Rozšírenie k hre Euro Truck Simulator 2 Vive la France! vyjde už budúci týždeň

0

Společnosti IMGN.PRO a SCS Software s potěšením oznamují, že přídavek Vive La France! pro hru Euro Truck Simulator 2 vyjde již příští týden.

Vive la France! představuje velké rozšíření mapy pro hru Euro Truck Simulator 2.

Najděte si cestu širokými bulváry průmyslových měst i úzkými uličkami menších městeček. Užijte si rozmanitý vzhled francouzské krajiny i její rozličnou vegetaci od severu až k jihu.

Objevte slavné pamětihodnosti, dovážejte zboží do rozsáhlých průmyslových oblastí, projíždějte složité křižovatky a mimoúrovňová křížení, užívejte si vizuálně jedinečné kruhové objezdy inspirované reálnými lokacemi. Převážejte mnoho nových druhů nákladu a obsluhujte nové místní francouzské společnosti, abyste propojili tento region se zbytkem Evropy.

K instalaci a aktivaci tohoto přídavku je zapotřebí účet na službě Steam a základní verze hry Euro Truck Simulator 2.

Klíčové vlastnosti:

  • Rozsáhlá mapa Francie, kterou můžete prozkoumat
  • 20 000 km nových silnic a dálnic
  • Slavné pamětihodnosti a známá místa
  • 15 nových měst
  • Francouzské vesničky a venkovské scenérie
  • Rozšířená vegetace, husté lesy
  • Nové místní společnosti, pro které můžete pracovat
  • Francouzský systém mýta
  • Nová průmyslová odvětví včetně jaderných elektráren
  • Nové druhy nákladů

Krabicová verze hry Euro Truck Simulator 2: Vive la France! vychází již 6. prosince 2016. V prodeji bude v profesionální české verzi s titulkyza DMOC 499 Kč / 17,99 €.

Zdroj: Tlačová správa

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Prvé rande dcéry očami jej rodičov...

Rodičia dospievajúcich detí sa v tomto krátkom filme určite nájdu. Hovorí sa že, malé deti – malé starosti, veľké deti – veľké starosti. Alebo čím je dieťa staršie, tým je s ním viac problémov. Možnože s danými tvrdeniami súhlasíte, ale určite budete súhlasiť s tým, že prvé rande vlastnej dcéry je veľký míľnik v jej živote a možno ešte väčší v živote jej rodičov. Po úvodnom vypočúvaní ohľadne toho kto to je, odkiaľ pochádza, akých ma rodičov a pod. prichádza na rad druhá séria nekonečných otázok smerujúcich k zisteniu informácií o spomínanom stretnutí. V dnešnej pohnutej dobe je táto starostlivosť prirodzená, ale miestami môže vyznievať aj celkom humorne. Na pobavenie vám prinášame tento krátky animovaný príbeh s postavami z rozprávky Inside out, ktorý rozpráva práve o tom, ako vnímajú prvé rande svojej dcéry jej rodičia. Spoznali ste sa v ňom? Príjemnú zábavu. Zdroj: youtube.com