The Emoji Movie trailer je rovnako bez emócií ako aj celý film

0

Pravdepodobne jeden z najmenej očakávaných filmov súčasnosti, teda aspoň podľa všeobecných reakcií na internetových fórach, The Emoji Movie, sa predstavuje vo svojom prvom oficiálnom traileri a dokonca aj samotné postavy tohto filmu majú rovnaké pocity ako spomínaní fanúšikovia.

V jednominútovom traileri sa toho o obsahu filmu veľa nedozvieme, no my vám niečo prezradíme. Dej filmu sa točí okolo hlavnej postavy menom Gene, ktorý medzi ostatnými vyniká tým, že dokáže vyjadriť viac ako jednu emóciu. Preto požiada o pomoc spolubratov Hi-5 a Jailbreak, aby našli kód, ako ho opraviť.

Hlasy hlavným postavám prepožičali T.J Miller, James Corden a Ilana Glazer, ktorí sa spolu so svojimi postavami objavia na filmovom plátne 4. augusta 2017.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Slávna La Sagrada Familia sa pravdepodobne dočká svojho dokončenia

La Sagrada Familia je masívna rímskokatolícka bazilika v španielskej Barcelone, ktorá je vo výstavbe už od roku 1882. Od svojho začiatku  pred viac ako 150-timi rokmi bola táto ikona Katalánska vo výstavbe takmer nepretržite. Koniec stavby je naplánovaný na rok 2026. Po dokončení by ju mala definovať šestica nových veží, ktoré predstavil architekt Jordi Fauli so svojim tímom. http://static.dezeen.com/uploads/2015/10/dezeen_antoni_gaudi_sagrada_familia_2026_animation_11sq.jpg Práce na tejto bazilike pokračovali dlho potom, čo jej hlavný architekt tragicky zahynul v roku 1926. K nehode došlo na stavenisku, kde ho zrazil vozík so stavebným materiálom. Teraz, keď sa blíži dátum jej dokončenia sa verejnosť môže potešiť finálnym návrhom ako by mala vyzerať. La Sagrada Familia by sa po dokončení mala stať najvyššou katedrálou v Európe s vežou siahajúcou do výšky 172 metrov. Okrem toho bude mať aj ďalších 18 veží s rôznou výškou, ktoré budú venované vybraným cirkevným postavám ako napr. Panne Márií, evanjelistom a podobne. Najvyššia socha bude reprezentovať Ježiša Krista a to s krížom na samom vrchu. Stavebné práce by mali byť ukončené do stého výročia smrti jej pôvodného architekta, aj keď práce na výzdobe môžu trvať ešte niekoľko rokov. Zdroj: dezeen.com