Tento iPhone bol v rieke šesť mesiacov a stále funguje!

0

Smartfóny nie sú veci, ktoré sú stvorené na to, aby vydržali dlho. Či už ste sa vrátili z diskotéky a vaša obrazovka bola rozbitá alebo vám telefón spadol do vody. Je ťažké priviesť ich späť k životu a nakoniec aj tak skončíte pri kúpe nového smartfónu.

Michael Guntrum z Pensylvánie má však úplne inú skúsenosť. Pri chytaní rýb mu telefon spadol do rieky a vyloviť sa mu ho už nepodarilo.

Po šiestich mesiacoch jazero prehľadával Daniel Kalgren, ktorý mal so sebou detektor kovov. Pod niekoľkými vrstvami bahna napokon našiel iPhone 4, ktorý neskôr na noc ponoril do misy s ryžou.

Na druhý deň telefón fungoval ako nový, vďaka čomu mohol vypátrať pôvodného majiteľa a telefón mu vrátil.

Zdroj: theladbible.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Čo sa stane ak pri teplote – 40 stupňov vylejete horúci čaj?

Ak ste v škole na hodinách fyziky dávali pozor, potom je pre vás odpoveď na túto otázku jednoduchá. Veda nám hovorí, že horúca voda sa v teplotných podmienkach pod bodom mrazu mení na malý obláčik ľadových kryštálov. Čo sa však stane, ak sa tento zaujímavý fyzikálny jav pokúsi zachytiť aj jeden fotograf svojim fotoaparátom. Odpoveď je aj v tomto prípade pomerne jasná – výsledkom je dokonalá fotografia. Michael Davies je tá osoba, o ktorej sme písali pár riadkov vyššie. Jeden týždeň pred Vianocami mal to šťastie, že sa mu podarilo dostať približne 20 kilometrov južne od polárneho kruhu a pri teplote – 40 dokázal zachytiť tento neobyčajný fyzikálny jav. http://www.thisiscolossal.com/wp-content/uploads/2015/12/23261605704_e253b00e5d_b.jpg Zdroj: thisiscolossal.com