Romantické príbehy ničia naše skutočné vzťahy. Tu je dôkaz…

0

Patríte vy alebo váš(a) partner(ka) do skupiny ľudí, ktorí milujú sladké romantické príbehy? Či už to je vo forme romantického románu alebo aj filmovej adaptácie, nie je v tom rozdiel. Účinky sú v obidvoch prípadoch rovnaké.

Problém je v tom, že romantické príbehy majú väčšinu vecí až príliš zidealizovaných a v skutočnosti to býva tak len málokedy. Na základe správania sa romantickej postavy môže človek svoje očakávania a nároky preniesť aj do reálneho sveta, kde ich však tá druhá strana nemusí splniť. A to môže byť bod zlomu.

Vždy je dobré mať na veci zdravý pohľad a popritom nezabúdať, že vy nie ste popoluška a vonku za dverami nebehajú princovia na bielych koňoch, ktorí túžia dobíjať vaše srdce.

Viac o tejto problematike v nasledujúcom videu.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Najnovšie internetové šialenstvo sa volá ‘#BellyButtonChallenge’

Ako zistiť, či ste zdraví? Za odpoveď na túto otázku by mnohí ľudia dali všetko na svete. No zdá sa, že to nemusí byť až také ťažké. Aspoň to tak vyzerá podľa najnovšieho internetového bláznovstva, ktoré sa šíri neuveriteľnou rýchlosťou po celom svete. Ide o ‘#BellyButtonChallenge’ – nový hit sociálnych sietí, ktorý sa prvýkrát objavil na Weibo v Čine. Jeho podstatou je to, či ste schopní sa svojou rukou, doslova, zozadu „obchytiť“ a dosiahnuť až na pupok. Povráva sa, že toto bláznovstvo má nejaký ten vedecký základ a vychádza zo štúdie, podľa ktorej ste v dokonalom zdravotnom stave práve vtedy, ak to dokážete. Mnohí vedci však namietajú a považujú to za úplný nezmysel. Záver z toho všetkého je jednoduchý, či už ste zdraví alebo nie, skúsiť to môžete. Aspoň pri tom zažijete kopec srandy. http://editorial.designtaxi.com/editorial-images/news-bellybutton15062015/1.jpg http://www.thedailystar.net/sites/default/files/styles/big_4/public/media-youtube/xuVW918dyAU.jpg   Zdroj: independent.co.uk