Takto to dopadne ak sa architekt rozhodne stať aj pekárom

0

Odpoveďou na túto netradičnú otázku je práca Ukrajinky Dinary Kaskovej, ktorá dokazuje, že krivky a presné línie nemusia byť prípad nádherných budov.

Táto ukrajinská architektka a pekárka v jednom dokáže využiť svoje znalosti z geometrie aj pri príprave chutných koláčov. K svojim výtvorom na pekáči pristupuje rovnako ako k tým vonku na betóne.

„Mám veľa nezrealizovaných nápadov a veľkú túžbu na experimentovanie. Nechcem imitovať iných, chcem tvoriť nové veci,“ povedala Dinara v rozhovore pre časopis So Good.

Jediný problém týkajúci sa jej koláčov je, že ako takú krásu dokáže niekto zjesť.

Zdroj: ufunk.net

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ako vyzerá život priemerného Američana?

Portál Wired dal dokopy video, v ktorom sa snaží priblížiť život priemerného obyvateľa Spojených štátov amerických. Podľa dostupných údajov takáto osoba strávi v posteli kvalitným spánkom 8,7 hodín, denne vypije 1,85 šálok kávy, na Facebooku strávi 40 minút a popri tom ešte stihne skontrolovať svoj telefón 150-krát. Pozrite si nasledujúce video a porovnajte to so sebou. Zdroj: wired.com