Tínedžerka, ktorá bola kedysi obeťou šikany, našla skvelý spôsob ako pomôcť iným študentom

0

Potom čo počas siedmich rokov sedávala Natalie Hampton na obede vždy sama, sa 16-ročná školáčka z Kalifornie rozhodla vytvoriť aplikáciu, ktorá pomáha osamelým študentom nájsť si „obedových kamarátov“.

Aplikácia s príznačným názvom­- sadni si ku mne/k nám,  sa naplno rozbehla už  9. septembra. Snaží sa najmä pomôcť iným študentom, aby neboli verejne odmietnutí a nadviazali nové priateľstvá. V aplikácii sa nachádzajú aj tzv. vyslanci, ktorí posielajú signály cez aplikáciu ostatným užívateľom hľadajúcich si kamarátov.

Tento spôsob komunikácie je rýchly a pohodlný najmä kvôli tomu, že sa nachádza v mobilnej forme. Napriek tomu, že táto aplikácia funguje len niekoľko dní, medzi študentmi sa dostala do popredia veľmi rýchlo a už teraz ju používa každý 5. tínedžer.

Natalie Hampton dúfa, že jej aplikácia bude spájať ľudí dokopy a myslí si, že je to dobrý začiatok pre zrovnoprávnenie všetkých detí!

                                                                                                  Natalie Hampton

                                                                                 Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Neporaziteľná a zároveň očarujúca bojovníčka MMA

Ak si zakladáte na svojom vzhľade a zároveň ste sa rozhodli pre kariéru profesionálneho bojovníka MMA (Mixed Martial Arts), potom to zrejme nie je tá najlepšia kombinácia na svete. Ale dnes vám ukážeme, že ak sa chce, ide to. Mexičanka Alexa Grasso má ešte len 21 rokov, no už teraz vie, čo jej prioritou. Po tom ako v roku 2012 bola na zápase MMA so svojím strýkom sa jej život radikálne zmenil. Rozhodla sa pre kariéru profesionálnej bojovníčky a spolu so strýkom, ktorý sa stal jej osobným trénerom, dokazuje, že sa krása a drsný šport dajú skĺbiť do jedného. Táto sexi bojovníčka váži 52 kg a momentálne je vo svojej váhovej kategórii neporaziteľná, čo je skutočne obdivuhodné, ak si uvedomíte, že súčasne je aj študentkou morfológie. Alexa o sebe povedala, že pre MMA sa rozhodla po tom, ako zažila svoj prvý súboj a uvedomila si, koľko zručností a atletickej vytrvalosti je potrebnej pre šport, ktorý je tak často kritizovaný pre svoju brutalitu. „Bola som ohromená pri pohľade na tie krásne a silné ženy, ako udierajú a kopú aj oveľa silnejších protivníkov. Uvidela som krásu tohto športu a aj to, že ženy sú rovnako schopné ako muži.“ Alexa je dnes držiteľkou rekordu 6 - 0 a zatiaľ čo stále bojuje sama pre seba, otázka ohľadne jej presunu do UFC nie je celkom bezpredmetná, avšak za podmienky, že si udrží súčasné tempo. http://cdn29.elitedaily.com/wp-content/uploads/2015/02/alex-grasso-mma-fighter-elite-daily-1.jpg http://cdn29.elitedaily.com/wp-content/uploads/2015/02/alex-grasso-mma-fighter-elite-daily-2.jpg http://cdn29.elitedaily.com/wp-content/uploads/2015/02/alex-grasso-mma-fighter-elite-daily-3.jpg http://cdn29.elitedaily.com/wp-content/uploads/2015/02/alex-grasso-mma-fighter-elite-daily-4.jpg http://cdn29.elitedaily.com/wp-content/uploads/2015/02/alex-grasso-mma-fighter-elite-daily-5.jpg http://cdn29.elitedaily.com/wp-content/uploads/2015/02/ksks.jpg http://cdn29.elitedaily.com/wp-content/uploads/2015/02/kia.jpg http://cdn29.elitedaily.com/wp-content/uploads/2015/02/kiabo.jpg Zdroj: elitedaily.com