Vodiči vyhlásili vojnu vozidlám so silnými svetlami. Používajú nato desivé reflexné fólie

0

Niektorí čínski majitelia osobných automobilov už majú po krk bezohľadnosti iných iných vodičov, ktorí si vedome nechávajú zapnuté diaľkové svetlá a oslepujú autá pred nimi. Najnovšou zbraňou v tomto boji by mali byť reflexné fólie nalepené na zadné sklo s vyobrazeniami hororových postáv.

Ak sa vozidlo so silnými svetlami priblíži dostatočne blízko, fólia sa akoby „aktivovala“ a na skle sa zobrazia vražedné tváre zo záhrobia alebo niečo podobne desivé.

Za prijateľnú cenu od 3 do 18 dolárov sa tieto fólie vypredávajú ako čerstvo upečený chlieb. Proti ich používaniu nie je dokonca ani pekinská polícia, ktorá však varuje, že vodiči nesú zodpovednosť za prípadne nehody spôsobené vystrašením iných vodičov.

Iná situácia je v provincii Shandong, kde sa polícia chystá vodičov s týmito fóliami pokutovať sumou 100 čínskych jüanov.

Zdroj: dangerousminds.net

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Novinka od NIKE - tenisky na leto 2015

Po dlho ohlasovanej spolupráci so Sock Dart z minulého roka, prichádza spoločnosť Nike so svojou novinkou - vzdušnými teniskami určenými prevažne na leto. Portál Highsnobiety si tieto inovatívne tenisky zobral na paškál a otestoval ich priamo v pohybe (IN MOTION). Tenisky sú ideálne na leto, a to aj vďaka svojmu jedinečnému upínaciemu silikónovému pásiku. Dostupné sú vo viacerých farebných vyhotoveniach ako napr. olivovo zelená, námornícka modrá alebo tmavosivá. Viac v kampani od Tatchev Media. http://www.highsnobiety.com/wp-content/blogs.dir/12/files/2014/10/nike-sock-dart-fragment-design-1.jpg http://www.highsnobiety.com/wp-content/blogs.dir/12/files/2014/12/fragment-design-nike-sock-dart-obsidian-first-look-01-630x419.jpg http://www.highsnobiety.com/wp-content/blogs.dir/12/files/2014/12/fragment-design-nike-sock-dart-black-first-look-01-630x419.jpg Zdroj: highsnobiety.com