Tento iPhone bol v rieke šesť mesiacov a stále funguje!

0

Smartfóny nie sú veci, ktoré sú stvorené na to, aby vydržali dlho. Či už ste sa vrátili z diskotéky a vaša obrazovka bola rozbitá alebo vám telefón spadol do vody. Je ťažké priviesť ich späť k životu a nakoniec aj tak skončíte pri kúpe nového smartfónu.

Michael Guntrum z Pensylvánie má však úplne inú skúsenosť. Pri chytaní rýb mu telefon spadol do rieky a vyloviť sa mu ho už nepodarilo.

Po šiestich mesiacoch jazero prehľadával Daniel Kalgren, ktorý mal so sebou detektor kovov. Pod niekoľkými vrstvami bahna napokon našiel iPhone 4, ktorý neskôr na noc ponoril do misy s ryžou.

Na druhý deň telefón fungoval ako nový, vďaka čomu mohol vypátrať pôvodného majiteľa a telefón mu vrátil.

Zdroj: theladbible.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Vloggerka Lottie vám ukáže ako si urobiť dokonale zvodné pery a oči

17-ročná tínedžerka Lottie sa doteraz venovala viac-menej výpomoci svojej staršej sestre, Louis Tomlinson, pri výrobe návodov na dokonalý LOOK. Teraz, zrejme po dostatočnom zaučení, sa rozhodla vydať na svoju vlastnú dráhu vloggerky. Vytvorila si vlastný YouTube kanál, na ktorom plánuje uverejňovať návody ako dosiahnuť dokonalý vzhľad, za ktorým sa obzrie každý muž. Zatiaľ spracovala dva návody. V prvom ukazuje ako dosiahnuť nefalšovaný lesk na perách a v druhom vás naučí ako si vyrobiť makeup očí á la morská panna. Ak sa dnes večer chystáte na nejakú oslavu, môžu vám jej tipy prísť ako užitočné. Zdroj: cosmopolitan.com