Pre dokonalé fotografie sa niekedy oplatí mrznúť v lese aj celý deň

0

Presne toto spravil maďarský fotograf Tamás Rizsavi, ktorý sa počas týchto sviatočných dní rozhodol navštíviť lesy neďaleko svojho domova.

V dnešných časoch globálneho otepľovania v nižinatej krajine akou je Maďarsko, je veľmi vzácne vidieť krajinu zaodetú do snehovej prikrývky. No teploty okolo -5 stupňov z uplynulých dní to umožnili.

Krása ľadového kráľovstva v kontraste s pestrými farbami regionálneho vlaku vyvolávajú pocity nostalgie nad detstvom nejedného z nás.

Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Netradičné zážitky, ktoré budú pastvou pre vaše oči

Vidieť niečo netradičné, niečo nedostupné a zároveň niečo fantastické sa nám podarí len párkrát za život. Väčšinou takýto zážitok stojí veľké množstvo peňazí, ktoré každý z nás jednoducho nemá. Počuli ste však o tom, že na Slovensku môžete vidieť ohňové a UV show? Netradičné, ale zato famózne. Ohňová show Krásne kostýmy, perfektné choreografie a úspech vo viacerých krajinách – aj takéto na Slovensku máme ohňové show. Takéto vzrušujúce predstavenie si môžete objednať na vami vybranú spoločenskú udalosť. Prinesú oživenie, zážitok a najmä – vyrazia dych všetkým prítomným. UV show Ďalšou pastvou na oči najmä pre tých, ktorí sa boja ohňa, je UV show. Ako sa sami prezentujú – predstavujú UV show plnú pulzujúcich farieb, atmosferickej hudby, žiariacich kostýmov a masiek. Výhodou takýchto zoskupení je možnosť pozrieť si ich vystúpenia, poprípade zostrihy vystúpení, na samotnej web stránke. Pripravte pre seba a svojich známych zážitok, ktorého sa nebudú vedieť nabažiť. Zažiť vystúpenia talentov, ktorí sa pohrali s choreografiou a priniesli pre divákov len to najlepšie, čo dokážu, stojí za každé jedno euro. Uvidíte, že akonáhle sa zúčastnite takejto parády, návrat do reálneho života bude pre vás veľmi ťažký. Pripravte pre seba a svojich blízkych niečo netradičné, niečo, čo pravdepodobne niekto z vás určite ešte nevidel. Nemáte nápad na darček? UV show alebo ohňová show na oslave budú skvelým darčekom, či už pre ženu – oslávenkyňu alebo muža – oslávenca. Zdroj: PR