Takto to dopadne ak sa architekt rozhodne stať aj pekárom

0

Odpoveďou na túto netradičnú otázku je práca Ukrajinky Dinary Kaskovej, ktorá dokazuje, že krivky a presné línie nemusia byť prípad nádherných budov.

Táto ukrajinská architektka a pekárka v jednom dokáže využiť svoje znalosti z geometrie aj pri príprave chutných koláčov. K svojim výtvorom na pekáči pristupuje rovnako ako k tým vonku na betóne.

„Mám veľa nezrealizovaných nápadov a veľkú túžbu na experimentovanie. Nechcem imitovať iných, chcem tvoriť nové veci,“ povedala Dinara v rozhovore pre časopis So Good.

Jediný problém týkajúci sa jej koláčov je, že ako takú krásu dokáže niekto zjesť.

Zdroj: ufunk.net

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Úchvatné fotografie neónových portrétov pod UV svetlom

Dá sa povedať, že tieto fotografie vyzerajú ako z nejakej reklamnej kampane na grafický editor Adobe Photoshop. Na prvý pohľad to tak skutočne môže vyzerať, ale prvý pohľad často klame... V skutočnosti sú to fotografie poľského fotografa Matthewa Wykurza, ktorý na nich dokonale spojil realitu spolu s fyzikálnymi vlastnosťami svetla. Po tom, čo na tvár modelky naniesol vrstvu neónového prášku a niektoré časti ako napr. pery pokryl špeciálnou UV citlivou farbou, ju s využitím UV výbojok odfotil ako pri klasickom portrétovom fotení. No a výsledok? Ten posúďte sami. http://i.imgur.com/8fFoXAh.jpg http://i.imgur.com/a9rKDsR.jpg http://i.imgur.com/JUgRzNd.jpg http://i.imgur.com/j7nItFR.jpg Zdroj: sobadsogood.com