Toto je najnetradičnejší smartfón aký ste kedy videli

1

Minulý rok sa na svet dostali prvé informácie o Runcible, jedinečnom smartfóne v tvare kruhu, ktorý je úplne iný ako dnes bežne dostupné smartfóny.

Jeho výrobca, spoločnosť Monohm, prichádza teraz s informáciou a spustení oficiálneho predaja vo forme predobjednávok, ktoré bude vybavovať v septembri tento rok.

Táto horúca novinka je dostupná v dvoch modeloch ako Runcible Babbage za 399 dolárov a Runcible Lovelace za 499 amerických dolárov.

Telefóny majú svoj vlastný operačný systém BuniOS, ktorý je založený na Androide a aj vďaka tomu je kompatibilný so všetkými typmi dnes dostupných SIM kariet.

Zdroj: mashable.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Mohlo by ťa zaujímať

Frozen Fever - oficiálny trailer

Tvorcovia Frozen predstavili oficiálny trailer ku krátkometrážnemu filmu Frozen Fever, ktorý uvidíme v kinách ako predskokana hranej verzii animovanej rozprávky Popoluška. Už trailer nám prezrádza to, že sa môžeme tešiť na snehuliaka Olafa, Svena, Elzu, Annu či lámača ženských sŕdc Kristoffa. Potešilo by vás viac pokračovanie tejto animovanej rozprávky ako tento krátkometrážny film? [embed]https://www.youtube.com/watch?v=ikpdmeQ1Dq8[/embed] Zdroj: youtube.com