Prvý kompletne drevený futbalový štadión bude stáť v blízkosti Londýna

0
Britská spoločnosť Zaha Hadid Architects bola zvolená postavením prvého futbalového štadiónu na svete, ktorý bude vyrobený len z dreva. Tento štadión s kapacitou 5000 miest na sedenie bude slúžiť ako domáce prostredie pre britský futbalový klub Forest Green Rovers.
Okrem toho, že bude štadión vyrobený len z dreva, architekti navrhli aj využitie obnoviteľných zdrojov ako zdroj energie.

Zdroj: highsnobiety.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Zlý výber spodnej bielizne môže uškodiť vášmu zdraviu

Nájsť vhodnú spodnú bielizeň nie je až také zložité. Bohužiaľ, budete musieť investovať viac peňazí do kvalitnejšej podprsenky a nohavičiek. Dnes už nie je nič výnimočné, keď prídete do obchodu so spodnou bielizňou a po prečítaní štítku narazíte na Made in China. Mnohé ženy dajú ruky preč od takéhoto výrobku a mnohé si ho kúpia už len kvôli nízkej cene. Ale kde je kvalita? Na to málokto hľadí. Výber podprsenky Biela, čierna, červená, čipkovaná, bez čipiek, push-up – teraz máte možnosť nájsť viac druhov podprseniek ako v minulosti. Problém je však v tom, že dnes nie je problém nájsť nekvalitné podprsenky. Uvedomte si, že najdôležitejšie je, aby vám podprsenka sedela ako uliata. Nevyberajte si také podprsenky, ktoré vás tlačia na prsník. Zvoľte si vhodnú veľkosť. Nezabúdajte, že dlhodobo zle vyberaná podprsenka môže spôsobiť bolesť chrbtice. Tip: Doma sa skúste vyhýbať kosticovým podprsenkám z umelých materiálov. Radšej si kúpte lambády, ktoré vaše prsia budú držať a nedráždiť. Prinajlepšom si nedávajte nič. Odľahčíte tak svoje prsia. Výber nohavičiek Aj nohavičky by mali byť vyrobené z kvalitného materiálu. Ak chcete kvalitné nohavičky, budete musieť viac investovať. Čo myslíte, je lepšie kúpiť kvalitné bavlnené nohavičky za viac peňazí ako lacné nekvalitné nohavičky, ktoré vám vydržia maximálne dve prania? Ak sa chcete parádiť, odporúčame čipkované nohavičky slovenskej výroby. Váš partner z vás zaručene nespustí oči. A sex? Sex bude podstatne lepší. V prípade, že vás nezaujímajú čipkované nohavičky, ale chceli by ste jednofarebné brazilky, môžete si ich kúpiť na prehľadnom e-shope lacies.sk. Dokonale zvýrazňujú ženský zadoček. Nezabúdajte – radšej si priplaťte sa za kvalitu. Mnohonásobne sa vám to vráti. Zdroj: PR