Vodiči vyhlásili vojnu vozidlám so silnými svetlami. Používajú nato desivé reflexné fólie

0

Niektorí čínski majitelia osobných automobilov už majú po krk bezohľadnosti iných iných vodičov, ktorí si vedome nechávajú zapnuté diaľkové svetlá a oslepujú autá pred nimi. Najnovšou zbraňou v tomto boji by mali byť reflexné fólie nalepené na zadné sklo s vyobrazeniami hororových postáv.

Ak sa vozidlo so silnými svetlami priblíži dostatočne blízko, fólia sa akoby „aktivovala“ a na skle sa zobrazia vražedné tváre zo záhrobia alebo niečo podobne desivé.

Za prijateľnú cenu od 3 do 18 dolárov sa tieto fólie vypredávajú ako čerstvo upečený chlieb. Proti ich používaniu nie je dokonca ani pekinská polícia, ktorá však varuje, že vodiči nesú zodpovednosť za prípadne nehody spôsobené vystrašením iných vodičov.

Iná situácia je v provincii Shandong, kde sa polícia chystá vodičov s týmito fóliami pokutovať sumou 100 čínskych jüanov.

Zdroj: dangerousminds.net

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Kevin Spacey v novom traileri hitu Call of Duty

Krátko pred oficiálnym uvedením na trh nového spracovania legendárnej hry Call of Duty, tentokrát s podtitulom Advanced Warfare Reveal, predstavili spoločnosti Sledgehammer Games and Activision oficálny video trailer. Hlavnú úohu si v ňom zahral známy americký herec Kevin Spacey ako vodca zvrchovanej súkromnej ​​armády - tej, ktorá sa obrátila proti vláde Spojených štátov. Hra sa bude odohrávať v dobe, keď obidve, technológie aj taktika boja dosiahli už svoj vrchol a vyvinuli sa aj nove futuristické zbrane, ako napríklad diaľkovo ovládane drony či vznášajúce sa skútre. Dejiskom bojov sa tentoraz stanú americké mestá. Hra vyjde 4. novembra pre konzoly Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 a PC.   Zdroj: hypebeast.com