Televíznu vežu na Žižkove prerobili na unikátny hotel

0

Impozantná stavba z čias komunizmu, ktorá sa pre mnohých stala tŕňom v oku, najmä z dôvodu jej architektonického riešenia, sa vďaka snahe kreatívnych architektov premenila na jedinečný hotel.

One Room Hotel nachádzajúci sa vo výške viac ako 70 metrov je miestom kontrastov. Zvonku symbol bývalej éry a zvnútra miesto moderného dizajnu 21. storočia v spojení s luxusom a modernými technológiami.

Okrem ubytovania majú návštevníci aj jedinečnú možnosť pozrieť sa na mesto z observatória nachádzajúceho sa na samom vrchole veže. Samozrejmosťou je reštaurácia na dolnom poschodí, do ktorej sa vmestí uzavretá spoločnosť v počte 16 osôb. Výhodou je aj možnosť mať vlastného čašníka a someliéra.

Jediným problémom môže byť cena od 739 eur za noc.

Zdroj: gizmodo.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Modelka bez plaviek predvádza nové plavky

Časopis Sports Illustrated pred nejakým časom natočil nový propagačný klip so super modelkou Stephanie Bertram Rose v hlavnej úlohe. Nie je prekvapujúce, že klip zobrazuje nádherné telo tejto modelky, keďže ide o časopis, ktorý sa špecializuje práve na modelky v bikinách. Výnimočnosť tohto klipu spočíva v niečom inom. Stephanie totižto prezentuje novú sériu plaviek, avšak na sebe žiadne plavky nemá. Jej telo, obzvlášť intímne partie, sú skryté len pod tenkou vrstvou farby. Maskovanie je skutočne takmer dokonalé, pretože na prvý pohľad si divák nič nevšimne. Veď posúďte sami. Zdroj: golem13.fr