Vyberajte spolu s nami pekné obrazy do jednotlivých miestností

0

Sú neodmysliteľnou súčasťou stien v každej miestnosti a patria medzi TOP dekorácie. Napriek tomuto všetkému si nevieme vybrať také obrazy, ktoré by nám vzorom a tvarom pasovali do jednotlivých miestností.

Ak uvažujete o výmene starých obrazov a práve pozeráte ponuku obrazov, skúste sa držať týchto rád a uvidíte, že pri výbere nových obrazov nebudete mať problém vybrať si taký, ktorý vám do miestnosti bude perfektne pasovať.

Obrazy do obývačky

V obývačke máme obrazy najmä nad sedacími súpravami. Ak disponujete väčšími rozmermi obývacej izby, odporúčame vám obzerať si ponuku viacdielných obrazov s pekným prírodným motívom. Prírodné motívy sa odporúčajú najmä, ak sú izby zariadené v škandinávskom (minimalistickom) a provensálskom štýle. Pri industriálnom štýle bývania si môžete dovoliť aj abstraktné obrazy. V ponuke obrazov do obývačky nájdete všetky možné motívy, od prírodných, až po abstraktné.

V obývačke oceníte aj veľké obrazy na plátne s 3D motívmi, ktoré miestnosť opticky zväčšia.

Obraz do obývačky prispôsobujte nielen rozmerom miestnosti, ale aj štýlu bývania. Dôležité sú aj farby stien. Určite nekupujte také obrazy, ktoré by s farebnými stenami splývali. Zároveň sa držte tejto rady: v miestnosti kombinujte len tri farby.

Obrazy do kuchyne

V kuchyni preferujte kuchynské a prírodné motívy – kávovary, zrnká kávy, sušené listy, bylinky, vázy s kvetmi, hrnčeky s peknou potlačou atď. Odporúčame viac menších obrazov do kuchyne, ktoré odporúčame umiestňovať nad jedálenský stôl (ak máte v kuchyni aj jedálenskú časť).

Veľké obrazy odporúčame výhradne len do kuchýň, ktoré sú prepojené s veľkou jedálňou.

Opäť sa riaďte štýlom bývania v kuchyni.

Viacdielne, obrazy na plátne a veľké obrazy s drevenými rámami patria medzi TOP obrazy. Vyberte si z ponuky obrazov také obrazy, ktoré sa budú hodiť k zariadeniu miestnosti.

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.