Posledné interview legendárneho športového redaktora Craiga Sagera odvysielané na CBS 

0

Minulý týžden nás zasiahla správa o smrti obľúbeného 65-ročného športového redaktora Craiga Sagera, ktorý prehral dlhoročnú bitku s leukémiou.

Televízna stanica CBS sa na jeho počesť rozhodla odvysielať jeho posledné interview, ktoré bolo natočené v októbri tohto roka. V emotívnom rozhovore môžeme vidieť utrápeného Craiga, ktorý však aj napriek tejto zákernej diagnóze nestrácal chuť do života.

Craig Sager bol okrem svojich jedinečných pozápasových rozhovorov známy aj vďaka svojmu nezvyčajnému vkusu čo sa oblečenia týka. Jeho obleky boli často pestrofarebné a naozaj unikátne.

V tomto roku si Craig počas ocenení ESPY odniesol domov cenu Jimmyho Valvana za vytrvalosť.

c

Zdroj: highsnobiety.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Čo sa stane, keď budete piť veľa Coca-Coly?

Coca-Cola bola v minulosti, ale aj dnes je veľmi obľúbeným nápojom ľudí. Ale čo sa stane, keď budete piť tento osviežujúci nápoj viac ako 4 dni v týždni? Dizajnér z Nikaraguy, Fabio Pantoja, ktorý je závislý na pití Coca-Coly sa rozhodoval spraviť svoj mini výskum. Zistil, že z nadmerného pitia tohto nápoja, môže dôjsť k poškodeniu niektorých orgánov tela. Na základe toho Pantoja urobil podrobný re-design loga Coca-Coly s temnou zápletkou: písmená totiž znázorňujú rôzne orgány a časti tela, ktoré utrpia, potom čo vypijete veľa tohto nápoja. Jeho cieľom nebolo kritizovať obľúbený nápoj miliónov ľudí skôr chcel zistiť či dokáže prestať piť Coca-Colu v takých veľkých dávkach. Tak čo, zmenil sa váš názor na Coca-Colu, alebo aj naďalej ostáva vaším obľúbeným nápojom? http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/coca-cola-harm-organs-logo-fabio-pantoja-5.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/coca-cola-harm-organs-logo-fabio-pantoja-6.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/coca-cola-harm-organs-logo-fabio-pantoja-1.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/coca-cola-harm-organs-logo-fabio-pantoja-2.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/coca-cola-harm-organs-logo-fabio-pantoja-3.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/09/coca-cola-harm-organs-logo-fabio-pantoja-4.jpg Zdroj: boredpanda.com