Vyberte si vaše okuliare podľa vašej osobnosti a lifestylu

0

iny ľudí, ktorí pri každej príležitosti, či už je to nákup oblečenia alebo nábytku, preferuje jednoduchý minimalistický štýl, máme pre vás jednoduché odporúčanie. Držte sa klasických farieb rámov ako čierna, silno modrá, hnedá, zlatá alebo strieborná, poprípade korytnačkový motív.

Rám zvoľte buď oválnejší, hranatejší alebo oversized. Tu záleží na vašich črtách tváre. Určte si však nevyberajte prečačkané rámy alebo príliš výrazné farby, pretože tie by vás určite veľmi rýchlo omrzeli a sú len veľmi ťažko kombinovateľné s oblečením. Skvelým výberom môžu byť pre vás práve unisex slnečné okuliare Ray Ban.

https://duos.sk/ray-ban-rb3548n-001/

Konzervatívnejší výber pre biznismana a biznis woman

Ak spadáte do tejto skupiny, váš výber je obmedzený na konzervatívnejšie farby a tvary. Pánom i ženám sa odporúča vyberať si menej výrazné rámy (oválne, hranaté) vo farbách ako napríklad čierna, šedá, hnedá, poprípade zlatá alebo strieborná. Ak chcete trošku viac zaexperimentovať, zvoľte farby ako kávová, zlatisté odtiene alebo korytnačkový vzor. Určite sa neodporúčajú módne výstrelky.

https://duos.sk/prada-opr-01vs-1ab5s0/

Unikátne štýlovky pre módne maniačky

Ak patríte k módnym maniačkam alebo maniakom, určite sa nebojte experimentovať. Kľudne si zvoľte divoké farby, neobvyklé tvary alebo farebné šošovky. Vo vašom prípapade sa fantázií medze nekladú. Ak vám to vaše črty tváre dovolia, určite si zvoľte tiny okuliare – napríklad dámske slnečné okuliare Jimmy Choo

https://duos.sk/jimmy-choo-donna-s-086/

Extravagantné kúsky pre kreatívcov

Jedným zo spôsobov ako ukázať, že ste naozaj kreatívny, je napríklad váš štýl obliekania. A ako ho lepšie obohatiť, ako práve štýlovými dioptrickými alebo slnečnými okuliarmi.

Ak ste sa našli v tejto skupine, určite odporúčame siahnuť po väčších, hrubších a farebných rámoch. Ďalším obľúbeným spôsobom odlíšenia sa môže byť napríklad to, že si zvolíte klasický typ rámov, ktorý je však určitým spôsobom iný – či už vďaka zaujímavému rámu, zdobeniu, farbe alebo materiálu.

https://duos.sk/cazal-668-065/

Okuliare pre aktívnych športovcov i víkendových turistov

Veľa ľudí sa určite bude vedieť dokonale stotožniť s touto skupinou. Cez pracovný týždeň pracujú od ráno do večera, na športovanie nezostáva veľa času. Cez víkend si však nikdy nezabudnú poriadne zašportovať, poprípade ísť na celodennú túru. Ak je to váš prípad, určite si nezabudnite zabezpečiť aj správne okuliare na športovanie.

Tento typ je totiž menej náchylný na poškodenie a zároveň vďaka nemu dosiahnete maximálne pohodlie, výkon a bezpečnosť pri aktívnejšom i pasívnejšom športovaní. Ak sa rozhodnete pre športovejší typ okuliarov, váš optik vám určite poradí také, ktoré sa budú najlepšie hodiť práve na vykonávanie vášho najobľúbenejšieho športu.

https://duos.sk/prada-ps-09us-4461c0/

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.