Tretia séria herného The Walking Dead odštartuje budúci mesiac 

0

Spoločnosť Telltale Games oznámila dátum vydania tretej série hernej adaptácie seriálu The Walking Dead. Prvá epizóda odštartuje tesne pred vianocami, konkrétne 20. decembra pre PC, Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3, iOS a Android.

Štyri roky po vypuknutí epidémie sa vžijete do role mladého Javiera, ktorý sa snaží nájsť svoju stratenú rodinu. Počas hľadania však našiel mladé dievča, ktorej skúsenosti z tohto nového sveta takmer zničili. Toto dievča sa volá Clementine, hlavná hrdinka predchádzajúcich sérií!

Zdroj: comingsoon.net

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

"The ones who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." Spoluzakladateľ webu a zástupca šéfredaktora. Žurnalistike sa aktívne venujem štyri roky, na webe sa starám hlavne o kategóriu šport, film a hry.

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Skryté podprahové sexuálne odkazy v reklamách na Coca Colu, Pepsi a pod.

Staré dobré pravidlo, že sex predáva, sa potvrdzuje každým jedným dňom. Stačí sa ráno počas čakania na autobus otočiť a jedným okom prebehnúť obálky nejakých časopisov vystavených v novinovom stánku za vami a stavím sa, že väčšina z nich bude mať na obálke nejakú známu osobu v priliehavom tope alebo iných šatách so sexi vzhľadom. V nasledujúcom videu sa môžete pozrieť na päticu svetovo známych značiek, ktoré do svojich reklám zakomponovali skryté sexuálne správy. Bežný divák si pritom ani neuvedomuje, čo všetko vníma a aké to má na neho následky. Zdroj: businessinsider.sg