Televíznu vežu na Žižkove prerobili na unikátny hotel

0

Impozantná stavba z čias komunizmu, ktorá sa pre mnohých stala tŕňom v oku, najmä z dôvodu jej architektonického riešenia, sa vďaka snahe kreatívnych architektov premenila na jedinečný hotel.

One Room Hotel nachádzajúci sa vo výške viac ako 70 metrov je miestom kontrastov. Zvonku symbol bývalej éry a zvnútra miesto moderného dizajnu 21. storočia v spojení s luxusom a modernými technológiami.

Okrem ubytovania majú návštevníci aj jedinečnú možnosť pozrieť sa na mesto z observatória nachádzajúceho sa na samom vrchole veže. Samozrejmosťou je reštaurácia na dolnom poschodí, do ktorej sa vmestí uzavretá spoločnosť v počte 16 osôb. Výhodou je aj možnosť mať vlastného čašníka a someliéra.

Jediným problémom môže byť cena od 739 eur za noc.

Zdroj: gizmodo.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Piráti z Karibiku "Salazarova pomsta" má ďalší trailer!

Piráti predstavili ďalší trailer! Pred nedávnom sme vás informovali o prvom oficiálnom trailery k dlho očakávanému pokračovaniu Pirátov z Karibiku, ktorý nesie názov "Salazarova pomsta". Teraz ale piráti prichádza s ďalším trailerom, ktorý prezrádza opäť o kúsok viac. Rozhodne sa môžeme tešiť na množstvo akcie a špeciálnych efektov. No predovšetkým na najobľúbenejšieho piráta všetkých čias - Jacka Sparrowa. https://www.youtube.com/watch?v=IPf4rGw3XHw Zdroj: youtube.com