Premeňte svoj fotoaparát na kameru so záznamom v 360 stupňoch

0

Najnovší trend v oblasti foto a videa nie je ani tak záznam v super vysokom rozlíšení, známom tiež ako 4K, ale skôr umožniť zaznamenať realitu v celom jej spektre, teda v 360 stupňoch.

Investovať do zariadenia schopného vyhotoviť takýto záznam nie je lacná záležitosť, preto riešenie, s ktorým môžete využiť svoje terajšie zariadenie sa zdá byť veľmi rozumnou voľbou.

Prvou lastovičkou v tomto segmente foto/video je Sphere Pro. Jedná sa prvý objektív svojho druhu, ktorý dokáže zachytiť realitu v 360 stupňoch v horizontálnej polohe a v 180-tich stupňoch, ak je fotoaparát vo vertikálnej polohe.

Keďže ide o horúcu novinku, v prípade, že by ste ju chceli mať, mali by ste sa poponáhľať, pretože zástup záujemcov je dlhý, ale dostupných zariadení žalostne málo.

Zdroj: petapixel.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Fotografia týždňa: 16. týždeň 2016

  Minulý týždeň si celá Veľká Británia pripomenula významné životné jubileum svojej kráľovnej Alžbety II., ktorá sa 21. apríla dožila krásnych 90. rokov. V tejto súvislosti uverejnili špeciálnu sériu kráľovských rodinných fotografií, ktorými si toto významné jubileum pripomínajú. Fotografie zhotovila fotografka Annie Liebovitz a na tejto, ktorú sme si aj my vybrali za fotografiu týždňa, máme možnosť vidieť kráľovnú Alžbetu II. v zelenej miestnosti zámku Windsor spolu s jej dvomi najmladšími vnúčatami a piatimi pravnúčatami. Zdroj: cosmopolitan.com