý sa pohybuje na hranici reality a fikcie je skôr psychologickým dráčom nervov ako potešujúcou správou pre budúcich starých rodičov. Veď posúďte sami. Určite však dávame plný počet bodov za kreativitu. Zdroj: cosmopolitan.com