Tento iPhone bol v rieke šesť mesiacov a stále funguje!

0

Smartfóny nie sú veci, ktoré sú stvorené na to, aby vydržali dlho. Či už ste sa vrátili z diskotéky a vaša obrazovka bola rozbitá alebo vám telefón spadol do vody. Je ťažké priviesť ich späť k životu a nakoniec aj tak skončíte pri kúpe nového smartfónu.

Michael Guntrum z Pensylvánie má však úplne inú skúsenosť. Pri chytaní rýb mu telefon spadol do rieky a vyloviť sa mu ho už nepodarilo.

Po šiestich mesiacoch jazero prehľadával Daniel Kalgren, ktorý mal so sebou detektor kovov. Pod niekoľkými vrstvami bahna napokon našiel iPhone 4, ktorý neskôr na noc ponoril do misy s ryžou.

Na druhý deň telefón fungoval ako nový, vďaka čomu mohol vypátrať pôvodného majiteľa a telefón mu vrátil.

Zdroj: theladbible.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Múzeum nepodarkov je plné vecí, o ktorých ste ani nevedeli, že sa vlastne nevydarili

Každý výrobok, ktorý jeho výrobca uvádza na trh, je určený na to, aby bol úspešný a ľudia si ho kupovali. Niekedy sa to podarí, no niekedy sa objavia aj veci, ku ktorým sa ich výrobcovia aj hanbia priznať. Dôvodom je fakt, že namiesto úspechu im priniesli sklamanie a absolútny prepad v zisku. Vo Švédsku plánujú otvoriť nové múzeum, ktoré bude venované práve týmto nepodarkom. Myšlienka na jeho otvorenie sa zrodila v hlave doktora Samuela Westa, psychológa, ktorý sa ostatných 7 rokov venoval štúdiu úspechu a zlyhania v živote a ako na tieto dva fenomény reagujú ľudia. „Som unavený z glorifikovania úspechu, obzvlášť ak si uvedomíme proces inovácie, v rámci ktorého je 80-90% projektov neúspešných,“ vysvetľuje svoje pohnútky spomínaný psychológ. Účelom múzea je ukázať ľuďom, že proces inovácie so sebou nutne prináša aj zlyhanie a neúspech. „Ak sa bojíte neúspechu, potom sa nemôžeme inovovať.“ Múzeum by mali slávnostne otvoriť už o pár týždňov (jún 2017) a na začiatok sa v ňom bude nachádzať okolo 60 exponátov z celého sveta. „Každý exponát prináša jedinečný pohľad od riskantného procesu inovácii.“ Tu je ukážka z ponúkaných exponátov. Google Glass Coca-Cola BlaK mala byť kávou ochutená verzia obľúbeného nápoja z roku 2006 Mrazené lazane od výrobcu zubných pást Zdroj: amusingplanet.com