Spoločnosť Adidas ignorovala reklamu z rúk študenta a teraz vďaka jej úspechu to zrejme ľutuje

0

Až neuveriteľne dojemný reklamný spot na značku Adidas, ktorý vytvoril 26-ročný študent filmovej tvorby Eugen Merher, sa možno stane aj hitom celého roka 2017.

Niečo viac ako 1,5-minútový klip sa točí okolo bývalého nemeckého maratónskeho bežca. Svoj život doslova dožíva v nie celkom útulnom starobinci až do dňa, kedy náhodou objaví svoje staré bežecké topánky (značky Adidas). To je pre neho impulzom, aby si zaspomínal na svoju bežeckú slávu a išiel si ich znova vyskúšať na trať. Zamestnanci starobinca mu jeho žiadosti o „slobodu“ neustále zamietajú. Ale záver reklamy vás prinúti vyskočiť a kričať, alebo plakať, poprípade aj oboje naraz.

Najzaujímavejšie na tom je skutočnosť, že Eugen svoju reklamu poslal aj priamo do spoločnosti Adidas, ktorá však na ňu vôbec nereagovala. A teraz to môžno ľutujú, pretože reklama sa na internete teší veľkej obľube.

Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Kontroverzná reklama varuje budúce mamičky pred následkami konzumácie fast foodu

Každá mamička zrejme vie, že to, čo počas tehotenstva zje, má priamy vplyv na jej ešte nenarodené dieťatko. Či už v pozitívnom, ale aj v negatívnom zmysle. Aj keď sú to už de facto dva samostatné životy, stále sú navzájom prepojené a dieťatko je 100-percentne závislé na svojej matke. Čiže ak si dáte na raňajky cereálne pečivo a pohár mlieka alebo vypijete nalačno silnú kávu, vaše dieťa bude mať to isté. S cieľom zdôrazniť túto skutočnosť prišla brazílska agentúra Paim s kontroverznou reklamnou kampaňou. Reklamné plagáty zobrazujú novorodeniatko prisaté k prsníku matky, na ktorom je znázornený nejaký druh fast foodu. Grafiku dopĺňa slogan: „Vaše dieťa je tým, čo jete vy.“ Aj keď ako prvý by o týchto veciach mal budúce mamičky informovať ich lekár, určite ani takáto forma vzdelávania nie je celkom na škodu. http://www.adeevee.com/aimages/201509/15/sprs-your-child-is-what-you-eat-print-376081-adeevee.jpg http://www.adeevee.com/aimages/201509/15/sprs-your-child-is-what-you-eat-print-376080-adeevee.jpg http://www.adeevee.com/aimages/201509/15/sprs-your-child-is-what-you-eat-print-376079-adeevee.jpg Zdroj: adeevee.com