Spoločnosť Nikon predstavuje nový rad monokulárov MONARCH Fieldscope

0

Spoločnosť Nikon Corporation s radosťou oznamuje uvedenie nových modelov monokulárnych pozorovacích ďalekohľadov MONARCH Fieldscope, ktoré zahŕňajú štyri monokuláre Fieldscope a tri okuláre navrhnuté exkluzívne pre tento rad. Vďaka novej optickej konštrukcii prinášajú monokuláre MONARCH Fieldscope vysoký optický výkon a krištáľovo čistý obraz. Ako nástupné modely monokulárov ED82/EDIII prinášajú nové vzrušujúce zážitky z pozorovania prírody.

 monarch1  monarch2
MONARCH 82ED-A + MEP-20-60 MONARCH 82ED-S + MEP-20-60

 

Vďaka použitiu optického skla Nikon ED s extrémne nízkym rozptylom svetla, monokuláre MONARCH Fieldscope zaručujú obraz s bohatým kontrastom a realistické farby. U všetkých šošoviek a hranolov sú použité viacnásobné antireflexné vrstvy na dosiahnutie vynikajúcej priepustnosti svetla. Optimalizovaný systém zaostrovania umožňuje rýchlejšie a presnejšie zaostrenie.

 

 monanrch3  monarch4
MONARCH 60ED-A + MEP-20-60 MONARCH 60ED-S + MEP-20-60

 

Okuláre MEP využívajú novú optickú konštrukciu a zahŕňajú systém šošoviek na vyrovnávanie poľa, ktoré umožňujú dosiahnuť konzistentnú ostrosť a čistotu obrazu v rámci celého zorného poľa a zároveň veľké predsunutie výstupnej pupily. Po nasadení na monokulár Fieldscope sú okuláre MEP vodotesné, vďaka čomu umožňujú bezpečné použitie aj počas neočakávaných zmien počasia.

Či už sa rozhodnete pozorovať vtáky alebo si vychutnať prírodné divadlo na nočnej oblohe, telo monokulárov Fieldscope vyrobené z hliníkovej zliatiny poskytuje odolnosť a robustnosť, ktoré sú priamo  navrhnutú pre skvelé zážitky v prírode. Bez ohľadu na to, ako ďaleko cestujete alebo aké náročné podmienky vás čakajú, monokuláre MONARCH Fieldscope sú navrhnuté tak, aby s vami držali krok.

Zdroj: PR, Media & Communication Consulting, spol. s r.o.

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Kde bývajú baktérie...

Dojemné peniaze Na minciach je viac zárodkov ako na záchodovej doske. Bleeeee! Odstúpenie od bankomatu Možno sú vaše ruky čisté, ale viete, kto predtým vyberal peniaze? Alkohol z plechovky Kým prišla plechovka do regálu, prešla nespočetným množstvom rúk. Používanie telefónu Kedy naposledy sa umýval váš telefón? Keby sa umyl, už by tu nebol :-) To je pravda, ale obsahuje až 500-krát viac baktérií ako toaleta! Písanie Musíte sa podpísať v banke, na pošte, uuuuuuuuuu. Zubná kefka vonku na poličke V kúpeľni by malo byť všetko odložené. Vedeli ste, že keď sa spláchne záchod, baktérie sa šíria po celej kúpeľni? Teraz už viete. Keby sme tak pokračovali ďalej, zistili by sme, že sa nemôžeme ničoho a nikoho dotknúť, pretože baktérie sú všade. Možno by bolo fajn, keby sme si častejšie umývali ruky a pokojne môžeme žiť ďalej ako doteraz :-) Zdroj: cosmopolitan.com