Prvý kompletne drevený futbalový štadión bude stáť v blízkosti Londýna

0
Britská spoločnosť Zaha Hadid Architects bola zvolená postavením prvého futbalového štadiónu na svete, ktorý bude vyrobený len z dreva. Tento štadión s kapacitou 5000 miest na sedenie bude slúžiť ako domáce prostredie pre britský futbalový klub Forest Green Rovers.
Okrem toho, že bude štadión vyrobený len z dreva, architekti navrhli aj využitie obnoviteľných zdrojov ako zdroj energie.

Zdroj: highsnobiety.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Otrasné! Najnovší japonský fetiš: školáčky olizujú kľučky na dverách

Japonsko je krajina plná exotiky, o tom nikto nepochybuje, no je to zároveň aj krajina, z ktorej sa šíria nové nápady a štýly a tie sú už nie vždy vhodné na inšpiráciu. Japonská pop kultúra bola vždy tak trochu „pokrútená“, alebo slušne povedané nezvyčajná. Ale to čo sa k nám valí teraz je už ozaj bizarné, ak nie hraničiace s nejakou psychickou poruchou. Keď o tom písali niektoré zahraničné média, nevenovali sme tomu veľkú pozornosť, ale s neustále pribúdajúcimi fotografiami na Twitteri, je potrebné prestať si myslieť, že ide len o nejaký kanadský žartík japonských tínedžerov. Znie to neuveriteľne, ale na sociálnych sieťach sú už vytvorené celé komunity, ktoré svoju inšpiráciu našli v profile tzv. The Door Knob Girl na sociálnej sieti Twitter.  http://sobadsogood.com/uploads/media/2015/01/15/xJapans-Latest-Fetish--Schoolgirls-Licking-Doorknobs.jpg.pagespeed.ic.tMAlXFLOCb.jpg Hovoríme o jednom z najnovších fetišov/trendov, ktorý sa na svet predral z temných stránok japonskej psychiky a to o fotografiách mladých, školopovinných Japoniek, ktoré sa nechávajú fotiť v pózach, pri ktorých s nevinným výrazom v tvári olizujú kľučky na dverách. A nikto nevie, prečo. Ak odhliadneme od zvrátenosti samotného nápadu fotenia sa, zoberme v úvahu to, aké nehygienické to je. Veď koľko rúk dennodenne chytí tú či onú kľučku na dverách. To množstvo baktérií sa hádam ani nedá vyčísliť. Ostáva len veriť, že nie všetky „super novinky“ sa ujmú a, že táto bude jedná z nich. http://i.imgur.com/9zwo0Jb.jpg http://i.imgur.com/3cqT0jO.jpg http://i.imgur.com/kWDPYtE.jpg http://i.imgur.com/XJeiC15.jpg http://i.imgur.com/2lU4v65.jpg http://sobadsogood.com/uploads/media/2014/03/09/xjapanese-girls-fetish-licking-doorhandles-wtf-8.jpg.pagespeed.ic.w40J_SDu9R.jpg http://i.imgur.com/kPly2bG.jpg http://i.imgur.com/iH71idc.jpg Zdroj: sobadsogood.com