Spoznajte 76-ročného muža, ktorý celý svoj život zasvätil oprave fotoaparátov

0

S rapídnym nástupom digitálnej fotografie sa jej staršia sestra, analógová, pomaly, ale isto odsúva do zabudnutia. Aj keď na svete je ešte stále veľa zástancov klasického spôsobu výroby fotografií, každým dňom sa tento zoznam zmenšuje.

Pre 76-ročného muža z Milána to však neplatí. Gian Luigi Carminati bol celý život verný analógovým fotoaparátom a ináč to nie je ani teraz, v pokročilom veku jeho života. Gian Luigi vlastní v Miláne malý obchodík, kde opravuje staré analógové fotoapráty a vdychuje im nový život.

Krátky dokument s názvom Master of Camera približuje obdivuhodný život tohto nenápadného muža, ktorý už 60 rokov robí to isté – opravuje staré fotoaparáty.

A aký je jeho názor na digitálne prístroje? Dozviete sa vo videu.

Zdroj: iso1200.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Prečo rýchla a výhodná pôžička online?

Pôžička online? V dnešnej uponáhľanej dobe sa určite už každému z nás stalo, že nemáme dostatok financií a výplata je v nedohľadne. Namiesto toho aby sme uverili klamlivým sľubom podvodníkov, skúste sa popozerať po rýchlej a zároveň výhodnej mini pôžičke, ktorú vám schvália do 24 hodín. Ako spoznáte či sa jedná o výhodnú a pritom bezpečnú ponuku? Všeobecne platí pre Vás jedno pravidlo, ktorým je nielen rýchle schválenie pôžičky ale aj overenie poskytovateľa. Jednoducho povedané, či má licenciu od Národnej Banky alebo je to iba jeden z tých „dobrákov” ktorý Vás ošklbe aj o posledný cent. U nás sa nemusíte báť, že by ste mali niektoré dôležité informácie zahmlené a klamlivo predložené pri podpísaní zmluvy. Každý jeden klient vie presne koľko si požičia, na ako dlho a koľko zaplatí na konci a to všetko prehľadne a už pri prvotnom záujme o pôžičku. Okrem toho na našom webe http://vyhodnapozicka.eu/,  nájdete aj možnosť vybrať si z viacerých druhov pôžičiek,  tú ktorá Vám bude vyhovovať. Pri porovnaní je pekne rozpísaná výška pôžičky i najnižšia možná splátka. Potrebujete pôžičku na zmenku a ihneď? Nie je problém, pôžičku je možné vziať si na čokoľvek. V čom sú pre Vás tie najlepšie výhody? Okrem rýchleho, profesionálneho jednania tu nájdete rýchle bezproblémové schválenie pre každého občana, ktorý dosiahol 18 rokov a nemá žiadne nevyrovnané dlhy v iných inštitúciách. V priemere Vám celé vypísanie formulára zaberie 10 minút a do 24 hodín sa môžete tešiť z Vami zvolenej sumy na účte. Jednoduché však? O našej profesionalite svedčí veľké množstvo spokojných klientov! Čo je ale najzaujímavejšie? Celý tento proces prebieha online - požiadanie o pôžičku, spracovanie a schválenie. Peniaze tiež jednoducho vyplatíte bezhotovostne na účet. Už žiadne dlhé státie v radoch v bankách! Novinkou na webe je aj porovnanie úrazového poistenia. Zdroj: PR