The Emoji Movie trailer je rovnako bez emócií ako aj celý film

0

Pravdepodobne jeden z najmenej očakávaných filmov súčasnosti, teda aspoň podľa všeobecných reakcií na internetových fórach, The Emoji Movie, sa predstavuje vo svojom prvom oficiálnom traileri a dokonca aj samotné postavy tohto filmu majú rovnaké pocity ako spomínaní fanúšikovia.

V jednominútovom traileri sa toho o obsahu filmu veľa nedozvieme, no my vám niečo prezradíme. Dej filmu sa točí okolo hlavnej postavy menom Gene, ktorý medzi ostatnými vyniká tým, že dokáže vyjadriť viac ako jednu emóciu. Preto požiada o pomoc spolubratov Hi-5 a Jailbreak, aby našli kód, ako ho opraviť.

Hlasy hlavným postavám prepožičali T.J Miller, James Corden a Ilana Glazer, ktorí sa spolu so svojimi postavami objavia na filmovom plátne 4. augusta 2017.

Zdroj: youtube.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

...prečo manželia nosia obrúčky na ľavej ruke?

Pri svadbe býva zvyčajne toľko stresu a zhonu, že niektoré detaily si človek ani neuvedomuje. Zamyslí sa nad nimi až po nejakom čase alebo to nechá celkom tak s odôvodnením, že je to proste tak a nie je potrebné nad tým špekulovať. Reč je o niečom takom bežnom ako je skutočnosť, že manželia si svoje obrúčky dávajú na ľavé ruky. Viete prečo? V období stredoveku boli ľaváci ohrozeným druhom. Ak vás niekto prichytil, že namiesto pravej ruku používate viac ľavú, spokojne vás mohli označiť za posadnutého zlým duchom, alebo ako to bolo zvykom v období španielskej inkvizície, jednoducho vás umučili k smrti. V skutočnosti sa táto akási averzia objavila vo viacerých kultúrach na celom svete. Či už je to napríklad akési tabu jesť alebo piť ľavou rukou v Islamských krajinách, alebo prípad starovekého Japonska, kde žena, ktorá preferovala svoju ľavú ruku mohla byť legálne rozvedená hneď na mieste a bez akýchkoľvek otázok. Tak prečo sa manželia rozhodli nosiť symbol ich spoločnej lásky na tejto „prekliatej“ ruke? Prepojenie manželstva a jeho symbolu  - prsteňa - na ľavej ruke má svoj pôvod v Egypte v období druhého storočia, kde sa falošne verilo, že „určitý veľmi citlivý nerv“ má svoj začiatok v prstenníku na ľavej ruke smeruje priamo k srdcu, aspoň tak to videl grécky učenec Appian. Niekoľko storočí neskôr prišli Rimania k podobnému záveru. Oni verili, že v tomto prste má začiatok „vena amoris“ teda žila lásky, ktorá je napojená priamo na srdce. Každý zámožný nápadník, ktorý si mohol dovoliť zaobstarať pre svoju milovanú prsteň, ho počas rímskeho obradu zasnúbenia nasadila práve na tento prst na ľavej ruke. Tento akt znamenal, že sa bude vždy symbolicky dotýkať „žily lásky“ svojej milovanej osoby. Predpokladá sa, že dnešný moderný svet prebral tento zvyk práve od Rimanov. Iní zas tvrdia, že táto tradícia má svoj pôvod v jednom z prvotných kresťanských rituálov. Počas prežehnávania sa v ortodoxnej cirkvi sa mal jej vyznávač svojim palcom dotknúť ukazováka, prostredníka a malička ako symbol spojenia so svätou trojicou. Nuž a keďže ostal už len jeden, prstenník, tak dotknutím sa tohto prsta sa mal spečatiť vzťah s pozemským partnerom/partnerkou. Do 17. storočia ortodoxní manželia nosili prstene na pravej ruke, pretože to bolo spojené so silou, ktorá táto ruka reprezentuje. Väčšina Európanov, keďže nemala iný vzor, nasledovala tento spôsob. Ale počas reformácie v roku 1549, anglický biskup a protestantský reformátor Thomas Cranmer použil tento symbol ako nástroj svojej propagandy, ako spôsob, ktorým sa chcel odlúčiť od pôvodnej tradície. V tom istom roku vydal knihu s názvom The Book of Common Prayer, v ktorej odporúča manželom odkloniť sa od storočia starej tradície a nosiť obrúčky na štvrtom prste na ľavej ruke. Netrvalo dlho a manželia na celom kontinente si postupne tento nový zvyk osvojili. Zdroj: mentalfloss.com