Uvarte si šálku chutnej kávy – tento smartfón dokáže aj toto

0

Dnešné smartfóny dokážu naozaj veľa. Okrem klasických funkcií ako je telefonovanie, písanie správ, surfovanie po internete a pod., máme vďaka rôznym aplikáciám takmer neobmedzené možnosti ich využitia. Doposiaľ však nedokázali pomôcť s jedným zo základných ranných rituálov – šálkou voňavej kávy. Ako uvádza portál designboom, dnes je už aj toto možné.

Mokase, ktorý pochádza z Talianska, umožňuje ukryť do svojho obsahu dúšok rannej kávy. Telefónny kryt, ktorý je vybavený osobitnou komôrkou na prípravu nápoja obsahuje priestor na špeciálne kávové filtre, vďaka ktorým je možné po spustení príslušnej aplikácie uvariť si dúšok čerstvej kávy.

Batéria dokáže zahriať 25 ml vody a uvariť tak maličké espresso podobným spôsobom ako v automatoch na kávové kapsule. Mokase sa dodáva aj so skladacím pohárom, z ktorého si ju môžete vychutnať.

Myšlienka je momentálne propagovaná ako Kickstarter kampaň, no zdá sa, že svoj cieľ vyzbierať 82 285 dolárov nedosiahne.

Zdroj: designboom.com

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj