Ruský mladík si kvôli svalom nastriekal do rúk synthol a teraz trpí následky

0

Kirill Tereshin, z mesta Piatigorsk na juhu Ruska, na seba pred pár týždňami upozornil vďaka svojim obrovským, takmer 60-centrimetrovým bicepsom. Prvotné fotografie tohto 21-ročného bodybuildera síce môžu naznačovať obdiv, no aktuálny pohľad na jeho ruky je skôr varovaním.

Pokožka jeho rúk nabrala nezdravú červenú farbu a vyzerajú akoby išli práve explodovať. Do rúk si nastriekal syntetickú látku známu ako synthol, ktorá je zmesou oleja, lidokaínu a alkoholu. Jeho cieľom bolo prelomiť svetový rekord, no je otázne, či toto mu za to stálo. „Aby som získal potrebný objem nechal som si do rúk vstrieknuť litre syntholu. Následne som sa potil v 40-stupňových horúčkach, ležal v posteli a mal som pocit, že umriem, ale potom to všetko ustúpilo,“ opisuje svoje pocity Kirill.

Aj keď sa táto látka vo svete kulturistov používa, Kirill si ju z dôvodu finančných nákladov vyrobil sám doma. Následky jeho užívania však môžu skončiť embóliou, kŕčmi, či dokonca poškodením nervov v končatinách.

Bude zaujímavé sledovať ako to nakoniec s Kirillom dopadne, no vzhľad jeho pokožky naznačuje, že to nebol najrozumnejší krok.

Zdroj: dailymail.co.uk

Foto: CEN/Instagram

Share.

O autorovi

Comments are closed.