Tretia séria herného The Walking Dead odštartuje budúci mesiac 

0

Spoločnosť Telltale Games oznámila dátum vydania tretej série hernej adaptácie seriálu The Walking Dead. Prvá epizóda odštartuje tesne pred vianocami, konkrétne 20. decembra pre PC, Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3, iOS a Android.

Štyri roky po vypuknutí epidémie sa vžijete do role mladého Javiera, ktorý sa snaží nájsť svoju stratenú rodinu. Počas hľadania však našiel mladé dievča, ktorej skúsenosti z tohto nového sveta takmer zničili. Toto dievča sa volá Clementine, hlavná hrdinka predchádzajúcich sérií!

Zdroj: comingsoon.net

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Dokážete nájsť sošku Oscara medzi týmito postavami C-3PO

Po krátkom odmlčaní sa kreatívnych ilustrátorov, ktorých bláznovstvo s hľadaním pandy odštartoval maďarský umelec Dudolf, tu máme niečo aktuálne. S blížiacou sa najvýznamnejšou filmovou udalosťou roka – udeľovaním Oscarov – tu máme ďalší optický rébus. Tentoraz je vašou úlohou nájsť sošku Oscara medzi hŕbou zlatožltých postáv C-3PO zo série Star Wars. Autor tejto ilustrácie, Mike Rogalski, verí, že to nebudete mať až také ťažké. http://images.mentalfloss.com/sites/default/files/styles/insert_main_wide_image/public/oscarmain.jpg Zdroj:mentalfloss.com