Slovenská fotobanka, na ktorej nájdete fotografie z rôznych oblastí života

0

Ak si vytvárate vlastný web/ blog a nemáte žiadne kvalitné fotografie, ktoré by ste mohli použiť na svojom webe, ideálnym riešením budú pre vás fotobanky. Ak vám príde výhodnejšie kúpiť si skôr fotoaparát a fotiť si potrebné objekty, ako platiť za obrázky z fotobaniek, ponúkame vám riešenie na túto situáciu. Vyhľadajte si fotobanky, ktoré ponúkajú fotky bez toho, aby ste si za ne museli platiť.

Slovenské free fotobanky

Medzi najznámejšie free slovenské fotobanky patrí aj fotobanka, ktorú nájdete na web stránke fotkyzadarmo.sk. Ak máte problém zapamätať si adresy zaujímavých web stránok, tak pri tejto sa vám to rozhodne nestane.

Vyberajte si z rôznych kategórií

Táto slovenská fotobanka je rozdelená do rôznych kategóí. Medzi najobľúbenejšie kategórie tejto fotobanky patria nepochybne kategórie – cestovanie/ dovolenka, architektúra/ budovy, fotky ľudí alebo príroda/ krajina. Ak potrebujete fotografie z týchto alebo iných kategórií, stačí keď sa zaregistrujete do tejto fotobanky a následne sa prihlásite. Môžete si sťahovať ktorúkoľvek fotografiu, ktorá vás zaujme a navyše úplne zadarmo bez toho, aby vás naháňal majiteľ fotografie a pýtal si od vás peniaze.

Bez uvedenia autora

Ak máte aj vy zaujímavé fotografie a nebude vám vadiť, ak bude niekto vaše fotografie používať aj bez uvedenia mena autora, čiže bez vášho mena, pokojne môžete svoje fotografie pridávať do tejto fotobanky. Fotografie sú dostupné bez autorských práv podľa dobre známej licencie Creatives Commons CC0. Ak raz zavesíte fotografiu na túto free fotobanku, vzdávate sa autorského práva. Vaše dielo bude voľne šíriteľné a dostanú sa k nemu aj občania z druhého konca zemegule.

Ak chcete, aby vaša fotografia bola umiestnená na zaujímavých navštevovaných weboch, pridajte aj vy fotografiu do tejto fotobanky.

V tejto fotobanke sa nachádzajú len kvalitné fotografie, ktoré môžete použiť na komerčné, ale aj na nekomerčné účely. Fotkyzadarmo.sk sú tu pre vás!

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.