Staň sa SMARTmugorom

Milí SMARTmugori!

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stať sa tvorcami nášho  SMARTportálu.

Stačí ak sa zaregistrujete a využijete našu ponuku na spoluprácu pri budovaní nášho spoločného SMARTwebu.

Od prispievateľa požadujeme, aby ovládal slovenčinu aspoň na takej úrovni, aby sa za ňu nemusel hanbiť. Nemáme záujem o kopírovanie už publikovaných článkov na iných slovenských weboch. Informácie čerpáme výlučne zo zahraničných portálov. Najväčší dôraz kladieme na jedinečnosť a atraktivitu SMARTiclov, ktoré napíšete.

Postup je veľmi jednoduchý… napíšte nám na info@smartmug.sk a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme spolu s návodom a pravidlami spolupráce.

Mohlo by ťa zaujímať

Rozpáľte to vo vašej spálni!

Milovanie s vaším partnerom je síce fajn, ale začínate pociťovať nudu? Chýba vám nejaká iskra na spestrenie? Je to stále to isté? Ponúkame vám pár nápadov, ako by ste si to vo vašej spálni mohli znovu rozpáliť. Hra na fotografa Pripravte si peknú spodnú bielizeň a pre svojho partnera tie najhorúcejšie polohy. Partnerovi musíte veriť, že fotky, ktoré vzniknú budú hneď vymazané alebo uložené a že sa nikam nedostanú. Spokojne si to môžete aj vymeniť, ako model môže slúžiť váš partner. Ručíme vám, že zažijete kopec zábavy a váš život bude o niečo pestrejší. Hra na opravára Ukážte mu, čo treba urobiť, a počas opravy ho zvádzajte, určite oprava neskončí a vy už budete pod perinou. Hra na zločinca Niekto to má rád aj takto. Prepadnutie, napätie, očakávanie neznámeho... je to vzrušujúce. Hra na uja doktora Už malé deti sa snažia objaviť čo má kto ukryté pod sukňou a pod. tak prečo to nevyskúšať aj v obsadení dospelých? Kontrola a počúvanie niektorých častí môže byť príjemná predohra. Hra na školu erotiky Vyzvite svojho partnera do kurzu erotiky, kde učiteľkou budete vy. Vyskúšajte si byť na chvíľu neoblomnou pani profesorkou, ktorá svojho žiaka neľútostne vyskúša zo všetkých lekcií lásky, ktoré ste zatiaľ nevyskúšali, ale vy po nich maximálne prahnete. Ako na to: Kúpte si erotické šaty prísnej pani učiteľky a ide sa skúšať... Nabudúce si úlohy môžete vymeniť ... Zdroj: poradnikzdrowie.pl, mihalima