Štvrtá epizóda herného Batmana už zajtra, uvidíme aj nové ikonické postavy

0

Spoločnosť Telltale Games naplánovala vydanie štvrtej epizódy herného Batmana na 22. novembra. To znamená, že sa hráči, ktorí majú tento príbeh rozohraný môžu posunúť v deji už zajtra!

Štvrtá epizóda nesie názov Guardian of Gotham a objaví sa v nej aj legendárny záporak Joker.

Posledná, piata epizóda by mala byť vydaná ešte pred koncom tohto roku.

Ak ste zatiaľ hru nehrali, neodporúčame vám pozerať nasledujúci trailer.

Zdroj: comingsoon.net

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Harmančekový čaj by mohol pomôcť ženám žiť dlhšie

Je všeobecne známe, že harmančekový čaj pomáha uvoľniť napätia a jeho blahodarné účinky boli dokázané aj pri nachladnutí.  Dnes však veda pokročila a máme tu dôkaz o jeho ďalších pozitívách. Najnovšia vedecká štúdia našla priamu súvislosť medzi pravidelným pitím tohto čaju a nižším rizikom úmrtia u žien. Počas siedmych rokov vedci skúmali skupinu 1677 ľudí mexicko-amerického pôvodu obidvoch pohlaví vo veku 65 rokov a viac. Z tejto skupiny bolo 14% ľudí, ktorí pravidelne pili harmančekový čaj, avšak len u žien sa ukázalo, že im to prospieva. Zo štúdie vyplýva, že ženy, ktoré pili tento čaj, mali o 29% nižšiu pravdepodobnosť úmrtia. Aj keď autori nevedia presne odôvodniť danú skutočnosť,  Brett Howrey, jeden z autorov štúdie, ponúka možné zdôvodnenie: „Tento rozdiel môže byť spôsobený tradične rozdielnymi úlohami mužov a žien v spoločnosti, kde pre ženy je typickejšia práca v domácnosti a tiež sú zvyknutejšie na tradičnú formu liečby pomocou bylín a čajov.“ Podľa spomínanej štúdie sú ženy vytrvalejšie v konzumácii tohto čaju ako ich silnejšie polovičky. Aj keď nie je celkom presne určená spojitosť medzi konzumáciou harmančekového čaju a dlhším životom,  jeho pozitívne účinky na ľudský organizmus sú známe už stáročia. Preto si myslím, že šálka kvalitného voňavého harmančekového čaju nikomu neuškodí.  Takže na zdravie. Zdroj: medicaldaily.com