Posledné interview legendárneho športového redaktora Craiga Sagera odvysielané na CBS 

0

Minulý týžden nás zasiahla správa o smrti obľúbeného 65-ročného športového redaktora Craiga Sagera, ktorý prehral dlhoročnú bitku s leukémiou.

Televízna stanica CBS sa na jeho počesť rozhodla odvysielať jeho posledné interview, ktoré bolo natočené v októbri tohto roka. V emotívnom rozhovore môžeme vidieť utrápeného Craiga, ktorý však aj napriek tejto zákernej diagnóze nestrácal chuť do života.

Craig Sager bol okrem svojich jedinečných pozápasových rozhovorov známy aj vďaka svojmu nezvyčajnému vkusu čo sa oblečenia týka. Jeho obleky boli často pestrofarebné a naozaj unikátne.

V tomto roku si Craig počas ocenení ESPY odniesol domov cenu Jimmyho Valvana za vytrvalosť.

c

Zdroj: highsnobiety.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Dobrovoľne fotíme deti s rakovinou, aby sme ukázali aké sú statočné

Dávame NÁDEJ, delíme sa so SMIECHOM. Rozprávame príbeh...  Projekt Gold Hope zoskupuje fotografov, ktorí sa rozhodli svoje umenie darovať tím, ktorí ho najviac potrebujú. Malých pacientom trpiacich rakovinou darujú zadarmo foto termíny, aby ukázali akí veľkí sú títo malí bojovníci. Ich cieľom je dať už j tak zaťaženým rodinám kúsok nádeje a zdokumentovať radosť, ktorú im aj napriek svojej chorobe ich deti  stále prinášajú. Zároveň chcú týmto vzbudiť záujem verejnosti a poukázať na všadeprítomné riziko tejto zákernej choroby. Nápad na vznik projektu prišiel od pacientky menom Ava. Toto 5-ročné dievčatko, ktoré sa zbožňovalo usmievať, dostalo jedného dňa strašnú správu. Lekári jej na mozgu diagnostikovali smrteľný tumor. Ako aj v iných rodinách, aj rodina malej Avy vkladala nádej do tradičnej liečby vo forme chemo a rádio terapie. Počas jej zápasu s chorobou dostali tieto fotografie úplne nový význam. Rodičia si neustále potrebovali pripomínať nikdy nehasnúcu iskru v jej očiach. V tom čase im ich rodinný známy ponúkol možnosť Avu odfotografovať. Našťastie to stihli pred tým, než navždy zatvorila oči. Na fotkách však je Ava taká ako ju rodičia poznali – usmiatu a šťastnú. Viac info na goldhopeproject.com Zdroj: boredpanda.com