The Dwarves: Zoznámte sa s trpaslíkmi

0

Protože do vydání hry The Dwarves zbývají už jen dva dny, je čas představit si některé z hratelných postav, se kterými se ve hře The Dwarves postavíte mnohonásobné přesile.

První z nich, Boindil Doubleblade, je jedním z nejvěrnějších Tungdilových společníků a přátel. Tento rychlý a zběsilý bojovník je nesmírně mrštný a v bitvě předčí jak své spojence, tak protivníky. Díky svým dvěma sekerám je statečný a divoký Boindil dokonalý stroj na zabíjení.

Nejvšestrannějším hrdinou z celé družiny je bezesporu Rodario. Díky plamenometu a dalším nástrojům se Rodariovi daří držet nepřátele v uctivé vzdálenosti. Pokud se k němu přesto přiblíží, využije svých vynikajících hereckých schopností, a buď začne předstírat smrt, nebo se přestrojí za jednoho ze svých nepřátel.

Narmora, rychlá a hbitá vražedkyně, se specializuje na plížení a kradmý přístup. Pomocí „stínového kroku“ se dokáže během okamžiku objevit kdekoliv na bojišti, použít jednu ze svých smrtících schopností a teleportovat se zpět dřív, než si jejího bleskurychlého zásahu kdokoliv všimne.

Hra The Dwarves podle knižního bestselleru Markuse Heitze vyjde na PC, PlayStation®4 a Xbox One již 1. prosince 2016. V prodeji bude v originální anglické verzi za DMOC 1099 Kč / 39,99 €.

Zdroj: Tlačová správa

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Akú tvár považujú muži u žien za najkrajšiu?

Aj keď sa ženy častokrát snažia na mužov zapôsobiť dokonalým makeupom či luxusnou bižutériou, podľa najnovšej štúdie nie je to to, čo muži považujú za najatraktívnejšie. Pre tento výskum, ktorý bol zverejnený v the Royal Society Open Science, sa vedci rozhodli opýtať mužov na ulici na ich názor na náhodne vybraté fotografie ženských tvári. Na prekvapenie všetkých, výsledky naznačujú, že muži majú tendenciu uprednostňovať jednoduchšie pôsobiace výzory. Celý pokus, ktorého cieľom bolo lepšie porozumieť tomu, aké črty považujú muži za atraktívne, viedol doktor Julien Renoult z National Center for Scientific Research v Paríži. V rokoch 2010 a 2011 pripravili 168 belošiek vo veku 18-26 rokov na to, že ich tváre odfotografovali a upravili tak, aby boli rovnakej veľkosti, na čiernom pozadí a s rozmazanými časťami okolo krku a vlasov. Následne oslovili 169 mužov z rôznych častí Montpellier vo Francúzsku, aby tieto tváre ohodnotili na stupnici od 0 do 20 podľa toho nakoľko atraktívne ich považujú. Potom previedli ešte jeden podobný test s náhodným výberom fotografií a na základe výsledkov obidvoch meraní spracovali algoritmus, ktorý vyselektoval črty ženskej tváre, ktoré muži považujú za atraktívne. Hlavnou črtou sa pritom stala „jednoduchosť“. „Jednoduchá  tvár je taká, ktorú dokáže mozog jednoducho rozpoznať, teda na jej analýzu používa len pár neurónov,“ povedal doktor Renoult. „Jednoduché tváre sú spravidla také, ktoré majú jemnú štruktúru, žiadne výrazné prvky, málo vrások a jemné kontúry.“ Z toho jednoznačne vyplýva, že mužom sa viac páči jednoduchšia vizáž aj preto, že takto funguje ich mozog. Zdroj: Renoult JP, Bovet J, Raymond M. Beauty is in the efficient coding of the beholder. Royal Society Open Science. 2016, medicaldaily.com