S touto „kolesolopatou“ odhrniete aj veľký závej akoby to bola kopa peria

0

Bohatá snehová nádielka nesúvisí len s ochromenou cestnou dopravou a šmykľavými chodníkmi, ale aj s inými problémami týkajúcich sa nášho zdravia. Každý rok na ambulanciách prvej pomoci ošetria množstvo ľudí s poraneniami chrbta, natiahnutými svalmi poprípade až s podozreniami na srdcové zlyhania. A to všetko z dôvodu nadmernej fyzickej záťaže vynaloženej pri odhadzovaní snehu.

Hlavnou príčinou býva podcenenie svojich vlastných síl, ktoré počas pár predchádzajúcich jesenných mesiacov logicky ochabli. Odporúčanie, aby sme sa vyhli takejto činnosti je síce dobré, ale ak nemá tento sneh kto odhádzať, potom už naozaj neostáva nič iné, len chytiť lopatu do rúk a začať hádzať. Respektíve je tu nové zaujímavé riešenie, ktoré túto prácu výrazne uľahčí. Snow Wolf (snežný vlk, alebo „kolesolopata“) podľa fyzikálnych prepočtov redukuje fyzickú záťaž až o 80% v porovnaní s prácou s tradičnou lopatou.

Pozrite sa ako tento zázrak za 180 dolárov funguje v praxi.

Zdroj: wovel.com

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj