Tretia séria herného The Walking Dead odštartuje budúci mesiac 

0

Spoločnosť Telltale Games oznámila dátum vydania tretej série hernej adaptácie seriálu The Walking Dead. Prvá epizóda odštartuje tesne pred vianocami, konkrétne 20. decembra pre PC, Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3, iOS a Android.

Štyri roky po vypuknutí epidémie sa vžijete do role mladého Javiera, ktorý sa snaží nájsť svoju stratenú rodinu. Počas hľadania však našiel mladé dievča, ktorej skúsenosti z tohto nového sveta takmer zničili. Toto dievča sa volá Clementine, hlavná hrdinka predchádzajúcich sérií!

Zdroj: comingsoon.net

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Mr. Bean, ako ho nepoznáme!

Mr. Bean je zrejme najvtipnejšia postavička všetkých čias. Túto postavičku v televíznom sitkome stvárňuje Rowan Atkinson, najznámejší anglický herec a komik. Samozrejme ste sa mohli okrem sitkomu stretnúť aj s celovečernými filmami, ktoré zožali úspech po celom svete. Mr. Bean ale prešiel radikálnou zmenou. Niekoľko šikovných ľudí ovládajúci program Photoshop, vytvorilo pár vtipných obrázkov, ktoré robia z pána Beana gladiátora, či jedného z najznámejších svetových čarodejníkov - Harryho Pottera. Zroj: boredpanda.com