Štvrtá epizóda herného Batmana už zajtra, uvidíme aj nové ikonické postavy

0

Spoločnosť Telltale Games naplánovala vydanie štvrtej epizódy herného Batmana na 22. novembra. To znamená, že sa hráči, ktorí majú tento príbeh rozohraný môžu posunúť v deji už zajtra!

Štvrtá epizóda nesie názov Guardian of Gotham a objaví sa v nej aj legendárny záporak Joker.

Posledná, piata epizóda by mala byť vydaná ešte pred koncom tohto roku.

Ak ste zatiaľ hru nehrali, neodporúčame vám pozerať nasledujúci trailer.

Zdroj: comingsoon.net

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Najabsurdnejšia reklama na mlieko

História reklám na mlieko je pomerne dlhá a videli sme už všetko možné. Teda, aspoň sme si to do dnes mysleli. Dnes vám totižto predstavíme azda najdivnejšiu reklamu na mlieko, akú mohli tvorcovia vytvoriť. Hlavnou hrdinkou je matka – robot, ktorá dojčí svoje dieťa. Zrazu jej však dôjde mlieko a jej malé dieťatko začne silno plakať. Nuž, a to čo sa stane ďalej je... Radšej si to pozrite. Celé video trvá len minútu, tak veľa nestratíte. Mimochodom, pri tejto reklame je niekdajšia titulná stránka časopisu Time z roku 2012 slabým odvarom. http://www.adweek.com/files/imagecache/node-detail/news_article/moses-time-5-10-12.jpg Za reklamou stojí nemecká spoločnosť Plain, ktorá na svojich stránkach predstavuje úplne novú radu mlieka ako to „najčistejšie mlieko od šťastných kráv z Fínska“. Čo k tomu dodať? Azda len váš komentár, čo si o tom všetko myslíte.  Spomínaná reklama: Zdroj: adweek.com