Tínedžerka, ktorá bola kedysi obeťou šikany, našla skvelý spôsob ako pomôcť iným študentom

0

Potom čo počas siedmich rokov sedávala Natalie Hampton na obede vždy sama, sa 16-ročná školáčka z Kalifornie rozhodla vytvoriť aplikáciu, ktorá pomáha osamelým študentom nájsť si „obedových kamarátov“.

Aplikácia s príznačným názvom­- sadni si ku mne/k nám,  sa naplno rozbehla už  9. septembra. Snaží sa najmä pomôcť iným študentom, aby neboli verejne odmietnutí a nadviazali nové priateľstvá. V aplikácii sa nachádzajú aj tzv. vyslanci, ktorí posielajú signály cez aplikáciu ostatným užívateľom hľadajúcich si kamarátov.

Tento spôsob komunikácie je rýchly a pohodlný najmä kvôli tomu, že sa nachádza v mobilnej forme. Napriek tomu, že táto aplikácia funguje len niekoľko dní, medzi študentmi sa dostala do popredia veľmi rýchlo a už teraz ju používa každý 5. tínedžer.

Natalie Hampton dúfa, že jej aplikácia bude spájať ľudí dokopy a myslí si, že je to dobrý začiatok pre zrovnoprávnenie všetkých detí!

                                                                                                  Natalie Hampton

                                                                                 Zdroj: boredpanda.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Impozantné fotografie symbolov zverokruhu namaľované na ľudských telách

Projekt v dĺžke viac ako 7 mesiacov, ktorého výsledkom je 12 fotografií reprezentujúcich symboly zverokruhu, zaujme každého. Viac ako 60 modelov sa nechalo natrieť farbami na telo a strávilo dlhé hodiny v štúdiu, len aby splnili sen autorky projektu, Tiriny Merry. Tirina sa týmto projektom snažila poukázať na dopad astrológie na súčasný svet s dôrazom na modernú estetiku. Denne strávila dve až neuveriteľných deväť hodín v štúdiu, kde pripravovala svojich modelov. Ich telá boli celé pokryté špeciálnymi netoxickými farbami. Keď sa jej podarilo zakryť každý centimeter pokožky modela, nasledovalo ich inštalovanie na výsledné foto. Výsledok si môžete pozrieť na spomínaných fotografiách. Zdroj: boredpanda.com