Transformers sa tento rok dostanú do kín už po piatky krát!

0

Optimus Prime je preč! Na náš svet útočí nová generácia ,,deseptikonov“. Ako to však celé dopadne? Vyhrajú opäť tí dobrí?

Už po piaty krát sa fanúšikovia legendárnych Transformerov budú môcť tento rok vybrať do kín. Pred niekoľkými dňami vyšiel prvý oficiálny trailer k dlho očakávanému pokračovaniu tejto vojny medzi ,,Autobotmi“ a ,,Deseptikonmi“, kde veľkú úlohu zohráva aj naša civilizácia. Tak ako predtým, aj tento krát sa do režisérskeho kresla posadí Michael Bay, pričom v hlavnej úlohe sa opäť stretneme s Markom Wahlbergom. Po jeho boku sa namiesto Nicoly Peltz objaví mladá herečka Isabela Moner, ktorá sa podľa zverejneného traileru bude báť postaviť nepriateľským deseptikonom. Taktiež sa môžeme tešiť na historický prierez transformerov na našej planéte, či na mnoho akčných scén. Koniec traileru nám ale ukazuje, že sa možno rozlúčime aj s legendárnym Bumblebeem, ktorého sa pravdepodobne bude snažiť zničiť niekto, kto sa podobá na samotného Optima. Bude teda Optimus v tejto časti ten, ktorý sa bude snažiť oživiť ,,Cybertron“ na úkor Zeme?

Mnoho fanúšikov je ale skeptických, kedže posledný film Transformers: Zánik, nebol až tak úspešný. Je to predsa len zapríčinené tým, že z filmu odišiel Shia LaBeouf a krásna Megan Fox. Nový film nesie názov Transformers: Posledný rytier, ktorého premiéra je ohlásená na 23. jún 2017.

Zdroj: youtube.com, imdb.com

Share.

O autorovi

Som mladý chalan, ktorého baví neustále spoznávať nové veci.

Komentuj