Táto nová vlajková loď medzi smartfónmi ponúka okrem iného aj štýlový displej na zadnej strane

0

Ak sa pozrieme na dnešné smartfóny, určite si všimneme jeden spoločný prvok – ich zadná strana je takmer vždy rovnaká. Nachádza sa tam fotoaparát, niekde možno ešte aj snímač odtlačkov prstov a to je tak všetko. No spoločnosť Meizu prichádza v tomto smere s revolučným konceptom zadného displeju.

Pre svoju TOP sériu telefónov Pro 7 a Pro 7 Plus pripravili skutočne nevídaný prvok – malý AMOLED panel na zadnej strane, ktorý je možné nastaviť na zobrazovanie času, dátumu, vlastnej tapety alebo dokonca aj na oveľa kvalitnejšie selfie fotografie spravené hlavným fotoaparátom telefónu, ktorý ako sme už písali, býva spravidla na zadnej strane.

K telefónu sa však nebude také ľahké dostať, keďže je určený prevažne pre čínsky trh. Rovnako je to aj s ovládaním – telefón beží na vlastnom OS Flyme, čo je čínska obdoba Androidu 7.0, preto tam nenájdete ani klasické aplikácie. Skôr ich čínske verzie, ktoré nepochádzajú od „nepriateľov zo západu“.

Zdroj: thenextweb.com

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj