Spoločnosť Adidas ignorovala reklamu z rúk študenta a teraz vďaka jej úspechu to zrejme ľutuje

0

Až neuveriteľne dojemný reklamný spot na značku Adidas, ktorý vytvoril 26-ročný študent filmovej tvorby Eugen Merher, sa možno stane aj hitom celého roka 2017.

Niečo viac ako 1,5-minútový klip sa točí okolo bývalého nemeckého maratónskeho bežca. Svoj život doslova dožíva v nie celkom útulnom starobinci až do dňa, kedy náhodou objaví svoje staré bežecké topánky (značky Adidas). To je pre neho impulzom, aby si zaspomínal na svoju bežeckú slávu a išiel si ich znova vyskúšať na trať. Zamestnanci starobinca mu jeho žiadosti o „slobodu“ neustále zamietajú. Ale záver reklamy vás prinúti vyskočiť a kričať, alebo plakať, poprípade aj oboje naraz.

Najzaujímavejšie na tom je skutočnosť, že Eugen svoju reklamu poslal aj priamo do spoločnosti Adidas, ktorá však na ňu vôbec nereagovala. A teraz to môžno ľutujú, pretože reklama sa na internete teší veľkej obľube.

Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Tento nový kávovar premení vaše selfie fotky na jedinečné latte

Zabudnite na tulipány, srdiečka, či všemožné kvietky... milovníci umenia s latte sa môžu tešiť z postupu do ďalšej úrovne. Najnovší vynález predstavený na nedávnom podujatí CES (Consumer Electronics Showcase) v Las Vegas s názvom The Ripple Maker umožňuje preniesť digitálny obrázok ako napr. obľúbenú fotografiu, selfie momentku, či jednoduchý text na penu vašej milovanej kávy. Tak, ako bolo toto zariadenie predstavené, pracuje s rôznymi druhmi kávy ako napr. spomínané latte, cappuccino a pod. Práca s ním je úplne jednoduchá. Najprv si musíte nainštalovať príslušnú mobilnú aplikáciu do svojho smartfónu, a potom z jej rozhrania si vyberiete príslušný obrázok a vaša obľúbená káva je hotová za pár sekúnd. Ako je zrejmé, jediné čo k jej ovládaniu budete potrebovať je dostatok financií, pretože cena tohto zariadenia začína na sume 999 amerických dolárov alebo mesačný prenájom vo výške 85 dolárov. http://i1.wp.com/pursuitist.com/wp-content/uploads/2016/01/Coffee-Ripples-App-1600x900-e1452789169988.png http://i1.wp.com/pursuitist.com/wp-content/uploads/2016/01/latte-art-hero-e1452789135580.jpg http://i1.wp.com/pursuitist.com/wp-content/uploads/2016/01/coffee-ripples-nimblechapps-e1452789149447.jpg Zdroj: pursuitist.com