Samsung Galaxy S7 a S7 Edge získajú najnovší android 7.1.1 už v januári!

0

Dlho očakávaný android 7.1.1, ktorý poznáme aj pod menom Nougat konečne dorazí aj do tohtoročných vlajkových lodiach spoločnosti Samsung.

Zákazníci spoločnosti Samsung dlho špekulovali o tom, kedy dorazí na ich vlajkové lode najnovší android Nougat. Podľa oficiálneho vyhlásenia spoločnosti Samsung, tak malo byť v prvej polovici roka 2017. To mnohých čakajúcich spotrebiteľov nahnevalo, kedže nebol upresnený presný dýtum. Pred pár hodinami ale spoločnosť Samsung zverejnila informáciu prostredníctvom programu Galaxy Beta o tom, že najnovší Android Nougat rozpošle užívateľom už januári 2017. Galaxy Beta je program, ktorý slúži na vylepšovanie, poprípade opravovanie chýb v najnovšom androide, ktorý testujú testeri. Spoločnosť Samsung sa tak chce vyvarovať predchádzajúcich chýb, ktoré sprevádzali model Galaxy S6 a S6 Edge. Tým pádom program spoločnosti Samsung končí a nám neostáva nič iné, len čakať na najnovšiu aktualizáciu.

Keďže sme vlastníkom mobilného telefónu Samsung Galaxy S7 Edge aj my, prinesieme vám po aktualizácii recenziu najnovšieho androidu.

Zdroj: gadgets.ndtv.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Čo sa v domácnosti vie najrýchlejšie pokaziť?

Poznáte to. Chytíte niečo a ono sa vám to rozpadne. Niekedy aj keď sa snažíte byť maximálne opatrní, podarí sa vám niečo pokaziť. Vedeli ste o tom, že najčastejšie sa v domácnosti vedia pokaziť kľučky, nábytkové vešiaky a stolové nohy? Zničené kľučky Stačí neopatrné zaobchádzanie alebo vek a kľučky prestanú plniť svoj účel. Občas sa vám pošťastí kľučku vynechať a zavierať dvere kopnutím? Robíte zle. Takto si ničíte dvere. Ak ale svoju neposlušnosť prejavujú kľučky, bude načase ísť do obchodu a vyhľadať si lepšie kľučky, ktoré vám vydržia podstatne viac ako tie terajšie. Výber kľučiek však určite nezanedbajte. Podľa miesta určenia si voľte správny druh kľučiek, aby sa vám nestalo, že o mesiac budete stáť v rade a budete tie novokúpené musieť reklamovať. Preťažené nábytkové vešiaky Pod návalom množstva oblečenia sa vie pomerne rýchlo pokaziť nábytkový vešiak. Snažte sa rovnomerne vešať svoje oblečenia, aby sa situácia neopakovala. Ak ale máte záujem o výmenu nábytkových vešiakov, zavítajte na web, na ktorom vám ich dokážu ponúknuť za obzvlášť nízku cenu. Majú tam aj strieborné nábytkové vešiaky, ktoré by možno aj do vašej domácnosti dokonale zapadli. Kývajúce stolové nohy Pri pozeraní televízie si občas vieme vyložiť nohy na konferenčný stolík. Ak sa vám zdá, že na vašom stolíku sa začali kývať nohy, mali by ste spozornieť. Určite by ste nechceli, aby sa vám počas vašej neprítomnosti stolík so všetkým čo je na ňom zrútil. Vyberte si radšej stabilnejšie stolové nohy, ktoré zvládnu väčší nápor a uvidíte, že na ďalšie desaťročia budete mať postarané. Zdroj: PR