Spríjemnite si ráno aj týmito činnosťami

0

Mávate ráno problém zobudiť sa hneď na prvé zvonenie budíka? Nebojte sa, nie ste prvý a ani posledný. Ak chcete mať pokojné ráno, prvé čo rozhodne musíte spraviť, je to, že si pripravíte kávu a dáte pohár čistej vody. Vynikajúca je káva pripravená v koťogu, ale samozrejme aj klasická „neska“ vás dokáže povzbudiť.

Doprajte si menšiu rozcvičku

Určite máte stuhnuté svalstvo a ak sa chystáte na osemhodinovú šichtu, uvedomujete si, že menšia rozcvička vám dobre padne. Skúste sa zamerať najmä na krčnú chrbticu, pretože tá najviac trpí, či už pracujete manuálne, alebo za počítačom v kancelárii. Ak si nestíhate vypiť rannú kávu a chcete viac času venovať cvičeniu, nalejte si ju do KeepCup pohára. Vydrží dlhšie horúca.

Zapnite si hudbu

Namiesto sociálnych sietí si zapnite k príprave a konzumácii raňajok príjemnú hudbu, ktorá vám navodí úsmev na tvári. Určite vám to pomôže nakopnúť, najmä ak máte pred sebou dlhý pracovný deň.

Aby vám vstávanie nerobilo problémy, rozhodne netrávte čas na sociálnych sieťach hodinu predtým, ako pôjdete spať. Ráno si radšej privstaňte, aby ste postíhali všetky činnosti a nemeškali tak do práce.

Zdroj: PR

Share.

O autorovi

Komentuj