Rozšírenie k hre Euro Truck Simulator 2 Vive la France! vyjde už budúci týždeň

0

Společnosti IMGN.PRO a SCS Software s potěšením oznamují, že přídavek Vive La France! pro hru Euro Truck Simulator 2 vyjde již příští týden.

Vive la France! představuje velké rozšíření mapy pro hru Euro Truck Simulator 2.

Najděte si cestu širokými bulváry průmyslových měst i úzkými uličkami menších městeček. Užijte si rozmanitý vzhled francouzské krajiny i její rozličnou vegetaci od severu až k jihu.

Objevte slavné pamětihodnosti, dovážejte zboží do rozsáhlých průmyslových oblastí, projíždějte složité křižovatky a mimoúrovňová křížení, užívejte si vizuálně jedinečné kruhové objezdy inspirované reálnými lokacemi. Převážejte mnoho nových druhů nákladu a obsluhujte nové místní francouzské společnosti, abyste propojili tento region se zbytkem Evropy.

K instalaci a aktivaci tohoto přídavku je zapotřebí účet na službě Steam a základní verze hry Euro Truck Simulator 2.

Klíčové vlastnosti:

  • Rozsáhlá mapa Francie, kterou můžete prozkoumat
  • 20 000 km nových silnic a dálnic
  • Slavné pamětihodnosti a známá místa
  • 15 nových měst
  • Francouzské vesničky a venkovské scenérie
  • Rozšířená vegetace, husté lesy
  • Nové místní společnosti, pro které můžete pracovat
  • Francouzský systém mýta
  • Nová průmyslová odvětví včetně jaderných elektráren
  • Nové druhy nákladů

Krabicová verze hry Euro Truck Simulator 2: Vive la France! vychází již 6. prosince 2016. V prodeji bude v profesionální české verzi s titulkyza DMOC 499 Kč / 17,99 €.

Zdroj: Tlačová správa

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

"Ghost in the Shell" v slovenských kinách už o pár dní

Kultová japonská anime Ghost in the Shell sa stala základným inšpiračným pilierom pre legendárnu trilógiu Matrix. Teraz prišiel čas na to, aby sama zažiarila na filmovom plátne. Využila na to režiséra Ruperta Sandersa a hlavne Scarlett Johansson. Akčné sci-fi Ghost in the Shell sa Vám predvedie v plnej paráde už od 30. marca. Príbeh sa odohráva v blízkej budúcnosti, kedy je svet závislý na moderných technológiách ešte viac než dnes. Hrdinka filmu je hi-tech produktom, dokonale vyváženou kombináciou robota a človeka. S ľudským mozgom a vyspelou robotickou schránkou sa Major (Scarlett Johansson) snaží chytiť zločinca, ktorého cieľom je zničenie spoločnosti Hanka Robotics, lídra vo vývoji umelej inteligencie. Major sa však nestretáva len so zlom, ale tiež s vlastnými pochybnosťami, keď ju začína zrádzať jediná nedokonalá časť jej inak dokonalého tela – mozog. Čím ďalej, tým častejšie sa jej v hlave vynárajú nezrozumiteľné vnemy, ktoré najskôr potláča, ale neskôr podľahne zvedavosti a túžbe odhaliť túto záhadu. Tieto vnemy by však mohli byť kľúčom k otvoreniu jej osobnej Pandorinej skrinky, po získaní ktorého sa už na svet nebude pozerať rovnakými očami... Film sa odohráva v meste, aké ste doteraz nevideli, aj keď jeho estetické riešenie mi pripomína svet Blade Runnera, ale s modernejším kabátom, aký umožňuje súčasná filmárska technika,“ hovorí Scarlett Johansson. Kým vo väčšine súčasných sci-fi má svet budúcnosti nehostinný, väčšinou apokalyptický ráz, do budúcnosti v podaní Ruperta Sandersa sa podľa neho budete chcieť pozrieť. A tú možnosť teraz máte. Zatiaľ len prostredníctvom traileru k filmu, od 30. 3. 2017 vo forme 2D či 3D filmového zážitku v sále vášho kina. A najlepšia správa na záver... onedlho súťaž o lístky do kina od CinemArt! [gallery ids="29598,29599,29600,29601,29602,29603,29604,29605,29606,29607,29608,29609,29610,29611,29612"] Zdroj: PR, cinemart.sk