Transformers sa tento rok dostanú do kín už po piatky krát!

0

Optimus Prime je preč! Na náš svet útočí nová generácia ,,deseptikonov“. Ako to však celé dopadne? Vyhrajú opäť tí dobrí?

Už po piaty krát sa fanúšikovia legendárnych Transformerov budú môcť tento rok vybrať do kín. Pred niekoľkými dňami vyšiel prvý oficiálny trailer k dlho očakávanému pokračovaniu tejto vojny medzi ,,Autobotmi“ a ,,Deseptikonmi“, kde veľkú úlohu zohráva aj naša civilizácia. Tak ako predtým, aj tento krát sa do režisérskeho kresla posadí Michael Bay, pričom v hlavnej úlohe sa opäť stretneme s Markom Wahlbergom. Po jeho boku sa namiesto Nicoly Peltz objaví mladá herečka Isabela Moner, ktorá sa podľa zverejneného traileru bude báť postaviť nepriateľským deseptikonom. Taktiež sa môžeme tešiť na historický prierez transformerov na našej planéte, či na mnoho akčných scén. Koniec traileru nám ale ukazuje, že sa možno rozlúčime aj s legendárnym Bumblebeem, ktorého sa pravdepodobne bude snažiť zničiť niekto, kto sa podobá na samotného Optima. Bude teda Optimus v tejto časti ten, ktorý sa bude snažiť oživiť ,,Cybertron“ na úkor Zeme?

Mnoho fanúšikov je ale skeptických, kedže posledný film Transformers: Zánik, nebol až tak úspešný. Je to predsa len zapríčinené tým, že z filmu odišiel Shia LaBeouf a krásna Megan Fox. Nový film nesie názov Transformers: Posledný rytier, ktorého premiéra je ohlásená na 23. jún 2017.

Zdroj: youtube.com, imdb.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

VERA - slovenská speváčka žijúca v Prahe a pôsobiaca na poľskom trhu

VERA je mladučká speváčka narodená na Slovensku, no žijúca a pôsobiaca v Prahe. Svoju kariéru začala ako dieťa v televíznej show na Slovensku. Neskôr sa odsťahovala do Prahy, kde sa venovala štúdiu. Len nedávno sa znova vrátila k hudbe a predstavila svoj prvý singel "PARTY GIRL WANTS TO BOUNCE", na ktorom spolupracuje s poľským dj-om a producentom DJ COMBO, ktorý je rezidentom známych klubov v Poľsku. Skladba vyšla pod záštitou poľského vydavateľstva JP Planet a bola 14 týždňov v hitparáde Top 20 House Charts PL Muzyczne Radio, Jelenia Góra. Takisto bola vydaná na nosičoch  DJ Promotion a Dee Jay Mix Club. VERA má dnes na svojom konte ďalšiu spoluprácu s poľským producentom DJ COMBO a raperom Donnie Ozone. Letná pohodová skladba sa volá „ Thinking About You“ a vypočuť si ju môžete na tu. Pridajte sa k fanúšikom VERA MUSIC: facebook.com/VERAoffcial   Zdroj: Mija Production