Tretia séria herného The Walking Dead odštartuje budúci mesiac 

0

Spoločnosť Telltale Games oznámila dátum vydania tretej série hernej adaptácie seriálu The Walking Dead. Prvá epizóda odštartuje tesne pred vianocami, konkrétne 20. decembra pre PC, Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3, iOS a Android.

Štyri roky po vypuknutí epidémie sa vžijete do role mladého Javiera, ktorý sa snaží nájsť svoju stratenú rodinu. Počas hľadania však našiel mladé dievča, ktorej skúsenosti z tohto nového sveta takmer zničili. Toto dievča sa volá Clementine, hlavná hrdinka predchádzajúcich sérií!

Zdroj: comingsoon.net

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Chcete vidieť sexi Brada Pitta v zelenej uniforme? Pozrite si ho vo filme „War Machine“

Aj keď sieť Netflix nie je v našich končinách ešte veľmi udomácnená, skôr alebo neskôr si nájde svojich priaznivcov, a to aj vďaka filmu ako napr. War Machine. V hlavnej úlohe sa objaví veľmi šarmantne pôsobiaci prešedivený Brad Pitt ako generál Stanley McChrystal, slávny veliteľ jednotiek NATO počas bojov v Afganistane. Film by sa mal na Netflixe objaviť 26 mája 2017. Zatiaľ len tento teaser trailer. Zdroj: youtube.com