Pre dokonalé fotografie sa niekedy oplatí mrznúť v lese aj celý deň

0

Presne toto spravil maďarský fotograf Tamás Rizsavi, ktorý sa počas týchto sviatočných dní rozhodol navštíviť lesy neďaleko svojho domova.

V dnešných časoch globálneho otepľovania v nižinatej krajine akou je Maďarsko, je veľmi vzácne vidieť krajinu zaodetú do snehovej prikrývky. No teploty okolo -5 stupňov z uplynulých dní to umožnili.

Krása ľadového kráľovstva v kontraste s pestrými farbami regionálneho vlaku vyvolávajú pocity nostalgie nad detstvom nejedného z nás.

Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Čokoládový zázrak – čokoládová guľa sa roztopí pred vašimi očami, aby odkryla ukryté tajomstvo

Aj keď je po sviatkoch a pravdepodobne sme doma mali všetci nejaký ten zákusok či inú sladkú maškrtu, dobrého sladkého pokušenia nikdy nie je dosť. Navyše ak v sebe skrýva aj nejaké to tajomstvo. Ako napríklad toto „zázračné“ čokoládové pokušenie, ktoré sa roztopí doslova pred vašimi očami, aby ukázalo aké sladké prekvapenie v sebe skrýva. Pozrite sa na prácu autora tejto maškrty, Byrona Talbotta, ktorý sám ukazuje ako ho vyrába. Zdroj: sploid.gizmodo.com