The Emoji Movie trailer je rovnako bez emócií ako aj celý film

0

Pravdepodobne jeden z najmenej očakávaných filmov súčasnosti, teda aspoň podľa všeobecných reakcií na internetových fórach, The Emoji Movie, sa predstavuje vo svojom prvom oficiálnom traileri a dokonca aj samotné postavy tohto filmu majú rovnaké pocity ako spomínaní fanúšikovia.

V jednominútovom traileri sa toho o obsahu filmu veľa nedozvieme, no my vám niečo prezradíme. Dej filmu sa točí okolo hlavnej postavy menom Gene, ktorý medzi ostatnými vyniká tým, že dokáže vyjadriť viac ako jednu emóciu. Preto požiada o pomoc spolubratov Hi-5 a Jailbreak, aby našli kód, ako ho opraviť.

Hlasy hlavným postavám prepožičali T.J Miller, James Corden a Ilana Glazer, ktorí sa spolu so svojimi postavami objavia na filmovom plátne 4. augusta 2017.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Najnovší Teaser Trailer pre 6. sériu „Game Of Thrones“

Spoločnosť HBO zverejnila nový teaser trailer pre dlho očakávané pokračovanie jedného z najobľúbenejších seriálov súčasnosti - Game Of Thrones. 40-sekundový klip pripomína niektoré z pamätných okamihov uplynulých sérií s postavami ako Arya Stark a Jon Snow, ktoré v tomto okamihu ani len netušia čo ich čaká. Nová séria bude mať svoju premiéru v apríli 2016, preto nám dovtedy neostáva nič iné len čakať plní nedočkavosti ako sa budú príbehy jednotlivých postáv vyvíjať aj naďalej. Zdroj: youtube.com