Projekt Cards Against Humanity kúpil kúsok pôdy na mexickej hranici, aby znemožnili dokončiť Trumpov val proti Mexičanom

0

Projekt Karty Proti Ľudskosti alebo tiež „otrasná hra pre otrasných ľudí“ je jednoduchá kartová hra, ktorá začala ako pomerne úspešný projekt na Kickstarteri. Základný princíp je jednoduchý – hra ponúka dve sady kartičiek. Čierne, na ktorých sú otázky alebo vety na dopĺňanie a potom biele, na ktorých sú odpovede. Problémom je však to, že na kartičkách sú tie spoločensky najnekorektnejšie, najúchylnejšie a najnechutnejšie veci na svete.

Spomínaný projekt je zatiaľ jediný svojho druhu a vo svete sa jeho predstavitelia už neraz angažovali v bláznivých marketingových kampaniach. Najnovšie je to snaha o záchranu Ameriky – Cards Against Humanity Saves America. V rámci tejto iniciatívy sa im podarilo kúpiť kus pôdy na americko-mexickej hranici, kadiaľ má viesť povestný Trumpov val proti migrantom z Mexika. Kúpou tejto pôdy chcú zabrániť, alebo prinajmenšom skomplikovať dostavbu tohto nezmyselného oplotenia za 20 miliárd dolárov.

V decembri budú svojim zákazníkom posielať za cenu 15 dolárov až 6 vianočných darčekov, ktorých súčasťou budú okrem nových kariet aj mapa so zakreslením spomínaného kúsku zeme. V spomínanej hre doslova rozdávajú toto územie všetkým Američanom, teda, ak by Trump chcel niekoho súdiť ohľadne dokončenia valu, na súde by oproti nemu stáli všetci jednotlivci, ktorí sa o tento kus pôdy podelia.

Zdroj: telegraph.co.uk

Foto: pixabay.com

Share.

O autorovi

Comments are closed.