Televíznu vežu na Žižkove prerobili na unikátny hotel

0

Impozantná stavba z čias komunizmu, ktorá sa pre mnohých stala tŕňom v oku, najmä z dôvodu jej architektonického riešenia, sa vďaka snahe kreatívnych architektov premenila na jedinečný hotel.

One Room Hotel nachádzajúci sa vo výške viac ako 70 metrov je miestom kontrastov. Zvonku symbol bývalej éry a zvnútra miesto moderného dizajnu 21. storočia v spojení s luxusom a modernými technológiami.

Okrem ubytovania majú návštevníci aj jedinečnú možnosť pozrieť sa na mesto z observatória nachádzajúceho sa na samom vrchole veže. Samozrejmosťou je reštaurácia na dolnom poschodí, do ktorej sa vmestí uzavretá spoločnosť v počte 16 osôb. Výhodou je aj možnosť mať vlastného čašníka a someliéra.

Jediným problémom môže byť cena od 739 eur za noc.

Zdroj: gizmodo.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Zverokruh v módnom šate

Zverokruh ponúka množstvo rôznych opisov, vizualizácií a významov. Módny fotograf so sídlom v Dubaji, Tejal Patni, sa pokúsil spojiť význam jednotlivých znamení zverokruhu pre módu a vytvoril ohromný kalendár s názvom „In Love With Fashion“. Kalendár je vyrobený na zákazku pre časopis Splash Fashion Magazine. Nájdete v ňom 12 zaujímavých interpretácií znamení zverokruhu s odkazom na módu. Pozrite si spomínané fotografie a skúste uhádnuť, ktorá modelka predstavuje dané znamenie. http://www.boreddaddy.com/wp-content/uploads/2015/06/121.jpg Zdroj: boreddaddy.com