Televíznu vežu na Žižkove prerobili na unikátny hotel

0

Impozantná stavba z čias komunizmu, ktorá sa pre mnohých stala tŕňom v oku, najmä z dôvodu jej architektonického riešenia, sa vďaka snahe kreatívnych architektov premenila na jedinečný hotel.

One Room Hotel nachádzajúci sa vo výške viac ako 70 metrov je miestom kontrastov. Zvonku symbol bývalej éry a zvnútra miesto moderného dizajnu 21. storočia v spojení s luxusom a modernými technológiami.

Okrem ubytovania majú návštevníci aj jedinečnú možnosť pozrieť sa na mesto z observatória nachádzajúceho sa na samom vrchole veže. Samozrejmosťou je reštaurácia na dolnom poschodí, do ktorej sa vmestí uzavretá spoločnosť v počte 16 osôb. Výhodou je aj možnosť mať vlastného čašníka a someliéra.

Jediným problémom môže byť cena od 739 eur za noc.

Zdroj: gizmodo.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Pomerne desivo pôsobiaci trailer na nové spracovanie príbehu o Alici v krajine zázrakov

V novom spracovaní legendárneho príbehu autora Lewis Carroll sa stretneme s takmer všetkými nezabudnuteľnými postavami. Alica sa vracia do rozprávkového sveta „Underworld“ a cestuje späť v čase, aby mohla zachrániť Mad Hattera. Film režíroval James Bobin, ktorý nám ponúka jeho osobitný pohľad na svet, ktorý Tim Burton vytvoril ešte v roku 2010. Vo filme sa predstaví celá plejáda známych hercov ako napr. Johnny Depp, Anne Hathaway, Mia Wasikowska a Helena Bonham Carte. V kinách sa film objaví 27. mája 2016 a všetko napovedá tomu, že to bude znovu filmový trhák pre veľkých aj malých. Zdroj: imdb.com, youtube.com