Staň sa SMARTmugorom

Milí SMARTmugori!

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stať sa tvorcami nášho  SMARTportálu.

Stačí ak sa zaregistrujete a využijete našu ponuku na spoluprácu pri budovaní nášho spoločného SMARTwebu.

Od prispievateľa požadujeme, aby ovládal slovenčinu aspoň na takej úrovni, aby sa za ňu nemusel hanbiť. Nemáme záujem o kopírovanie už publikovaných článkov na iných slovenských weboch. Informácie čerpáme výlučne zo zahraničných portálov. Najväčší dôraz kladieme na jedinečnosť a atraktivitu SMARTiclov, ktoré napíšete.

Postup je veľmi jednoduchý… napíšte nám na info@smartmug.sk a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme spolu s návodom a pravidlami spolupráce.

Mohlo by ťa zaujímať

Ako získať zadanú...

Každému z vás sa určite už niekedy stalo, že ste sa zamilovali do zadaného dievčaťa. Chémia je jednoducho chémia. A potom ste sa začali hra na lepšieho, kedy ste sa snažili nájsť nejakú špinu na jej súčasného partnera a pekne ste ho vyfarbili. Ak postupujete takto, robíte chybu. Tým, že na niekoho nadávate, ukazujete svoju slabosť a ste skôr na smiech. Na preberanie dievčat je potrebná lepšia metóda. Donúťte ju, aby sa do vás zamilovala! Je dôležité poznať jedno pravidlo: "Nikdy nebaľte ženu vášho dobrého kamaráta." Je to tá najhnusnejšia vec, akú môžete urobiť. Žiadne dievča nestojí za to, aby ste zradili svojho kamaráta. Uvedomte si, že ten, kto vyhrá, je ten, koho dievča miluje viac. Nemá zmysel baliť ženu, ktorá je spokojná so svojím priateľom, s ktorým chodí krátku dobu. Taká žena nepotrebuje ďalšieho chlapca, ktorý s ňou chce spať. Žena potrebuje lásku a tú už dostáva. Na druhej strane, dievča, ktoré s chalanom chodí už nejakú dobu, alebo s ním nie je spokojná, sa prebrať dá. Musíte si najskôr uvedomiť, že dievčatám vo vzťahu chýba cit. Na začiatku ich niekto dobýva, nosí im kvety, dotýka sa ich. Ide s nimi do kina, je na ne milý. Ale ako vzťah pokračuje, všetko sa usadí a chlapec poľaví, pretože dosiahol svoje. Neuvedomuje si už, že dievča citovo trpí a že by si priala, aby všetko bolo také, ako na začiatku. Skúste si o tom popremýšľať a podľa toho upravte svoju stratégiu. Teraz musíte byť lepší, presne podľa ženských pravidiel. Keď od ženy počujete, že nebola v kine ani nepamätá, tak nesmiete nadávať na jej priateľa. Nehovoriť, že je hlupák, že ju do kina nevezme. To si odpustite. Radšej povedzte, ako vy chodíte rád do kina (divadla atď.) Vy, porozprávajte sa o filmoch a nájdite spoločnú nôtu. Váš cieľ je ženu dostať, pretože jej city k jej priateľovi pomaly miznú a ona zistí, že ten pravý ste vy. Ženy si často v dlhších vzťahoch sťažujú, že ich chlapec nikam neberie. Skúste napríklad - úplne nevinne - vziať foťák a zájsť si s ňou do ZOO. Alebo so psom na prechádzku, do kina. Proste nezáväzne. Netlačte na pílu, musíte ju donútiť, aby o vás premýšľala. Občas jej poslať nejakú sms. ("To kino bolo super, ďakujem, že si tam so mnou išla.") Proste sa pripomeňte. Keď s ňou budete tráviť viac času, príde to samo. Len nechcite všetko hneď. Dočkali by ste sa akurát tak vysvetlenia, že nemôže, pretože ... bla bla bla. Prebranie chce jednoducho čas. Dievča sa najprv musí dokonale odmilovať, než priateľa opustí. Ak to urýchlite, tak sa môže stať, že sa za chvíľku od vás zase vráti k bývalému. Na každú ženu treba inú stratégiu. Najdôležitejšie je však dať dievčaťu cit, ktorý postráda, a máte veľké šance na úspech. Preberanie sa vlastne zo začiatku maskuje ako kamarátstvo, kedy spolu trávite čas, bavíte sa, kým sa nedostanete za hranicu, odkiaľ niet návratu. Zdroj: kobieta.onet.pl