Zimné svadobné kytice

0

Pre niektorých ľudí je svadba v zime niečo nepredstaviteľné. Je zima a počasie vonku je nepríjemné, ženám hneď napadá to, že účesy nedržia, pretože je vlhko, na nohy sú potrebné čižmy a lodičky do tašky na prezutie a pod.

Ale na druhej strane svadobná hostina, zákusky a torty sa vôbec nekazia.  Všetko má svoje výhody a nevýhody.

Sú však páry, ktoré zimný termín svadby priam vyhľadávajú. Páči sa im zimná romantika ako z rozprávky. Ak si však robíte starosti čo s kyticou, nemusíte sa báť. Aj zima má svoje čaro a vie vykúzliť originálne svadobné kvety.

Musíte však brať do úvahy, že môže mrznúť, pršať, snežiť, alebo môže fúkať vietor, a preto myslite na tieto fakty pri objednávke kytice v kvetinárstve.

Pozrite si nasledujúcu galériu a nechajte sa inšpirovať:

Zdroj: deavita.com, mihalima

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Praktické cviky ruky pre ľudí dlho pracujúcich s PC

Dnes sa asi len málo ľudí, ktorí nepracujú manuálne, vyhnú tomu, aby nemuseli pracovať na počítači. Či už sú to nejakí administratívni pracovníci na úradoch, počítačoví programátori v softvérových firmách alebo aj bežní užívatelia internetu, všetci musia používať svoje ruky na to, aby spomínané počítače dostali vstupné údaje a mohli urobiť to, čo sa im povie. Pri pár hodinách denne strávených aktívnou prácou s PC sa veľmi často objavia bolesti ruky, prípadne aj oboch, ktoré sú výsledkom práve takto stráveného času. Ak patríte medzi nich, potom tu dnes máme pre vás návod na jednoduché cviky ako svojim rukám uľaviť. Doktor Levi Harrison v nasledujúcom videu ukazuje návod ako pomocou jednoduchých cvikov znížiť bolesti a únavu rúk z nadmerného používania PC. Video bolo pôvodne určené pre hráčov počítačových hier, ale rovnakým symptómom často trpia aj ostatní ľudia pracujúci s PC. Zdroj: youtube.com