Spoločnosť Adidas ignorovala reklamu z rúk študenta a teraz vďaka jej úspechu to zrejme ľutuje

0

Až neuveriteľne dojemný reklamný spot na značku Adidas, ktorý vytvoril 26-ročný študent filmovej tvorby Eugen Merher, sa možno stane aj hitom celého roka 2017.

Niečo viac ako 1,5-minútový klip sa točí okolo bývalého nemeckého maratónskeho bežca. Svoj život doslova dožíva v nie celkom útulnom starobinci až do dňa, kedy náhodou objaví svoje staré bežecké topánky (značky Adidas). To je pre neho impulzom, aby si zaspomínal na svoju bežeckú slávu a išiel si ich znova vyskúšať na trať. Zamestnanci starobinca mu jeho žiadosti o „slobodu“ neustále zamietajú. Ale záver reklamy vás prinúti vyskočiť a kričať, alebo plakať, poprípade aj oboje naraz.

Najzaujímavejšie na tom je skutočnosť, že Eugen svoju reklamu poslal aj priamo do spoločnosti Adidas, ktorá však na ňu vôbec nereagovala. A teraz to môžno ľutujú, pretože reklama sa na internete teší veľkej obľube.

Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

... prečo sa sami sebe nepáčime ako zneje náš hlas na nahrávke?

Nie je to nič výnimočné ak sa človek započúva do svojho hlasu v nejakej nahrávke a uvedomí si, že je to niečo strašné. Ide o psychologický fenomén, na ktorý sa pozreli „zvedavci“ z portálu mentalfloss. Ak chcete vedieť, prečo je to stále tak aj napriek pokroku v dnes dostupných technologických zariadeniach, potom si pozrite nasledujúce video. Zdroj: mentalfloss.com