Staňte sa VIP fotografom (-kou) Colours of Ostrava

0

Ako spieva známy spevák, Ostrava je rázovitý región. A na hudobný festival Colours of Ostrava tento prívlastok sedí… Veď viete ako. Hudba rôznych žánrov, výstavy, divadelné predstavenia alebo workshopy v industriálnom prostredí bývalého areálu hút v ostravských Dolných Vítkoviciach, to je veľmi fotogranická príležitosť. Ste naladený na rovnakú nôtu?

Fotiť z hľadiska je nuda. Zúčastnite sa našej súťaže a najlepší (najlepšia) z vás bude fotiť Colours of Ostrava s kartou VIP FOTO na krku!


zdroj: colours.cz

Súťaž Get to the pit

Jeden z vás získa fotografickú akreditáciu na Colours of Ostrava. Čo to znamená?

 • miesto v pite (ohraničený priestor pred pódiom) určený pre fotografovanie kapiel
 • kartu „VIP FOTO“ so všetkými právami a povinnosťami
 • skúseného fotografa Colours of Ostrava Ivana Prokopa na konzultácie či rady
 • publikovanie vašich fotografií vyhotovených na festivale na kanáloch Colours of Ostrava a Nikon
 • možnosť nadviazať dlhšiu spoluprácu so spoločnosťou Nikon
 • možnosť zapožičania fototechniky Nikon

A čo môžete urobiť, aby ste sa o túto možnosť uchádzali?
Maličkosť… ukážte nám svoje koncertné fotografie.


zdroj: colours.cz, autor: Matyas Theuer

Podmienky súťaže Get to the pit

 • pošlite nám 5 fotografií na tému koncertná fotografia na email magdalena.stankova@nikon.com
 • minimálna veľkosť fotografie je 3000px dlhšia strana
 • fotografia musí obsahovať údaje EXIF
 • súťažiaci musí byť autorom fotografie
 • v e-maili uveďte meno, priezvisko, telefón, používanú techniku a informácie o tom, kedy boli fotografie vyhotovené
 • ak máte, pripojte webovú adresu, instagram či facebook


zdroj: colours.cz, autor: Petr Piechovicz

Súťaž trvá od 20.5.2016 do 12.6.2016, meno výhercu oznámime 17.6.2016

Držíme vám palce!

Článok je prebratý z

http://www.nikonblog.sk/stante-sa-vip-fotografom-kou-colours-of-ostrava/

Viac o festivale Colours of Ostrava.

Zdroj: PR, Media & Communication Consulting, spol.s r.o.

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Barkleyho maratón - beh, ktorý za 30 rokov dokončilo len 14 bežcov

Keď sa povie pojem Barkleyho maratón pravdepodobne nikto z vás nemá ani tušenia o čo ide. Donedávna o tomto maratóne vedelo len okolo tisíc vyvolených avšak teraz je všetkému inak po tom, čo uzrel svetlo sveta dokumentárny film The Barkley Marathons. Každoročne sa tento maratón odohráva v horách amerického štátu Tennessee, neďaleko starej väznice Brushy Mountain. Zapojiť sa nemôže len tak hocikto. Podľa organizátora, si vyvolení bežci nájdu spôsob na to, ako získať pozvánku na tento beh. Organizátorom tohto behu je šesťdesiatnik Gary Cantrell, ktorého volajú Laz. Ten začal s týmto maratónom v roku 1986, najmä kvôli svojej bežeckej vášni a láske k prírode. Inšpiroval sa útekom vraha Jamesa Earla Raya, ktorý v roku 1977 utiekol z miestnej väznice a ukrýval sa v horách. Každoročne je pozvaných 40 bežcov, ktorých úlohou je odbehnúť približne 130 míľ na čo majú určený limit 60 hodín. Beží sa 5 kôl (jedno kolo je okolo 25 míľ) pričom sa mení smer každého druhého kola v závislosti na tom, či je práve deň alebo noc. Pred začiatkom behu dostanú účastníci jednu spoločnú mapu, ktorú si musia obkresliť alebo zapamätať, aby mohli pretek dokončiť. Počas behu môžu používať iba obyčajný kompas - mobilné telefóny, GPS zariadenia či iné elektronické pomôcky sú zakázané. Počas každého kola musí bežec nájsť 13 kníh, z ktorých musí vytrhnúť stranu so svojim štartovacím číslom, čím organizátorovi dokáže, že prešiel naozaj celým kolom. Bežci musia zaplatiť vstupné v hodnote 1,60 amerických dolárov, špeciálny predmet a ŠPZ zo svojej krajiny, ak sú na tomto preteku prvýkrát. Špeciálne predmety sa každoročne líšia - jeden rok to bolo biele tričko, ďalší flanelová košeľa, inokedy teplé ponožky. Ide o jeden z najťažších pretekov na svete, kde si bežci otestujú nie len svoje fyzické schopnosti ale aj svoju psychiku. Od založenia preteku ho dokončilo len 14 bežcov!  Ak vás tento maratón zaujal a chcete sa o ňom dozvedieť viac odporúčame Vám pozrieť si dokumentárny film The Barkley Marathons, ktorý môžete nájsť na Netflixe. Zdroj: Netflix