Táto dvojica oslávila svoje 50-té výročie v rovnakých šatách aké mali v roku 1966

0

Prežiť v spoločnom vzťahu 50 rokov je obdivuhodné, ale zmestiť sa do tých istých šiat, ktoré ste mali oblečené pred 50 rokmi, je ešte úchvatnejšie. Presne to dokázali Carole-Ann a Jim Stanfieldoví.

Keď ich vnučka Hayley poprosila dedka, aby jej ukázal ich rodinné fotografie, Jim (71) okrem nich našiel aj ich svadobné šaty. Ako náhle ich Hayley uvidela, žobronila, aby si ich obliekli. Nakoniec sa na to obaja starí rodičia dali nahovoriť a výsledok bol pre všetkých jedno veľké prekvapenie – šaty im sadli ako uliate. Presne tak, ako pred 50 rokmi počas ich svadby.

Vnučka pre nich nakoniec pripravila spoločnú oslavu, kde sa jej starí rodičia objavili v spomínaných šatách. Táto dvojica, dnes už penzistov, bola na svojej svadobnej ceste na ostrove Malta v Stredozemí. Dnes však uvažujú o dovolenke v Turecku.

Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Je tu celkom prvá 3D tlačiareň pre smartfóny za cenu menej ako 100 dolárov

„OLO“ je celkom prvá 3D tlačiareň pre smartfóny, ktorá sa bude predávať za cenu 99 amerických dolárov. Jej jedinečná technológia spočíva v tom, že využíva svetelný zdroj pochádzajúci z displeja smartfónu. Prostredníctvom mobilnej aplikácie sa odrazy svetla z telefónu odrážajú na živicovú podložku tlačiarne, kde sa potom pričom sa vytvrdzuje jedna vrstva za druhou. Ide pri tom o jedinečný spôsob využitia pomerne dostupných smartfónov na tvorbu trojrozmerných objektov takmer bez akýchkoľvek limitov. Celá tlačiareň je pri tom maximálne ľahká a tým pádom aj prenosná. Sprievodná aplikácia je dostupná pre iOS  ako aj Android, či dokonca Windows. Aj tento produkt je zatiaľ v štádiu získavania potrebných prostriedkov vo forme Kickstarter kampane. Zdroj: kickstarter.com