Toto je najnetradičnejší smartfón aký ste kedy videli

1

Minulý rok sa na svet dostali prvé informácie o Runcible, jedinečnom smartfóne v tvare kruhu, ktorý je úplne iný ako dnes bežne dostupné smartfóny.

Jeho výrobca, spoločnosť Monohm, prichádza teraz s informáciou a spustení oficiálneho predaja vo forme predobjednávok, ktoré bude vybavovať v septembri tento rok.

Táto horúca novinka je dostupná v dvoch modeloch ako Runcible Babbage za 399 dolárov a Runcible Lovelace za 499 amerických dolárov.

Telefóny majú svoj vlastný operačný systém BuniOS, ktorý je založený na Androide a aj vďaka tomu je kompatibilný so všetkými typmi dnes dostupných SIM kariet.

Zdroj: mashable.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Mohlo by ťa zaujímať

Dizajnérka spodnej bielizne pózuje nahá vo vegetariánskej kampani

Francúzska návrhárka spodnej bielizne, Zahia Dehar, sa dala nahovoriť na kontroverznú reklamnú kampaň pre anglickú charitatívnu organizáciu bojujúcu za ochranu zvierat – PETA. Cieľom kampane je presvedčiť ľudí, aby sa viacerí stali vegetariánmi. Fotografia nahej kľačiacej Zahie, ktorú zhotovil hudobník a fotograf Bryan Adams, je svojím štýlom podobná tej, na ktorej sa v roku 2010 objavila aj Pamela Anderson. Zahia sa na stránke PETA o celej kampani vyjadrila naaledovne: „Ľudia nielen že dovoľujú zabíjať zvieratá, ale robia to čoraz ukrutnejším spôsobom. A to všetko len pre svoje vlastné potešenie, pre svoje osobné uspokojenie. Toto ma vždy dokázalo znechutiť, pretože som vždy bola na strane zvierat. Preto ak, rovnako ako ja, ani vy nechcete, aby zvieratá boli zneužívané, mučené alebo dokonca zabíjané, nasledujte môj príklad a staňte sa vegetariánom.“ PETA si očividne pre svoje kampane vyberá atraktívne ženy, ktoré sa prezentujú svojimi telami. Okrem už spomínanej Pamely Anderson sa pre PETU vyzliekla aj Marisa Miller, bývala modelka Vicotria’s Secret a tiež „dievča z obálky“ magazínu Sports Illustrated Swimsuit Edition. Marisa svojím nahým telom vo vani bojovala proti krutosti páchanej na veľrybách. http://editorial.designtaxi.com/editorial-images/news-seaworld120515/seaworld0.jpg Či táto forma prezentácie niekoho osloví, ukáže čas. Možno by bolo vhodné zvážiť, či nejde skôr o prezentáciu daných osôb ako o to, za čo sa vo svojich postojoch skrývajú. Zdroj: peta.org