Romantické príbehy ničia naše skutočné vzťahy. Tu je dôkaz…

0

Patríte vy alebo váš(a) partner(ka) do skupiny ľudí, ktorí milujú sladké romantické príbehy? Či už to je vo forme romantického románu alebo aj filmovej adaptácie, nie je v tom rozdiel. Účinky sú v obidvoch prípadoch rovnaké.

Problém je v tom, že romantické príbehy majú väčšinu vecí až príliš zidealizovaných a v skutočnosti to býva tak len málokedy. Na základe správania sa romantickej postavy môže človek svoje očakávania a nároky preniesť aj do reálneho sveta, kde ich však tá druhá strana nemusí splniť. A to môže byť bod zlomu.

Vždy je dobré mať na veci zdravý pohľad a popritom nezabúdať, že vy nie ste popoluška a vonku za dverami nebehajú princovia na bielych koňoch, ktorí túžia dobíjať vaše srdce.

Viac o tejto problematike v nasledujúcom videu.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

V strede Anglicka chcú postaviť repliku zámku z Pána prsteňov

Ambiciózny plán skupiny architektov má za cieľ postaviť zámok z filmu Pán prsteňov v životnej veľkosti. Ich sen spojiť osobnú vášeň pre fantáziu a architektúru sa možno stane skutočnosťou. Plne funkčná replika zámku Minas Tirith, teda fiktívneho mesta, ktoré sa pôvodne zrodilo v hlave J. R. R. Tolkiena, ale neskôr nabralo podobu Petra Jacksona, by mala stáť priamo v strede Anglicka. Aj keď tento nápad je naozaj výnimočný, ešte zvláštnejšie znie to, že peniaze na stavbu sa rozhodli získať od fanúšikov a priaznivcov tohto filmu. Autori myšlienky spustili kampaň Indiegogo, kde je ich cieľom vyzbierať 3 miliardy dolárov za neuveriteľných 60 dní. „Všetci prejavujeme náklonnosť Tolkienovej práci, a preto je pre nás výzvou premeniť toto tradičné vnímanie architektúry,“ napísali architekti o svojom zámere. Aj keď sa im to pravdepodobne nepodarí, pretože v čase písania tohto článku nemali ešte ani len 1 % potrebných financií, táto myšlienka bude stále vyzerať ako vzdanie úcty pozoruhodnej práci tohto spisovateľa. http://api.ning.com/files/ykZ*wTWqMzayVraVrFuochBAKxDdhHpJrMYgprkFAACyYuHz7iv6L-LJ2aKRPvoTaVMTo8qEPQ7z8UYr-1BIexthXeLzNM3G/Minas1.jpg http://api.ning.com/files/ykZ*wTWqMzZRPRthT4t8phuCHizkZF6El1YbuPJcmK8QMki0p0rwHP4SKRuZ2TKxo4GUomK675V1QM9IuDMYIHWrIc-zcM*O/Minas2.jpg Zdroj: mymodernmet.com