Takto to dopadne ak sa architekt rozhodne stať aj pekárom

0

Odpoveďou na túto netradičnú otázku je práca Ukrajinky Dinary Kaskovej, ktorá dokazuje, že krivky a presné línie nemusia byť prípad nádherných budov.

Táto ukrajinská architektka a pekárka v jednom dokáže využiť svoje znalosti z geometrie aj pri príprave chutných koláčov. K svojim výtvorom na pekáči pristupuje rovnako ako k tým vonku na betóne.

„Mám veľa nezrealizovaných nápadov a veľkú túžbu na experimentovanie. Nechcem imitovať iných, chcem tvoriť nové veci,“ povedala Dinara v rozhovore pre časopis So Good.

Jediný problém týkajúci sa jej koláčov je, že ako takú krásu dokáže niekto zjesť.

Zdroj: ufunk.net

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ohromné fotografie gangu z Nového Zélandu naháňajú strach

Nový Zéland je krajina, ktorá sa do povedomia ľudí dostala krásou svojej prírody ako z príbehu o Pánovi prsteňov. To, že je to aj krajina nebezpečných gangov, však už len málokto vie. Fotograf Jono Rotman na svojich potulkách Novým Zélandom narazil aj na tento azda najväčší gang v krajine s názvom Mighty Mongrel Mob. Keď sa ho pýtali otázku, ako sa k ním dostal a ako ich dokázal nahovoriť na takúto formu propagácie, skromne odpovedal: „Povedal som im, že chcem urobiť bojové fotografie. Bez ohľadu na to, ako sa na nich spoločnosť pozerá, títo muži majú svoje krédo a mnohokrát sú priamo zapojení do bojov, ktoré niekedy vedú až na hranicu života.“ Vďaka tomuto odvážnemu fotografovi a SMARTmug.sk dnes máte možnosť pozrieť sa zoči-voči týmto „hrdlorezom“, našťastie, z pohodlia obývačky. Zdroj: boredpanda.com