Romantické príbehy ničia naše skutočné vzťahy. Tu je dôkaz…

0

Patríte vy alebo váš(a) partner(ka) do skupiny ľudí, ktorí milujú sladké romantické príbehy? Či už to je vo forme romantického románu alebo aj filmovej adaptácie, nie je v tom rozdiel. Účinky sú v obidvoch prípadoch rovnaké.

Problém je v tom, že romantické príbehy majú väčšinu vecí až príliš zidealizovaných a v skutočnosti to býva tak len málokedy. Na základe správania sa romantickej postavy môže človek svoje očakávania a nároky preniesť aj do reálneho sveta, kde ich však tá druhá strana nemusí splniť. A to môže byť bod zlomu.

Vždy je dobré mať na veci zdravý pohľad a popritom nezabúdať, že vy nie ste popoluška a vonku za dverami nebehajú princovia na bielych koňoch, ktorí túžia dobíjať vaše srdce.

Viac o tejto problematike v nasledujúcom videu.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Žena na operačnom stole utrpela popáleniny po tom, čo sa od lasera zapálili jej vlastné "prdy"

Keď je človek mladý a spoznáva svoje vlastné telo, napadnú ho rôzne veci. Ako napríklad aj to, či je naozaj pravda, že ľudské plyny horia. Tí odvážnejší sa o tom presvedčia na vlastnej koži, tí menej odvážni zasa len vďaka ústnemu podaniu resp. informáciám z internetu. Pevne verím, že vás od tohto pokusu odstrašilo pomerne vysoké riziko spojené s popálením pokožky. No, rovnaké riziko na vás číha aj na v nemocnici, kde by ste predpokladali, že budete v bezpečí. A to rovno na operačnom stole. Kuriózny prípad sa prihodil v istej japonskej nemocnici, kde žena ležiaca na operačnom stole podstupujúca zákrok s použitím lasera utrpela popálenia po tom, čo sa z jej tela uvoľnili nahromadené plyny, ináč povedané „prdy“. Ako uvádza portál The Daily Dot, k nehode došlo ešte v apríli tohto roka, no nemocnica sa s celou nehodou „pochválila“ až teraz, po skončení vyšetrovania. Zo záverov odborníkov, ktorí celý prípad z Tokyo Medical University Hospital prešetrovali, vyplýva, že plyny sa vznietili od lasera, pomocou ktorého sa vykonával zákrok. Žena podstupovala pomerne bežný chirurgický zákrok na pošve, ktorá sa nanešťastie nachádza blízko zdroja týchto plynov. Po zákroku táto pacientka utrpela popáleniny v hornej časti nôh ako aj v oblasti lona. Toto je síce bolestivý, no zato reálny príklad toho, že aj na prvý pohľad bežná operácia sa nemusí skončiť dobre. Zdroj: dailydot.com