Sexi svadobné šaty len pre naozaj odvážne nevesty

0

Kráčať uličkou k svadobnému oltáru je takmer pre každú ženu udalosťou jej života. Každá nevesta chce v tom momente vyzerať dokonale, aby očarila nielen svojho nastávajúceho, ale aj pozvaných hostí. Nervozita, stres a povestné „motýle v žalúdku“ k tomu neodmysliteľne patria. Presne tak ako aj jedinečné svadobné šaty.

Ak patríte medzi ženy, ktoré rady prekvapujú, niekedy až šokujú, potom sú tieto svadobné šaty určené práve pre vás. Prvý predpoklad však je, že si svoj „deň D“ naplánujete na nejaký z letných dátumov, nakoľko pod nimi budete úplne nahá.

Španielska značka svadobných šiat Pronovias prichádza na trh s ponukou určite netradičných svadobných šiat výlučne pre odvážne nevesty. V podstate svadobný overal v podobe dlhých nohavíc a topom s dlhými rukávmi na tých najchúlostivejších miestach zdobí len čipka s kvetinovým motívom. V týchto šatách sa na Nový rok predstavila herečka Cristina Pedroche. Okrem čipky na nich nájdete aj viac ako 200 kryštálov, ktoré spolu so spomínanou jemnou čipkou zabrali ich tvorcom viac ako 244 hodín (kým ich vyrobili).

Jedno je však isté, každá nevesta sa v týchto šatách stane stredobodom pozornosti. O tom niet akýchkoľvek pochýb.

 

Zdroj: brit.co

Foto: Instagram/pronovias

Share.

O autorovi

Comments are closed.