Zimné svadobné kytice

0

Pre niektorých ľudí je svadba v zime niečo nepredstaviteľné. Je zima a počasie vonku je nepríjemné, ženám hneď napadá to, že účesy nedržia, pretože je vlhko, na nohy sú potrebné čižmy a lodičky do tašky na prezutie a pod.

Ale na druhej strane svadobná hostina, zákusky a torty sa vôbec nekazia.  Všetko má svoje výhody a nevýhody.

Sú však páry, ktoré zimný termín svadby priam vyhľadávajú. Páči sa im zimná romantika ako z rozprávky. Ak si však robíte starosti čo s kyticou, nemusíte sa báť. Aj zima má svoje čaro a vie vykúzliť originálne svadobné kvety.

Musíte však brať do úvahy, že môže mrznúť, pršať, snežiť, alebo môže fúkať vietor, a preto myslite na tieto fakty pri objednávke kytice v kvetinárstve.

Pozrite si nasledujúcu galériu a nechajte sa inšpirovať:

Zdroj: deavita.com, mihalima

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Zlatan Ibrahimovic si uctil ľudí trpiacich hladom

V poslednom zápase francúzskej ligy Ligue 1 prekvapil útočník Zlatan Ibrahimovic všetkých svojich fanúšikov tým, že si po vstrelení gólu vyzliekol dres. Na tom by nebolo nič divné, avšak vyzlečením dresu odhalil 50 nových tetovaní, ktoré pokrývajú celé jeho telo. Na svoje telo si dal dočasne vytetovať 50 mien ľudí, ktorí trpia hladom, čím podporil organizáciu World Food Programme. "Keď som si v sobotu vyzliekol dres, každý sa ma pýtal čo tie tetovania znamenajú. Mal som tam 50 mien ľudí, ktorí trpia hladom po celom svete. Aj napriek tomu, že sú tie tetovania už preč, tí ľudia sú tu stále. Týmto som chcel podporiť organizáciu World Food Programme," vyjadril sa na tlačovej konferencii Ibrahimovic. "Je to prvýkrát čo som takto verejne spolupracoval s nejakou charitou. Ak by sa táto správa dostala k svetovým lídrom, určite by sme vedeli problém hladu vo svete vyriešiť," dodal Zlatan. Zdroj: independent.co.uk