Táto dvojica oslávila svoje 50-té výročie v rovnakých šatách aké mali v roku 1966

0

Prežiť v spoločnom vzťahu 50 rokov je obdivuhodné, ale zmestiť sa do tých istých šiat, ktoré ste mali oblečené pred 50 rokmi, je ešte úchvatnejšie. Presne to dokázali Carole-Ann a Jim Stanfieldoví.

Keď ich vnučka Hayley poprosila dedka, aby jej ukázal ich rodinné fotografie, Jim (71) okrem nich našiel aj ich svadobné šaty. Ako náhle ich Hayley uvidela, žobronila, aby si ich obliekli. Nakoniec sa na to obaja starí rodičia dali nahovoriť a výsledok bol pre všetkých jedno veľké prekvapenie – šaty im sadli ako uliate. Presne tak, ako pred 50 rokmi počas ich svadby.

Vnučka pre nich nakoniec pripravila spoločnú oslavu, kde sa jej starí rodičia objavili v spomínaných šatách. Táto dvojica, dnes už penzistov, bola na svojej svadobnej ceste na ostrove Malta v Stredozemí. Dnes však uvažujú o dovolenke v Turecku.

Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Je v skutku úchvatné na čo dokážu premeniť všetky tieto poháre...

Sieť reštaurácií s názvom Chick-fil-A sa snaží robiť všetko preto, aby ich zákazníci boli spokojní. V rámci tejto snahy podáva nápoje v pomerne hrubých polystyrénových pohároch, ktoré dokážu udržať správnu teplotu nápoja aj niekoľko hodín. Je to práve vďaka hrubej vrstve polystyrénu, ktorá dokáže tento nápoj uchrániť pred okolitým prostredím. Na jednej strane to je dobre, pretože takto si môžeme dokonalejšie vychutnať obľúbené nápoje, ale druhá strana tohto potešenia už nie je tak pozitívna. Predstavte si to množstvo nerozložiteľného odpadu, ktoré sa tak vyprodukuje. V snahe vyriešiť aj tento problém, spoločnosť Chick-fil-A prišla na spôsob ako tieto ťažko rozložiteľné poháre využiť ináč. Vďaka procesu recyklácie ich dokážu premeniť na lavičky, ktoré využije celá spoločnosť, nielen návštevníci ich reštaurácií. Pozrite sa ako hŕba pohárov premení na pohodlné mestské sedenie. Zdroj: boreddaddy.com