Tento iPhone bol v rieke šesť mesiacov a stále funguje!

0

Smartfóny nie sú veci, ktoré sú stvorené na to, aby vydržali dlho. Či už ste sa vrátili z diskotéky a vaša obrazovka bola rozbitá alebo vám telefón spadol do vody. Je ťažké priviesť ich späť k životu a nakoniec aj tak skončíte pri kúpe nového smartfónu.

Michael Guntrum z Pensylvánie má však úplne inú skúsenosť. Pri chytaní rýb mu telefon spadol do rieky a vyloviť sa mu ho už nepodarilo.

Po šiestich mesiacoch jazero prehľadával Daniel Kalgren, ktorý mal so sebou detektor kovov. Pod niekoľkými vrstvami bahna napokon našiel iPhone 4, ktorý neskôr na noc ponoril do misy s ryžou.

Na druhý deň telefón fungoval ako nový, vďaka čomu mohol vypátrať pôvodného majiteľa a telefón mu vrátil.

Zdroj: theladbible.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Fotografická séria detí v štýle H. Pottera si získava ľudí po celom svete

Jesse a Katherine Oldfield z Oregonu sú veľkými fanúšikmi príbehov o mladom čarodejníkovi s okuliarmi a dlhým plášťom (Harry Potter). Keď sa im narodil synček Sebastian, dalo sa očakávať, že nevydržia dlho a budú chcieť z neho mať malého Harryho. Pravda je taká, že vydržali až 8 mesiacov. Vtedy totižto zavolali fotografa, aby im malého nafotil v štýle H.P. Dnes, keď majú ďalšieho chlapčeka (Theodore), rozhodli sa, že aj druhému synovi doprajú rovnakú radosť. Spoločné fotografie obidvoch detí, staršieho Sebastiana aj mladšieho Theodore si získavajú fanúšikov po celom svete. Veď komu by sa nepáčila fotografia novorodeniatka sťa by maličký výhonok povestnej rastliny čarodejníkov (Mandragora) a staršieho synčeka ako malého Harryho Pottera. Fotografie zhotovila Kelsey Clouse (Lune de la Rogue Photography) a od ich publikovania na Facebooku boli už viac ako 100-krát zdieľane. http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/07/harry-potter-themed-newborn-photography-kelsey-clouse-1.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/07/harry-potter-themed-newborn-photography-kelsey-clouse-3.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/07/harry-potter-themed-newborn-photography-kelsey-clouse-5.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/07/harry-potter-themed-newborn-photography-kelsey-clouse-2.jpg http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2016/07/harry-potter-themed-newborn-photography-kelsey-clouse-4.jpg Zdroj: boredpanda.com