Vedci zistili, prečo sa múdri ľudia ťažko zamilujú

0

Lásku nie je ľahké pochopiť, aj keď je to váš vlastný pocit. Dnes vám prinášame zistenia, ktoré vám ponúknu nový pohľad.

Takže, prečo je pre múdrych ľudí tak ťažké, zapliesť sa s druhou osobou?

Analyzujú pocity – svoje, ale aj ostatných.

Múdri ľudia sú brilantní v zbieraní informácií a vyvodzovaní záverov. Je to pre nich výhoda, ale aj nevýhoda, pretože sú náchylní ukončiť vzťah pri prvých náznakoch problému. Nepochopenie? Hádky? Prepáč, nie sme pre seba stvorení. Zbohom!

Potrebujú dostatok času na to, aby sa otvorili druhej osobe

Mozog nikdy neprestáva pracovať a nikdy neprestáva odhaľovať veľké množstvo detailov a dôvodov o tom, prečo nemôže byť všetko v poriadku. Výsledkom je, že pre inteligentných ľudí je ťažké otvoriť sa druhej osobe. Vedia a chápu, že akýkoľvek vzťah je riskantný. Preto často pôsobia chladne a oddelene, no nemusí to byť pravda.

Držia sa starých skúseností.

Toto je pre múdrych ľudí ďalšia pasca. Veci, ktoré zničili ich predchádzajúci vzťah, nie sú podstatné v novom vzťahu, no len málokedy si to uvedomujú. Pamätajú si bolesť z posledného rozchodu a nevedome prenášajú tieto skúsenosti na osobu, s ktorou sú teraz.

Byť slobodný je ich vedomé rozhodnutie.

To je fakt. Múdri ľudia majú jasno v tom, že je lepšie byť sám a v pohodlí ako s niekým, kto nie je až tak ,,ich človek“. Je to ich vedomé a veľmi dobre premyslené rozhodnutie. Väčšinu času trávia takýto ľudia osamote, pretože to jednoducho chcú a cítia sa pri tom veľmi dobre.

Zdroj: iheartintelligence.com

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Samsung si vystrelil z fanúšikov!

Spoločnosť Samsung má čoskoro predstaviť dlho očakávaný model Galaxy S6, ktorý by mal zachrániť spoločnosť pred hanbou. Posledný model Galaxy S5 totižto nebol tak žiadaný, ako si Samsung predstavoval, čím mu výrazne klesli zisky. Tak ako pri rôznych iných mobilných telefónoch, aj Samsung neustále necháva v napätí fanúšikov, ktorí tak úpenlivo očakávajú novú vlajkovú loď Samsung Galaxy S6. Médiá špekulujú už niekoľko mesiacov, ako bude nový model vyzerať. Či bude viac hranatý, či ostane spoločnosť verná zaobleným rohom a množstvo podobných "problémov". Jedno je však isté, Galaxy S6 nebude vyzerať tak, ako ho predstavila spoločnosť na svojich stránkach. Tá si totižto vystrelila z fanúšikov a zverejnila zábavné futuristické ukážky toho, ako (ne)bude mobilný telefón vyzerať. Samsung má zrejme dobrú náladu a vôbec sa nebojí predstavenia nového modelu. Pozrite sa preto aj vy nižšie a posúďte, či by ste si kúpili takýto mobilný telefón. https://cdn3.vox-cdn.com/thumbor/WcJnvt9F5M110HktErgQ2p8bMgA=/1200x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/3444726/samsung-gs1.0.jpg https://cdn2.vox-cdn.com/thumbor/wgVZUXSdrobNrWL6VhGSyhN-lig=/1200x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/3444724/samsung-gs6.0.jpg https://cdn1.vox-cdn.com/thumbor/i-QdOiA-hH-WnFp_RKfaIcjtHOI=/1200x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/3444730/samsung-gs2.0.jpg https://cdn0.vox-cdn.com/thumbor/ZcXmWn8Fl381dmmScFnSqpYECck=/1200x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/3444728/samsung-gs4.0.jpg https://cdn0.vox-cdn.com/thumbor/qgOeAHNJ6ZQ-fl-Pz8ktbMXvK-g=/1200x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/3444732/samsung-gs5.0.jpg  Zdroj: theverge.com