Pre dokonalé fotografie sa niekedy oplatí mrznúť v lese aj celý deň

0

Presne toto spravil maďarský fotograf Tamás Rizsavi, ktorý sa počas týchto sviatočných dní rozhodol navštíviť lesy neďaleko svojho domova.

V dnešných časoch globálneho otepľovania v nižinatej krajine akou je Maďarsko, je veľmi vzácne vidieť krajinu zaodetú do snehovej prikrývky. No teploty okolo -5 stupňov z uplynulých dní to umožnili.

Krása ľadového kráľovstva v kontraste s pestrými farbami regionálneho vlaku vyvolávajú pocity nostalgie nad detstvom nejedného z nás.

Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Pozrite sa na vývoj dámskej spodnej bielizne za posledných sto rokov

Dámska spodná bielizeň tu bola dávno pred nástupom anjelov z Victoria's Secret. Aj v tých časoch sa ženy snažili obliekať tak, aby sa páčili sebe, svojim mužom, no najmä, aby sa cítili pohodlne. Tak ako sa menil čas, spoločenské postavenie ženy a socioekonomické aspekty jednotlivých krajín, tak sa menili aj módne trendy vo výrobe a obliekaní dámskej spodnej bielizne. Najnovšie video z dielne štúdia Mode nám v hlavnej úlohe predstaví modelku Arianny Celeste, ktorá sa v 3-minútovom videu pokúsi ukázať najvýraznejšie módne trendy vo vývoji dámskej spodnej bielizne za posledných 100 rokov. Zdroj: dailymail.co.uk