Tento inteligentný stolík vám nielen nabije telefón, ale poslúži aj ako mini chladnička

0

Keď ste vo svojej obývačke a navyše práve v polovici napínavého zápasu, poslednú vec, ktorú by ste v tej chvíli chceli robiť je vstať a ísť si do kuchyne do chladničky po chladený nápoj. Zdá sa, že problémy tohto druhu sú už nadobro preč. Postará sa o to inteligentný stolík Storebound Sobro smart table.

V tomto malom nenápadnom kuse nábytku sa ukrýva všetko to, po čom ste kedy tajne dúfali. Nájdete v ňom zabudované Bluetooth reproduktory, elektronickú nabíjačku na mobilné zariadenia, LED osvetlenie a navyše aj praktickú mini chladničku, kde si môžete potajme ukryť nejaké to pivečko.

Zvonku Sobro stôl nevyzerá ničím výnimočne, kopíruje moderný dizajn súčasného nábytku. Pod skleneným povrchom sa však ukrýva dotykom ovládaná riadiaca jednotka, ktorou dokážete ovládať hlasitosť, osvetlenie alebo aj teplotu v chladiacom priestore.

Po stranách sa nachádzajú zásuvky a USB porty na nabíjanie mobilných zariadení, reproduktory a pod. Stôl je momentálne v ponuke ako súčasť kampane Indiegogo za cenu 629 dolárov, čo je údajne cena po viac, ako polovičnej zľave z jeho predpokladanej maloobchodnej ceny.

Zdroj: coolmaterial.com

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj