S týmito Abbey Road hodinkami sa vrátite v čase

0

Skutočnosť, že skupina The Beatles prestala produkovať svoju hudbu už viac ako pred 50 rokmi nič nemení na tom, že je o ňu rovnaký záujem, ako v čase ich najväčšej slávy. Licencované produkty sú ešte aj dnes veľmi obľúbené a samozrejme predstavujú aj slušný biznis.

Spoločnosť Apple Corps., ktorú vlastnia dnes ešte žijúci bývalí členovia tejto kapely, teda Paul McCartney a Ringo Starr, si týmto spôsobom dokážu ročne zarobiť niekoľko miliónov.

Jedným z takýchto licencovaných produktov sú aj hodinky Abbey Road, o ktorých výrobu a predaj prejavil záujem výrobca Raymond Weil. Názov hodiniek je totožný s názvom ich posledného albumu. Hodinky preto logicky imitujú dizajn vinylovej platne spolu so siluetami spevákov, ktorí akoby kráčali po slávnej Abbey Road.

Hodinky vyjdú v limitovanej edícii 3 000 kusov a aj keď ešte nebola stanovená ich presná cena, dá sa čakať, že to bude podobne lukratívny artikel, ako predošlé hodinky z roku 2016, ktoré sa predávali za 1 395 dolárov.

Zdroj: mentalfloss.com

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj