Prichystajte pre milovanú osobu naozaj netradičný darček

0

Valentín a MDŽ je už dávno za nami. Má vaša partnerka/ partner v blízke dobe nejaký sviatok a stále ste neprišli na to, čo by vášho partnera/ partnerku dokázalo potešiť? Nechcete starú klasiku, ale chcete niečo netradičné, niečo, čo každý deň nedostáva? Poradíme vám skvelý tip na darček. Uvidíte, že sa vám bude páčiť. V prvom rade si zapnite internet a nakúpte si zásoby atramentu do tlačiarne.

Tlačené fotografie

Možno vás napadlo, že máme na mysli tlačené fotografie. Mnohí z nás si ukladajú fotografie len na externé disky, poprípade ich majú len vo svojich smartfónoch. Treba si uvedomiť, že na techniku sa nemôžete úplne spoľahnúť, aj keď za posledné roky sme si mohli všimnúť viditeľný pokrok. Ľahko sa môže stať, že sa vám pokazí notebook, zhorí vám USB alebo sa poškodí externý disk. Všetky dáta, aj fotky, ktoré tam máte umiestnené, môžu ľahko zmiznúť. Odporúčame vám preto v pravidelných intervaloch tlačiť si fotografie aj doma, na svojej tlačiarni. Musíte mať len fotopapier a dobrý toner, teda zásoby tonerov.

Fotokniha

Druhý skvelý typ na darček, ktorý taktiež súvisí s fotografiami, je fotokniha. Tú si však nedokážete doma spraviť. Na webe však nebudete mať problém nájsť firmu, ktorá sa zaoberá tvorbou fotokníh. Výhodou pre vás bude, že si koncept fotoknihy navrhnete úplne sami. Vyberiete fotky, poukladáte podľa seba a firma vám ju len podľa vašich požiadaviek vytlačí. Neobávajte sa, nie je to nič drahé. Výjde vás to možno tak lacno, ako balík laserových tonerov HP.

Zdroj: PR

Share.

O autorovi

Komentuj