Štvrtá epizóda herného Batmana už zajtra, uvidíme aj nové ikonické postavy

0

Spoločnosť Telltale Games naplánovala vydanie štvrtej epizódy herného Batmana na 22. novembra. To znamená, že sa hráči, ktorí majú tento príbeh rozohraný môžu posunúť v deji už zajtra!

Štvrtá epizóda nesie názov Guardian of Gotham a objaví sa v nej aj legendárny záporak Joker.

Posledná, piata epizóda by mala byť vydaná ešte pred koncom tohto roku.

Ak ste zatiaľ hru nehrali, neodporúčame vám pozerať nasledujúci trailer.

Zdroj: comingsoon.net

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

10 fotografií, ktoré dokazujú, že máte hriešne myšlienky

Určite to poznáte... kamarát vám ukáže fotografiu, pozriete sa na ňu a v momente si uvedomíte, že je na niečo, čo by ste tam nikdy nečakali. Navyše začnete upodozrievať aj toho kamaráta, že je nejaký „úchyl“, keď vám takéto fotografie ukazuje. Nuž, ale po čase prídete na to, že chyba nie je v ňom, ani v tej fotografii, ale priamo vo vás. Vy sami ste si fotografiu vysvetlili po svojom a videli ste na nej skôr to, čo ste chceli vidieť, ako to, čo na nej v skutočnosti bolo. Dnešné video z produkcie portálu Therichest.com vám predstaví desiatku takýchto záludných fotografií. Od palca na ruke, ktorý sa podoba na mužský pohlavný orgán až po siluetu muža na knihe s modlitbami, ktorý vyzerá, že robí niečo iné, ako by podľa obsahu knihy mal... Príjemnú predvalentínsku zábavu... Zdroj: therichest.com