The Dwarves: Zoznámte sa s trpaslíkmi

0

Protože do vydání hry The Dwarves zbývají už jen dva dny, je čas představit si některé z hratelných postav, se kterými se ve hře The Dwarves postavíte mnohonásobné přesile.

První z nich, Boindil Doubleblade, je jedním z nejvěrnějších Tungdilových společníků a přátel. Tento rychlý a zběsilý bojovník je nesmírně mrštný a v bitvě předčí jak své spojence, tak protivníky. Díky svým dvěma sekerám je statečný a divoký Boindil dokonalý stroj na zabíjení.

Nejvšestrannějším hrdinou z celé družiny je bezesporu Rodario. Díky plamenometu a dalším nástrojům se Rodariovi daří držet nepřátele v uctivé vzdálenosti. Pokud se k němu přesto přiblíží, využije svých vynikajících hereckých schopností, a buď začne předstírat smrt, nebo se přestrojí za jednoho ze svých nepřátel.

Narmora, rychlá a hbitá vražedkyně, se specializuje na plížení a kradmý přístup. Pomocí „stínového kroku“ se dokáže během okamžiku objevit kdekoliv na bojišti, použít jednu ze svých smrtících schopností a teleportovat se zpět dřív, než si jejího bleskurychlého zásahu kdokoliv všimne.

Hra The Dwarves podle knižního bestselleru Markuse Heitze vyjde na PC, PlayStation®4 a Xbox One již 1. prosince 2016. V prodeji bude v originální anglické verzi za DMOC 1099 Kč / 39,99 €.

Zdroj: Tlačová správa

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ako napísať záverečnú prácu v čo najkratšom čase?

Aj keď už skončilo obdobie písania záverečných prác, mnohí z vás, ktorých to čaká budúci školský rok, premýšľajú nad tým, ako nájsť spôsob, aby ste mali v čo najkratšom čase napísanú svoju záverečnú prácu. Otravovať všetkých svojich známych nie je najideálnejšie riešenie. Práve preto by ste si mali zistiť na internete o tom, kto by vás v začiatkoch dokázal nasmerovať. Tí, ktorí už majú skúsenosť s písaním záverečnej práce, určite dobre vedia, že nájsť všetky potrebné informačné zdroje, z ktorých by sa mohlo čerpať, nie je jednoduché. Ako si však písanie práce čo najviac uľahčiť? Čo musíte spraviť, aby ste svoju záverečnú prácu napísali v čo najkratšom čase? Zaverecneprace.sk Svoju záverečnú prácu napíšete rýchlo vďaka pomoci od zaverecneprace.sk. Mnohí študenti už určite zachytili názov tejto web stránky. Pre niektorých je to španielska dedina. Pre niektorých veľmi známy web, ktorý už v minulosti určite využili. Čo vám dokáže ponúknuť? Dokáže vám vypracovať stručný výcuc, z ktorého môžete čerpať pri písaní seminárnej práce, bakalárskej, diplomovej, ale aj rigoróznej práce. Príjemné prostredie pri písaní práce Písanie záverečných prác je pre študentov veľmi frustrujúce obdobie. Voľné chvíle by určite radšej strávili niekde s kamarátmi na párty ako pri počítači a pri školských povinnostiach. Snažte sa zrelaxovať. Vezmite si k počítaču dobrôtku, ktorá vám dodá energiu. Uvidíte, že vytvorenie príjemného prostredia napríklad pri písaní zložitejšej bakalárskej práce vám pomôže skrátiť čas tvorby. Už len samotná pomoc a vytvorenie osnovy na záverečnú prácu je veľkým bonusom. Výber dobrej témy a dobrého školiteľa Ak chcete svoju záverečnú prácu napísať v čo najkratšom čase, bude dôležité, aby ste si vybrali tému, ktorá vás baví a nie tému, ktorá vám je na míle vzdialená. Niekedy vám aj výber nesprávnej témy môže uškodiť a namiesto mesiaca písania záverečnej práce pri nej strávite viac ako dva mesiace. Čaká vás o rok písanie rigoróznej práce? Nečakajte na poslednú chvíľu. Vyberajte si v čo najkratšom čase dobrého školiteľa a dobrú tému. A nezabudnite ísť na stránku zaverecneprace.sk. Čo by ste mali určite dodržiavať, aby vám písanie záverečnej práce dlho netrvalo? Zvoľte si dobrého školiteľa. Vyberte si tému, ktorá vám je blízka. Vytvorte si doma príjemné prostredie. Nechajte si vytvoriť osnovu na zaverecneprace.sk. Zdroj: PR