Toto je najnetradičnejší smartfón aký ste kedy videli

1

Minulý rok sa na svet dostali prvé informácie o Runcible, jedinečnom smartfóne v tvare kruhu, ktorý je úplne iný ako dnes bežne dostupné smartfóny.

Jeho výrobca, spoločnosť Monohm, prichádza teraz s informáciou a spustení oficiálneho predaja vo forme predobjednávok, ktoré bude vybavovať v septembri tento rok.

Táto horúca novinka je dostupná v dvoch modeloch ako Runcible Babbage za 399 dolárov a Runcible Lovelace za 499 amerických dolárov.

Telefóny majú svoj vlastný operačný systém BuniOS, ktorý je založený na Androide a aj vďaka tomu je kompatibilný so všetkými typmi dnes dostupných SIM kariet.

Zdroj: mashable.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Mohlo by ťa zaujímať

Čím sa zaoberá žena po 30-ke

Aj vy okrem úloh a otázok, ktoré sa týkajú vašej práce či domácnosti riešite iné, tie ktoré sa týkajú priamo vás? A vychádzajú z vášho vnútra? Niekedy sú také silné, že ich dokonca počujete?   Toto sú  niektoré otázky, ktoré riešia ženy po tridsiatke: 1.       Prečo ešte nemám partnera? 2.       Asi by som už mala mať deti - ale teraz či až neskôr? 3.       Nemám pracovnú zmluvu, mám si uzavrieť dobré poistenie? 4.       Už by som potrebovala dobrú prácu, nebyť stále len na dohode. 5.       Mám sa vrátiť do školy a začať študovať? 6.       Odsťahujem sa od rodičov? 7.       Bol by lepší starší partner? Predsa už je finančne zabezpečený. 8.       Mám 30 a kde som? 9.       Mám to tu všetko zabaliť a odísť do zahraničia? 10.   Mohla by som ísť na rande s mladším? 11.    Prečo má ona všetko a ja nie...