Tretia séria herného The Walking Dead odštartuje budúci mesiac 

0

Spoločnosť Telltale Games oznámila dátum vydania tretej série hernej adaptácie seriálu The Walking Dead. Prvá epizóda odštartuje tesne pred vianocami, konkrétne 20. decembra pre PC, Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3, iOS a Android.

Štyri roky po vypuknutí epidémie sa vžijete do role mladého Javiera, ktorý sa snaží nájsť svoju stratenú rodinu. Počas hľadania však našiel mladé dievča, ktorej skúsenosti z tohto nového sveta takmer zničili. Toto dievča sa volá Clementine, hlavná hrdinka predchádzajúcich sérií!

Zdroj: comingsoon.net

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Fotograf NatGeo sa podelil so vzácnymi fotografiami zo života ľudí v Severnej Kórei

Severná Kórea patrí medzi jedny z najviac izolovaných a najmenej pochopených miest na svete. Život v tejto krajine nie je jednoduchý. Staršia generácia našich občanov si môže aspoň do istej miery predstaviť aké to asi je, čo sa však už nedá povedať o súčasnej generácii mladých ľudí, tzv. deťoch kapitalizmu. Fotograf pracujúci pre National Geographic, David Guttenfelder,  sa rozhodol podeliť so vzácnymi fotografiami dokumentujúcimi život bežných ľudí v tejto krajine. „Počas svojej práce pre pobočku Associated Press v Pchjongjangu mal možnosť navštíviť túto krajinu viac ako 40-krát. To mu umožnilo zachytiť nefalšovaný pohľad na úprimnosť týchto ľudí v každodenných situáciach.“ V nasledujúcom videu sa striedajú spomínané fotografie spolu s komentárom samotného Davida. Zdroj: youtube.com