Romantické príbehy ničia naše skutočné vzťahy. Tu je dôkaz…

0

Patríte vy alebo váš(a) partner(ka) do skupiny ľudí, ktorí milujú sladké romantické príbehy? Či už to je vo forme romantického románu alebo aj filmovej adaptácie, nie je v tom rozdiel. Účinky sú v obidvoch prípadoch rovnaké.

Problém je v tom, že romantické príbehy majú väčšinu vecí až príliš zidealizovaných a v skutočnosti to býva tak len málokedy. Na základe správania sa romantickej postavy môže človek svoje očakávania a nároky preniesť aj do reálneho sveta, kde ich však tá druhá strana nemusí splniť. A to môže byť bod zlomu.

Vždy je dobré mať na veci zdravý pohľad a popritom nezabúdať, že vy nie ste popoluška a vonku za dverami nebehajú princovia na bielych koňoch, ktorí túžia dobíjať vaše srdce.

Viac o tejto problematike v nasledujúcom videu.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Záhadný les 400 pokrútených stromov si nevedia vysvetliť ani mnohí vedci

V Západopomoranskom vojvodstvu v Poľsku sa nachádza prírodný úkaz, ktorí nedá spať ani mnohým vedcom z celého sveta. Dôvodom je viac ako 400 stromov, ktoré majú nezvyčajne pokrútené kmene. Les bol vysadený okolo roku 1930 na mieste, ktoré v tom čase patrilo Nemecku. Všetky stromy sa hneď pri zemi náhle stáčajú, niektoré až do 90-stupňového uhla. Vďaka fotografiám Kiliana Schönbergera sa tak na túto hru prírody môžete pozrieť spolu s nami. Doposiaľ si nikto nie je istý príčinou, prečo k týmto zakriveniam došlo. Mnohí však veria teórií, že to bol nejaký zámerný mechanický proces. Vieme, že stromy sa dajú do istej miery manipulovať, aby pri svojom raste vytvárali požadované tvary. Existujú však tí, ktorí veria, že je to následok ťažkej snehovej prikrývky, ktorá tieto stromy zaťažila na dlhšie obdobie. Nech už je za tým čokoľvek, jedno je isté, také niečo sa nevidí každý deň. http://www.thisiscolossal.com/wp-content/uploads/2015/11/crooked-2.jpg http://www.thisiscolossal.com/wp-content/uploads/2015/11/crooked-3.jpg http://www.thisiscolossal.com/wp-content/uploads/2015/11/crooked-5.jpg http://www.thisiscolossal.com/wp-content/uploads/2015/11/crooked-1.jpg http://www.thisiscolossal.com/wp-content/uploads/2015/11/crooked-6.jpg Zdroj: thisiscolossal.com