The Emoji Movie trailer je rovnako bez emócií ako aj celý film

0

Pravdepodobne jeden z najmenej očakávaných filmov súčasnosti, teda aspoň podľa všeobecných reakcií na internetových fórach, The Emoji Movie, sa predstavuje vo svojom prvom oficiálnom traileri a dokonca aj samotné postavy tohto filmu majú rovnaké pocity ako spomínaní fanúšikovia.

V jednominútovom traileri sa toho o obsahu filmu veľa nedozvieme, no my vám niečo prezradíme. Dej filmu sa točí okolo hlavnej postavy menom Gene, ktorý medzi ostatnými vyniká tým, že dokáže vyjadriť viac ako jednu emóciu. Preto požiada o pomoc spolubratov Hi-5 a Jailbreak, aby našli kód, ako ho opraviť.

Hlasy hlavným postavám prepožičali T.J Miller, James Corden a Ilana Glazer, ktorí sa spolu so svojimi postavami objavia na filmovom plátne 4. augusta 2017.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Charles Dance z Game of Thrones rozpráva o svojej úlohe v hre Zaklínač 3

Poľské vývojárske štúdio CD Projekt RED pred pár dňami vydalo nové video, v ktorom predstavuje dabéra nemilosrdného cisára Emhyra. Je ním Charles Dance, ktorého môžete poznať ako Tywina Lannistera z úspešného seriálu Game of Thrones. Pre Charlesa je to jeho prvá dabingová úloha vo videohre. Autori hry pred časom potvrdili oficiálne dokončenie hry, a tak pred vami a hrou nestojí už žiadna prekážka, stačí ak si počkáte do 19. mája, kedy hra vyjde pre PC, Xbox One a PlayStation 4. Zamestnanci štúdia skúšali hlavnú dejovú líniu dokončiť speedrunom (čo najrýchlejšie dokončenie hry, pozn. red.) a trvalo im to 25 hodín. Poznali však celý dej, a tak sa nezasekávali na žiadnych miestach, preskakovali dialógy a cutscény, nepreskúmavali okolie a neplnili vedľajšie úlohy. Ak by ste chceli dokončiť hru na 100%, malo by vám to podľa predpokladov zabrať viac ako 200 hodín vášho času, a to sa nerátajú ani dve pripravované rozšírenia. Prvé veľké rozšírenie, ktoré sa chystá ponesie názov Hearts of Stone. Priniesť by malo viac ako 10 hodín ďalšieho hrania, počas ktorých bude hlavný hrdina Geralt plniť kontrakt od záhadného Man of Glass. Hearts of Stone vyjde v októbri 2015. Druhé veľké rozšírenie s názvom Blood and Wine by malo priniesť minimálne 20 ďalších hodín hrania a dočkať by sme sa mali aj nového regiónu. Rozšírenie Blood and Wine vyjde v prvom kvartáli roku 2016. Obe rozšírenia by vám mali z peňaženiek dokopy ubrať 25 amerických dolárov. Zdroj: dsogaming.com, vg247.com