Vodiči vyhlásili vojnu vozidlám so silnými svetlami. Používajú nato desivé reflexné fólie

0

Niektorí čínski majitelia osobných automobilov už majú po krk bezohľadnosti iných iných vodičov, ktorí si vedome nechávajú zapnuté diaľkové svetlá a oslepujú autá pred nimi. Najnovšou zbraňou v tomto boji by mali byť reflexné fólie nalepené na zadné sklo s vyobrazeniami hororových postáv.

Ak sa vozidlo so silnými svetlami priblíži dostatočne blízko, fólia sa akoby „aktivovala“ a na skle sa zobrazia vražedné tváre zo záhrobia alebo niečo podobne desivé.

Za prijateľnú cenu od 3 do 18 dolárov sa tieto fólie vypredávajú ako čerstvo upečený chlieb. Proti ich používaniu nie je dokonca ani pekinská polícia, ktorá však varuje, že vodiči nesú zodpovednosť za prípadne nehody spôsobené vystrašením iných vodičov.

Iná situácia je v provincii Shandong, kde sa polícia chystá vodičov s týmito fóliami pokutovať sumou 100 čínskych jüanov.

Zdroj: dangerousminds.net

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Islam proti terorizmu?

Mladí moslimovia chcú, aby sa vedelo, že teroristi z ISIS (Islamic State of Iraq and Syria) nereprezentujú celý islam. Mnoho ľudí mylne stotožňuje islam s násilím a nespravodlivosťou, no často ide len o extrémistov, ktorí sú hlavným programom večerných správ. Britskí moslimovia vo videu sú spolužiaci, susedia a priatelia, ktorí veria, že islam je náboženstvom mieru a rešpektu. Taktiež pochopiteľne nesponzorujú a nepodporujú komunitu ISIS. #NotInMyName bojuje proti apatii, náboženskej neznášanlivosti a rasizmu. Zdroj: elitedaily.com