Spoznajte 76-ročného muža, ktorý celý svoj život zasvätil oprave fotoaparátov

0

S rapídnym nástupom digitálnej fotografie sa jej staršia sestra, analógová, pomaly, ale isto odsúva do zabudnutia. Aj keď na svete je ešte stále veľa zástancov klasického spôsobu výroby fotografií, každým dňom sa tento zoznam zmenšuje.

Pre 76-ročného muža z Milána to však neplatí. Gian Luigi Carminati bol celý život verný analógovým fotoaparátom a ináč to nie je ani teraz, v pokročilom veku jeho života. Gian Luigi vlastní v Miláne malý obchodík, kde opravuje staré analógové fotoapráty a vdychuje im nový život.

Krátky dokument s názvom Master of Camera približuje obdivuhodný život tohto nenápadného muža, ktorý už 60 rokov robí to isté – opravuje staré fotoaparáty.

A aký je jeho názor na digitálne prístroje? Dozviete sa vo videu.

Zdroj: iso1200.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

The Avengers spievajú vianočné koledy

S necelými dvoma týždňami do Vianoc sa celý svet akosi „zvianočnieva“. Všade, kam sa pozrieme, je niečo s tematikou Vianoc. Ináč tomu nie je ani vo svete filmových hrdinov. Filmový nadšenec James Covenant zostrihal repliky svojich hrdinov tak, že to vyzerá, akoby spievali vianočné koledy. Ak vás to zaujíma, pozrite sa, ako to ide Ironmanovi, Captain America, Thorovi a hrdinom z filmu The Avengers. Ho, ho ho... X-mas is coming… Zdroj: youtube.com