Zimné svadobné kytice

0

Pre niektorých ľudí je svadba v zime niečo nepredstaviteľné. Je zima a počasie vonku je nepríjemné, ženám hneď napadá to, že účesy nedržia, pretože je vlhko, na nohy sú potrebné čižmy a lodičky do tašky na prezutie a pod.

Ale na druhej strane svadobná hostina, zákusky a torty sa vôbec nekazia.  Všetko má svoje výhody a nevýhody.

Sú však páry, ktoré zimný termín svadby priam vyhľadávajú. Páči sa im zimná romantika ako z rozprávky. Ak si však robíte starosti čo s kyticou, nemusíte sa báť. Aj zima má svoje čaro a vie vykúzliť originálne svadobné kvety.

Musíte však brať do úvahy, že môže mrznúť, pršať, snežiť, alebo môže fúkať vietor, a preto myslite na tieto fakty pri objednávke kytice v kvetinárstve.

Pozrite si nasledujúcu galériu a nechajte sa inšpirovať:

Zdroj: deavita.com, mihalima

Reklama:
728x90
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ako brutálne vyzerá tetovanie zblízka... len pre silné povahy

Tetovanie. Fenomén, ktorý takmer vždy rozdelí ľudí na tvrdých zástancov, ktorým sa to páči a ešte tvrdších odporcov, ktorí to často považujú len za sebadevastáciu krásy ľudského tela. Nech už je váš postoj akýkoľvek, ponúkame vám krátke video, ktoré sa na proces tetovania pozerá zblízka. Dustin z Youtube kanálu s názvom „SmarterEveryDay“ sa pozrel na tetovanie svojím objektívom a nahral video spomaleným záberom pri 1500 snímkach za minútu. Pozrite sa, ako tetovacia ihla prepichuje kožu a zafarbuje ju farbou. Upozorňujeme, že video nie je vhodné pre citlivé povahy. Budeme radi, ak nám dáte vedieť, koľkí z vás zmenili svoj názor na tetovanie... Zdroj: mashable.com