Štvrtá epizóda herného Batmana už zajtra, uvidíme aj nové ikonické postavy

0

Spoločnosť Telltale Games naplánovala vydanie štvrtej epizódy herného Batmana na 22. novembra. To znamená, že sa hráči, ktorí majú tento príbeh rozohraný môžu posunúť v deji už zajtra!

Štvrtá epizóda nesie názov Guardian of Gotham a objaví sa v nej aj legendárny záporak Joker.

Posledná, piata epizóda by mala byť vydaná ešte pred koncom tohto roku.

Ak ste zatiaľ hru nehrali, neodporúčame vám pozerať nasledujúci trailer.

Zdroj: comingsoon.net

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Parížania budú zakrátko môcť žiť vo vznášajúcom sa lese

Vznášajúce sa mestečko v strede lesa môže na prvý znieť ako totálny nezmysel, no pre tím architektov snažiacich sa pretransformovať tento netradičný koncept do reality to môže znamenať splnenie ďalšieho sna. Spomínaný nápad je výsledkom spolupráce japonských architektov Sou Fujimoto Architects a parížskej architektonickej kancelárie Manal Rachdi/Oxo Architects. Mnoho rokov opustený parkovací priestor nachádzajúci sa v 17. parížskej štvrti sa vďaka snahe týchto ľudí premení na stromami pokrytý komplex s domami na jeho streche. Celá stavba sa bude tiahnuť ponad diaľnicu, ktorá oddeľuje centrum mesta od jeho predmestí a stane sa tak významným spojením týmito dvoma svetmi. Most bude rozdelený na viacero úrovní. Jedna z nich bude obsahovať chodník so stromovou výsadbou, zatiaľ čo na ďalšej sa bude nachádzať množstvo malých domčekov. Tretia úroveň bude patriť úradom a rôznym službám ako napr. reštaurácie a pod. Podľa magazínu Maxim, táto budova nebude len krásna, ale navyše aj tzv. „eco-friendly“. Stavebný plán ráta s rôznymi zdrojmi energie od veternej cez solárnu až po geotermálnu, čím títo obyvatelia prispejú k jasnejšiemu výhľadu na horizont celého mesta. Ako sa uvádza v opise FastCoExist, výsadba stromov na streche tejto budovy pomôže znížiť úniky energie a celkové znečistenie prostredia. Viac o spomínanom pláne prezradí nasledujúce video. http://b.fastcompany.net/multisite_files/fastcompany/imagecache/slideshow_large/slideshow/2016/02/3056472-slide-s-14-paris-is-building-a-floating-village-in-the-middle-of-a-fore.jpg http://c.fastcompany.net/multisite_files/fastcompany/imagecache/slideshow_large/slideshow/2016/02/3056472-slide-s-4-paris-is-building-a-floating-village-in-the-middle-of-a-fore.jpg http://a.fastcompany.net/multisite_files/fastcompany/imagecache/slideshow_large/slideshow/2016/02/3056472-slide-s-2-paris-is-building-a-floating-village-in-the-middle-of-a-fore.jpg http://b.fastcompany.net/multisite_files/fastcompany/imagecache/slideshow_large/slideshow/2016/02/3056472-slide-s-10-paris-is-building-a-floating-village-in-the-middle-of-a-fore.jpg http://d.fastcompany.net/multisite_files/fastcompany/imagecache/slideshow_large/slideshow/2016/02/3056472-slide-s-9-paris-is-building-a-floating-village-in-the-middle-of-a-fore.jpg http://a.fastcompany.net/multisite_files/fastcompany/imagecache/slideshow_large/slideshow/2016/02/3056472-slide-s-13-paris-is-building-a-floating-village-in-the-middle-of-a-fore.jpg Zdroj: fastcoexist.com