Samsung Galaxy S7 a S7 Edge získajú najnovší android 7.1.1 už v januári!

0

Dlho očakávaný android 7.1.1, ktorý poznáme aj pod menom Nougat konečne dorazí aj do tohtoročných vlajkových lodiach spoločnosti Samsung.

Zákazníci spoločnosti Samsung dlho špekulovali o tom, kedy dorazí na ich vlajkové lode najnovší android Nougat. Podľa oficiálneho vyhlásenia spoločnosti Samsung, tak malo byť v prvej polovici roka 2017. To mnohých čakajúcich spotrebiteľov nahnevalo, kedže nebol upresnený presný dýtum. Pred pár hodinami ale spoločnosť Samsung zverejnila informáciu prostredníctvom programu Galaxy Beta o tom, že najnovší Android Nougat rozpošle užívateľom už januári 2017. Galaxy Beta je program, ktorý slúži na vylepšovanie, poprípade opravovanie chýb v najnovšom androide, ktorý testujú testeri. Spoločnosť Samsung sa tak chce vyvarovať predchádzajúcich chýb, ktoré sprevádzali model Galaxy S6 a S6 Edge. Tým pádom program spoločnosti Samsung končí a nám neostáva nič iné, len čakať na najnovšiu aktualizáciu.

Keďže sme vlastníkom mobilného telefónu Samsung Galaxy S7 Edge aj my, prinesieme vám po aktualizácii recenziu najnovšieho androidu.

Zdroj: gadgets.ndtv.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Mark Zuckerberg a jeho manželka darovali 3 miliardy dolárov na vedecký výskum

Zakladateľ a CEO Facebooku, Mark Zuckerberk, a jeho manželka Priscilla Chan (fyzička, učiteľka a filantropka) sa rozhodli darovať 3 miliardy dolárov na vedecký výskum chorôb. Dvojica má v pláne tieto peniaze minúť na skúmanie základných vedeckých problémov, ktoré sa podieľajú na vzniku a fungovaní sveta. Tento druh výskumu je podstatný vzhľadom na vedecký a medicínsky pokrok, ktorý je často prehliadaný a nahradzovaný výskumom smerujúcim k objavu nových liečiv. Nie je veľkým prekvapením, že táto iniciatíva sa snaží vytvoriť celosvetovú sieť „veľkých mozgov“, ktoré by mohli spolupracovať na spoločných problémoch. Iniciatíva tak spojí tímy vedcov z rôznych prostredí, špecializácií a inštitúcií, aby tak mohli pracovať na spoločnom probléme ako napr. neurodegeneratívna choroba. Zdroj: nature.com