The Emoji Movie trailer je rovnako bez emócií ako aj celý film

0

Pravdepodobne jeden z najmenej očakávaných filmov súčasnosti, teda aspoň podľa všeobecných reakcií na internetových fórach, The Emoji Movie, sa predstavuje vo svojom prvom oficiálnom traileri a dokonca aj samotné postavy tohto filmu majú rovnaké pocity ako spomínaní fanúšikovia.

V jednominútovom traileri sa toho o obsahu filmu veľa nedozvieme, no my vám niečo prezradíme. Dej filmu sa točí okolo hlavnej postavy menom Gene, ktorý medzi ostatnými vyniká tým, že dokáže vyjadriť viac ako jednu emóciu. Preto požiada o pomoc spolubratov Hi-5 a Jailbreak, aby našli kód, ako ho opraviť.

Hlasy hlavným postavám prepožičali T.J Miller, James Corden a Ilana Glazer, ktorí sa spolu so svojimi postavami objavia na filmovom plátne 4. augusta 2017.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Čo sa deje v našom tele počas spievania

Počuť operného speváka spievať naživo svoju áriu vždy nechá obecenstvo v údive ako je to možné. Silný hlas, ktorý je aj napriek celému orchestru počuť na celú sálu divadla, mnohokrát bez zosilnenia zvukovej techniky, sa dá považovať za skutočný zázrak. Z fyziologického hľadiska je prirodzené, že ľudský hlas sa z roka na rok mení. Dokonca sa dá povedať, že zmeny je možné zaznamenať aj z hodiny na hodinu. Ako je teda možné, že operní speváci a speváčky dokážu podať takýto výkon, niekedy aj zopár nocí po sebe. Vďaka snímaniu pomocou magnetickej rezonancie sa vedcom na inštitúte Freiburg Institute for Musician's Medicine podarilo vyrobiť dych vyrážajúce video spevu operného speváka Michaela Volle. „Pozvanie“ na takýto experiment prišlo od doktora Matthiasa Echternacha z University of Klinikum v Nemecku, ktorý chcel zaznamenať ako sa správajú hlasivky počas vystúpenia operných spevákov. Operní speváci v snahe dosiahnuť dokonalý výkon musia eliminovať vplyv akýchkoľvek vecí na ich hlas. Farbu a intenzitu hlasu dokáže ovplyvniť aj taká nepravdepodobná vec ako je napnutie svalov v dolných končatinách a samozrejme hladina stresu. Vďaka špeciálnym cvikom dokážu pozmeniť tvar svojich hrdiel a tým dosiahnuť frekvenciu svojho hlasu na úrovni 3 000 hertzov. Ak si zoberieme, že nástroje orchestra vydávajú zvuk na úrovni cca. 800 hertzov, potom vďaka takto vysokej frekvencii je možné hlas speváka dobre počuť aj napriek zvuku hudobných nástrojov. Pozrite si detailné zobrazenie pohybov, ku ktorých dochádza počas spevu. Zdroj: medicaldaily.com