Staň sa SMARTmugorom

Milí SMARTmugori!

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stať sa tvorcami nášho  SMARTportálu.

Stačí ak sa zaregistrujete a využijete našu ponuku na spoluprácu pri budovaní nášho spoločného SMARTwebu.

Od prispievateľa požadujeme, aby ovládal slovenčinu aspoň na takej úrovni, aby sa za ňu nemusel hanbiť. Nemáme záujem o kopírovanie už publikovaných článkov na iných slovenských weboch. Informácie čerpáme výlučne zo zahraničných portálov. Najväčší dôraz kladieme na jedinečnosť a atraktivitu SMARTiclov, ktoré napíšete.

Postup je veľmi jednoduchý… napíšte nám na info@smartmug.sk a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme spolu s návodom a pravidlami spolupráce.

Mohlo by ťa zaujímať

Prvý trailer na návrat legendárneho Rockyho na scénu

Spoločnosť Warner Bros vydala prvý oficiálny trailer pre spinoff k filmu Rocky, ktorého premiéra je naplánovaná na 25. november 2015. V hlavnej úlohe filmu Creed uvidíme Michaela B. Jordana a okrem neho sa vo filme objaví aj Sylvester Stallone, Tessa Thompson či Phylicia Rashad. Režisérsku stoličku obsadil 29-ročný režisér Ryana Cooglera. Príbeh sa bude točiť okolo boxera Adonisa Johnsona (Michael B. Jordan), ktorého otec, slávny boxersky šampión Apollo Creed, zomrel skôr, než sa Adonis narodil. Adonis vedel, že má box v krvi, a tak sa vydal do Philadelphie, aby sa stretol s Rockym (Sylvester Stallone). Creed chce pokračovať v otcových šľapajach a snaží sa presvedčiť Rockyho, aby ho trénoval. Čo sa z tohto projektu vykľuje, zistíme 25. novembra. Dovtedy nám nezostáva nič iné ako čakať a dúfať, že to bude film hodný mena Rocky. Zdroj: movieweb.com