Samsung Galaxy S7 a S7 Edge získajú najnovší android 7.1.1 už v januári!

0

Dlho očakávaný android 7.1.1, ktorý poznáme aj pod menom Nougat konečne dorazí aj do tohtoročných vlajkových lodiach spoločnosti Samsung.

Zákazníci spoločnosti Samsung dlho špekulovali o tom, kedy dorazí na ich vlajkové lode najnovší android Nougat. Podľa oficiálneho vyhlásenia spoločnosti Samsung, tak malo byť v prvej polovici roka 2017. To mnohých čakajúcich spotrebiteľov nahnevalo, kedže nebol upresnený presný dýtum. Pred pár hodinami ale spoločnosť Samsung zverejnila informáciu prostredníctvom programu Galaxy Beta o tom, že najnovší Android Nougat rozpošle užívateľom už januári 2017. Galaxy Beta je program, ktorý slúži na vylepšovanie, poprípade opravovanie chýb v najnovšom androide, ktorý testujú testeri. Spoločnosť Samsung sa tak chce vyvarovať predchádzajúcich chýb, ktoré sprevádzali model Galaxy S6 a S6 Edge. Tým pádom program spoločnosti Samsung končí a nám neostáva nič iné, len čakať na najnovšiu aktualizáciu.

Keďže sme vlastníkom mobilného telefónu Samsung Galaxy S7 Edge aj my, prinesieme vám po aktualizácii recenziu najnovšieho androidu.

Zdroj: gadgets.ndtv.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Vyrobiť tenisovú loptičku nie je vôbec jednoduché... tu je dôkaz

Málokedy sa zamýšľame nad tým ako veci okolo nás vznikajú a možno je to aj na škodu, pretože by sme k ním pristupovali ináč, oveľa šetrnejšie. Zoberme si napríklad takú tenisovú loptičku. Na jej výrobu je potrebný doslova až regiment ľudí a kopu techniky. Proces, ktorý pozostáva z viacerých krokov v sebe zahŕňa lisovanie, lepenie, a veľa iných, o ktorých ste možno nikdy ani len nepočuli. Vďaka videu filmára menom Benedict Redgrove, ktorý sa na nich vo fabrike Wilson pozrel bližšie, máme možnosť aj my vidieť, aké komplikované to je. Zdroj: gizmodo.com