SMARTmuGIRL # 2 je mladá maturantka Julka

0

Obligátna otázka na začiatok. Môžeš nám o sebe prezradiť pár informácií?

Volám sa Juliána, mám 18 rokov, študujem na gymku a momentálne som v maturitnom ročníku, takže vo voľnom čase sa veľa učím 🙂 , ako každý maturant… ;-). Ináč ma asi najviac vystihujú tieto slová: nákupy, kamaráti, selfie :-), priateľ, čas s rodinou.

Čo ťa viedlo k zapojeniu sa do našej súťaže?

SMARTmug mal už veľakrát dobre súťaže, do ktorých som sa chcela zapojiť, no nikdy som sa neodvážila. Teraz v lete sa mi zapáčila táto súťaž a hneď na druhý deň som sa do nej zapojila. Išla som do toho skôr z nudy v lete :-), ale výhra ma samozrejme potešila. Teda pôvodne som skončila druhá, ale kvôli akýmsi problémom s víťazkou to nakoniec padlo na mňa.

Čo tvoja budúcnosť? Aké máš plány ohľadne tvojho budúceho života?

Tajomstvo… aneb ani srnky netušia 😀 Veľmi by som chcela ísť do zahraničia, ale čo tam to neviem. 😀

Ako najradšej tráviš svoj voľný čas (ak nejaký máš)?

S priateľom.. 🙂 a sestrami, pretože s nimi trávim málo času.

Ako prijalo tieto fotografie tvoje okolie? Páčila si sa im 🙂 ?

Nikto ich ešte nevidel… keď ich uvidia tak sa ozvem 🙂 🙂 .

Chcela by si sa modelingu venovať aj v budúcnosti?

Ako skúsenosť by som to brala, možno by som sa tomu dokázala aj dlhšie venovať, ale určite nie celý život. Neviem si predstaviť žiť na rôznych diétach a pod. Chýbal by mi kebab, hamburgery a jedenie hocičoho hocikedy. 🙂

Pár teplých slov na záver?

🙂 🙂 🙂 Ďakujem všetkým kamarátom aj iným, ktorých asi nepoznám, za to, že mi každý deň posielali hlasy a šírili to ďalej.

 

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj