Táto dvojica oslávila svoje 50-té výročie v rovnakých šatách aké mali v roku 1966

1

Prežiť v spoločnom vzťahu 50 rokov je obdivuhodné, ale zmestiť sa do tých istých šiat, ktoré ste mali oblečené pred 50 rokmi, je ešte úchvatnejšie. Presne to dokázali Carole-Ann a Jim Stanfieldoví.

Keď ich vnučka Hayley poprosila dedka, aby jej ukázal ich rodinné fotografie, Jim (71) okrem nich našiel aj ich svadobné šaty. Ako náhle ich Hayley uvidela, žobronila, aby si ich obliekli. Nakoniec sa na to obaja starí rodičia dali nahovoriť a výsledok bol pre všetkých jedno veľké prekvapenie – šaty im sadli ako uliate. Presne tak, ako pred 50 rokmi počas ich svadby.

Vnučka pre nich nakoniec pripravila spoločnú oslavu, kde sa jej starí rodičia objavili v spomínaných šatách. Táto dvojica, dnes už penzistov, bola na svojej svadobnej ceste na ostrove Malta v Stredozemí. Dnes však uvažujú o dovolenke v Turecku.

Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Mohlo by ťa zaujímať

Nezvyčajný dom s otvoreným výhľadom naprieč stenami ponúka jedinečný panoramatický výhľad na okolie

Pre všetkých, ktorí milujú pokoj a krásu hôr, je „Panorama House“ tým správnym riešením. Ide o nový architektonický koncept domu navrhnutý architektom Ajay Sonar, ktorý sa rozlieha na úctyhodných 400 štvorcových metroch v oblasti Maharashtra v Indii. Vďaka otvoreným stenám ponúka jedinečný výhľad na okolité pohorie Sahyadri. Dizajn domu vychádza z filozofie, ktorá sa snaží eliminovať hranice medzi interiérom a exteriérom, preto sa tento architekt rozhodol pre otvorené riešenie domu použitím priestranného interiéru a veľkých okien. Dom je ideálny do samoty, resp. do prírody, kde vás nebudú otravovať pohľady vtieravých susedov, čo práve robíte, resp. ako to máte vnútri zariadené. http://photon.101medialablimit.netdna-cdn.com/hypebeast.com/image/2015/08/panorama-house-by-ajay-sonar-2.jpg http://photon.101medialablimit.netdna-cdn.com/hypebeast.com/image/2015/08/panorama-house-by-ajay-sonar-3.jpg http://photon.101medialablimit.netdna-cdn.com/hypebeast.com/image/2015/08/panorama-house-by-ajay-sonar-4.jpg http://photon.101medialablimit.netdna-cdn.com/hypebeast.com/image/2015/08/panorama-house-by-ajay-sonar-5.jpg http://photon.101medialablimit.netdna-cdn.com/hypebeast.com/image/2015/08/panorama-house-by-ajay-sonar-7.jpg http://photon.101medialablimit.netdna-cdn.com/hypebeast.com/image/2015/08/panorama-house-by-ajay-sonar-8.jpg Zdroj: hypebeast.com