Takto to dopadne ak sa architekt rozhodne stať aj pekárom

0

Odpoveďou na túto netradičnú otázku je práca Ukrajinky Dinary Kaskovej, ktorá dokazuje, že krivky a presné línie nemusia byť prípad nádherných budov.

Táto ukrajinská architektka a pekárka v jednom dokáže využiť svoje znalosti z geometrie aj pri príprave chutných koláčov. K svojim výtvorom na pekáči pristupuje rovnako ako k tým vonku na betóne.

„Mám veľa nezrealizovaných nápadov a veľkú túžbu na experimentovanie. Nechcem imitovať iných, chcem tvoriť nové veci,“ povedala Dinara v rozhovore pre časopis So Good.

Jediný problém týkajúci sa jej koláčov je, že ako takú krásu dokáže niekto zjesť.

Zdroj: ufunk.net

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ako pomôcť tým, ktorých milujeme?

Milovať je jedna vec, ale ak nedokážeme svoju lásku prejaviť, len ťažko sa dá rozprávať o plnohodnotnom vzťahu. Láska totižto nie je založená na slovách, ale na skutkoch a jej prejavoch. Ani ten najlepší básnik nedokáže vyjadriť to, čo môžeme získať od svojho známeho, či dokonca milovanej osoby prostredníctvom jej/jeho skutkov. Milovať niekoho nie je zárukou, že budeme vedieť ako sa o nich starať. Pre tento účel sa potrebujeme naučiť porozumieť ich odlišnostiam a predovšetkým im ponúknuť také prejavy lásky, ktoré budú chcieť prijímať a budú pre nich hodnotné. Máte pocit, že ovládate toto umenie? Zdroj: youtuibe.com