Premeňte svoj fotoaparát na kameru so záznamom v 360 stupňoch

0

Najnovší trend v oblasti foto a videa nie je ani tak záznam v super vysokom rozlíšení, známom tiež ako 4K, ale skôr umožniť zaznamenať realitu v celom jej spektre, teda v 360 stupňoch.

Investovať do zariadenia schopného vyhotoviť takýto záznam nie je lacná záležitosť, preto riešenie, s ktorým môžete využiť svoje terajšie zariadenie sa zdá byť veľmi rozumnou voľbou.

Prvou lastovičkou v tomto segmente foto/video je Sphere Pro. Jedná sa prvý objektív svojho druhu, ktorý dokáže zachytiť realitu v 360 stupňoch v horizontálnej polohe a v 180-tich stupňoch, ak je fotoaparát vo vertikálnej polohe.

Keďže ide o horúcu novinku, v prípade, že by ste ju chceli mať, mali by ste sa poponáhľať, pretože zástup záujemcov je dlhý, ale dostupných zariadení žalostne málo.

Zdroj: petapixel.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Vyberte si tie najlepšie svadobné topánky

Topánky sezóny sú úžasné, dizajnéri ponúkajú  pre každú príležitosť rôzne štýly topánok v rôznych dizajnoch. Výber vôbec nie je ľahký. Každá nevesta chce počas svojho najkrajšieho dňa vyzerať čo najlepšie a keďže tento deň je náročný aj pre jej nohy, potrebuje topánky, s ktorými to „výdrží“ až do rána. AK chcete stráviť svoj svadobný deň v „poho štýle“, vyberte si topánky v neformálnom štýle na úplne nízkej podrážke. Bude sa vám pohodlne chodiť, svojou obuvou budete pripomínať vílu. Ale nezabudnite k týmto topánky prispôsobiť aj ostatné svadobné doplnky. Ak chcete jemný opätok, stavte na dievčenské topánočky 60. rokov. Ak chcete vyzerať rafinovane sexy, vyberte si topánky s vysokým opätkom. Pridáte si výšku a ten správny šmrnc. Moderné svadobné topánky Christian Dior v 3 variantoch: plochá, midi a s vysokým podpätkom sú tá najlepšia voľba. Pri oficiálnych častiach využijete tie s najvyšším podpätkom, na tanec midi verziu a na nočnú zábavu pod dlhé šaty sadne „poho štýl“ ako uliaty. Zdroj: mihalima, elle.de