Samsung Galaxy S7 a S7 Edge získajú najnovší android 7.1.1 už v januári!

0

Dlho očakávaný android 7.1.1, ktorý poznáme aj pod menom Nougat konečne dorazí aj do tohtoročných vlajkových lodiach spoločnosti Samsung.

Zákazníci spoločnosti Samsung dlho špekulovali o tom, kedy dorazí na ich vlajkové lode najnovší android Nougat. Podľa oficiálneho vyhlásenia spoločnosti Samsung, tak malo byť v prvej polovici roka 2017. To mnohých čakajúcich spotrebiteľov nahnevalo, kedže nebol upresnený presný dýtum. Pred pár hodinami ale spoločnosť Samsung zverejnila informáciu prostredníctvom programu Galaxy Beta o tom, že najnovší Android Nougat rozpošle užívateľom už januári 2017. Galaxy Beta je program, ktorý slúži na vylepšovanie, poprípade opravovanie chýb v najnovšom androide, ktorý testujú testeri. Spoločnosť Samsung sa tak chce vyvarovať predchádzajúcich chýb, ktoré sprevádzali model Galaxy S6 a S6 Edge. Tým pádom program spoločnosti Samsung končí a nám neostáva nič iné, len čakať na najnovšiu aktualizáciu.

Keďže sme vlastníkom mobilného telefónu Samsung Galaxy S7 Edge aj my, prinesieme vám po aktualizácii recenziu najnovšieho androidu.

Zdroj: gadgets.ndtv.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

...čo je to Boxing Day?

Aj keď názov naznačuje, že by to mohlo mať niečo do činenia s boxom, nie je to tak. Boxing Day je názov riadneho sviatku, ktorý si ľudia, prevažne vo Veľkej Británii pripomenuli uplynulý víkend. Dnes vám ho aspoň z časti priblížime. Boxing day sa slávi každý rok na druhý sviatok vianočný, 26. decembra.  V minulosti ho ľudia poznali skôr ako sviatok sv. Štefana, rovnako ako aj my dnes. Mnohí historici sa domnievajú, že názov je odvodený od cirkevného zvyku zámožnejších ľudí, ktorí v tento deň otvárali svoje pokladničky (boxes) a dávali peniaze chudobným. Podobne aj Britskí zamestnávatelia dávali svojim zamestnancom malé darčeky alebo nejakú finančnú hotovosť. Rovnako to robili aj obchodníci, ktorí svojim sluhom v tento deň hodili zopár mincí navyše. Prečo sa tieto dary dávajú až po Vianociach? Nuž, odpoveď je veľmi prostá. Služobníctvo a nižšie postavení ľudia mali počas Vianoc plné ruky práce s obsluhovaním svojich pánov a príprav slávnostných večerí. Aj napriek svojmu menu, tento deň nemá nič spoločné s boxom. Šport, ktorý tomuto dňu dominuje, sa volá „fox hunting“ teda lov na líšky. V niektorých iných krajinách, prevažne bývalých britských kolóniách sa tento deň oslavuje viac doslovne. V krajinách v Afrike či Karibiku sa organizujú verejné súťaže v zápasení. Podobne ako je to s inými „západnými sviatkami“ aj tento deň sa stal značne komercionalizovaný. V tento deň sa množstvo Britov hrnie do obchodov, ktoré ponúkajú výpredaje a zľavy na prevažne predvianočný tovar. Tento deň sa dá prirovnať k americkému „Black Friday“. Zdroj: mentalfloss.com