Televíznu vežu na Žižkove prerobili na unikátny hotel

0

Impozantná stavba z čias komunizmu, ktorá sa pre mnohých stala tŕňom v oku, najmä z dôvodu jej architektonického riešenia, sa vďaka snahe kreatívnych architektov premenila na jedinečný hotel.

One Room Hotel nachádzajúci sa vo výške viac ako 70 metrov je miestom kontrastov. Zvonku symbol bývalej éry a zvnútra miesto moderného dizajnu 21. storočia v spojení s luxusom a modernými technológiami.

Okrem ubytovania majú návštevníci aj jedinečnú možnosť pozrieť sa na mesto z observatória nachádzajúceho sa na samom vrchole veže. Samozrejmosťou je reštaurácia na dolnom poschodí, do ktorej sa vmestí uzavretá spoločnosť v počte 16 osôb. Výhodou je aj možnosť mať vlastného čašníka a someliéra.

Jediným problémom môže byť cena od 739 eur za noc.

Zdroj: gizmodo.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Vypočujte si pieseň, ktorú otextovalo niekoľko ľudí, bez toho aby o tom vedeli...

Po singli U want it all vydáva Kami svoj druhý singel, s názvom I'm asking, kde pri tvorbe textu spolupracovalo hneď niekoľko ľudí, bez toho aby o tom vedeli. Kami, ako si umeleckým menom hovorí Kamila Kopčová (19) v týchto dňoch vydáva druhú autorskú pieseň s názvom I'm asking. „Pýtam sa“ je pieseň spojená z myšlienok a úvah ľudí. Kami oslovila ľudí zo svojho okolia,  rôznych generácii, aby jej napísali o svojich pocitoch. Chcela vedieť, ako zmýšľajú o živote, láske, šťastí a pod. „Každý napísal niečo iné, to svoje, to čo práve prežíva, aké má pocity, čo chce povedať. Ani si neviete predstaviť koľko ľudí má iné potreby a ako inak všetko vníma“ hovorí Kami. „Nie žeby som si texty nevedela písať sama, ale v tejto chvíli ich písať ešte nechcem“ dodáva s úsmevom. Nikto z pisateľov,  ani len netušil, že dôvodom tohto činu, bolo spojenie myšlienok do uceleného textu. Hudba o nás prezradí viac, ako si myslíme. Spojením Kamiliných myšlienok a úvah s myšlienkami ľudí do textu, je niečo nadčasové a v našich zemepisných šírkach ojedinelé. „Musím priznať, že neviem či je ťažšie písať text, alebo spojiť do textu toľko rôznych názorov, pováh, aby to celé dávalo zmysel“ hovorí Kami. K piesni je natočený videoklip, ktorý si vzal pod taktovku mladý talentovaný režisér Kristián Ganobjak. V klipe si zahrali Kamilini bývalí spolužiaci z košického konzervatória, nakoľko Kami posledný rok študuje v Prahe. Autor hudby je opäť PAUL PROJECT, ktorý si v klipe zahral spolu so svojím malým synčekom Leonardom. Zdroj: PR, AIR PRODUCTION SLOVAKIA s.r.o.