Toto je najnetradičnejší smartfón aký ste kedy videli

1

Minulý rok sa na svet dostali prvé informácie o Runcible, jedinečnom smartfóne v tvare kruhu, ktorý je úplne iný ako dnes bežne dostupné smartfóny.

Jeho výrobca, spoločnosť Monohm, prichádza teraz s informáciou a spustení oficiálneho predaja vo forme predobjednávok, ktoré bude vybavovať v septembri tento rok.

Táto horúca novinka je dostupná v dvoch modeloch ako Runcible Babbage za 399 dolárov a Runcible Lovelace za 499 amerických dolárov.

Telefóny majú svoj vlastný operačný systém BuniOS, ktorý je založený na Androide a aj vďaka tomu je kompatibilný so všetkými typmi dnes dostupných SIM kariet.

Zdroj: mashable.com

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Mohlo by ťa zaujímať

Rieka na ruskom Sibíri záhadne zmenila svoju farbu. Podozrenie padá na neďalekú železiareň

V utorok tento týždeň sa rieka neďalekého sibírskeho mesta Norilsk premenila na krvavočervenú. Miestni obyvatelia tvrdia, že to nie je prvý prípad kedy sa rieka Daldykan zo dňa na deň takto premenila na desivo vyzerajúci prúd krvavočervenej tekutiny. Ruské ministerstvo prírodných zdrojov a životného prostredia podozrieva neďalekú železiareň, z ktorej pravdepodobne unikla nejaká neznáma chemikália. Ministerstvo nariadilo celý prípad riadne vyšetriť. Podozrivou v tomto prípade je železiareň Nadezhda Metallurgical Plant, ktorú vlastní spoločnosť Norilsk Nickel, najväčší producent niklu na svete. Spoločnosť však poprela akúkoľvek spojitosť s týmto úkazom. Na rieku nie je našťastie napojený žiadny zdroj pitnej vody, preto obyvatelia tejto oblasti nie sú priamo ohrození. Mesto Norilsk je ale známe predovšetkým pre vysoké znečistenie a kým sa prípad poriadne nevyšetrí, nikto nemôže povedať rozsah možných rizík. Zdroj: cnn.com