Táto dvojica oslávila svoje 50-té výročie v rovnakých šatách aké mali v roku 1966

1

Prežiť v spoločnom vzťahu 50 rokov je obdivuhodné, ale zmestiť sa do tých istých šiat, ktoré ste mali oblečené pred 50 rokmi, je ešte úchvatnejšie. Presne to dokázali Carole-Ann a Jim Stanfieldoví.

Keď ich vnučka Hayley poprosila dedka, aby jej ukázal ich rodinné fotografie, Jim (71) okrem nich našiel aj ich svadobné šaty. Ako náhle ich Hayley uvidela, žobronila, aby si ich obliekli. Nakoniec sa na to obaja starí rodičia dali nahovoriť a výsledok bol pre všetkých jedno veľké prekvapenie – šaty im sadli ako uliate. Presne tak, ako pred 50 rokmi počas ich svadby.

Vnučka pre nich nakoniec pripravila spoločnú oslavu, kde sa jej starí rodičia objavili v spomínaných šatách. Táto dvojica, dnes už penzistov, bola na svojej svadobnej ceste na ostrove Malta v Stredozemí. Dnes však uvažujú o dovolenke v Turecku.

Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Mohlo by ťa zaujímať

Tínedžer z Malajzie musel podstúpiť operáciu, aby mu z brucha vyoperovali nenarodené dvojča

Malajzijskí lekári museli počas uplynulých dní riešiť nezvyčajný prípad. Istému tínedžerovi museli po 15 rokoch z brucha vyoperovať jeho nenarodeného brata. Na prvé počutie to môže znieť ako opis nejakej scény z hororu o votrelcovi. Mimochodom o niečom podobnom píše aj Stephen King vo svojej knihe The Dark Half a podobný námet sme niekedy mohli vidieť aj v príbehu zo série Akty X. Ale pre tohto chlapca to nebol žiadny fantazijný príbeh, iba krutá skutočnosť. 15-ročný Mohd Zul Shahril Saidin bol hospitalizovaný z dôvodu sťažností na bolesti v brušnej dutine. Vyšetrenia priniesli zaujímavé zistenie – vo svojom bruchu celý ten čas nosil svojho nenarodeného brata – dvojča. „Plod pochádzajúci z tela môjho syna bol riadne vyvinutý, mal orgány ako aj iné bábätka – jedine nos a pusa neboli celkom vyvinuté,“ povedala Hasmah Ahmad, matka tínedžera. Táto vývinová anomália sa vyskytuje približne v jednom z pol milióna prípadoch. Prvýkrát ju popísal nemecký lekár Johann Friedrich Meckel v 18. storočí. Posledný známy prípad pochádza z roku 2015, kedy 45-ročná žena objavila, že 10-centimetrový útvar rastúci na ľavej strane jej vaječníkov bolo jej nenarodené dvojča. Podobne ako aj v prípade Sadina, aj tu mal útvar znaky vyvinutého plodu, dokonca aj s čiernymi vlasmi na hlavičke. Zdroj: medicaldaily.com