Zimné svadobné kytice

0

Pre niektorých ľudí je svadba v zime niečo nepredstaviteľné. Je zima a počasie vonku je nepríjemné, ženám hneď napadá to, že účesy nedržia, pretože je vlhko, na nohy sú potrebné čižmy a lodičky do tašky na prezutie a pod.

Ale na druhej strane svadobná hostina, zákusky a torty sa vôbec nekazia.  Všetko má svoje výhody a nevýhody.

Sú však páry, ktoré zimný termín svadby priam vyhľadávajú. Páči sa im zimná romantika ako z rozprávky. Ak si však robíte starosti čo s kyticou, nemusíte sa báť. Aj zima má svoje čaro a vie vykúzliť originálne svadobné kvety.

Musíte však brať do úvahy, že môže mrznúť, pršať, snežiť, alebo môže fúkať vietor, a preto myslite na tieto fakty pri objednávke kytice v kvetinárstve.

Pozrite si nasledujúcu galériu a nechajte sa inšpirovať:

Zdroj: deavita.com, mihalima

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Najväčšia kolekcia videohier na svete!

Viac ako 11 000 hier zhromaždených v priebehu 25 rokov. Podľa Guinnessovej knihy svetových rekordov 2014, Michael Thomasson je vlastníkom najväčšej svetovej zbierky videohier. Za túto zbierku hier vraj minul 50 000 dolárov. V jeho zbierke sú zahrnuté všetky tituly, ktoré boli overené Guinnssovou knihou rekordov plus ďalších 400, ktoré od tej doby nazbieral. Pri počítaní sa nezarátavali duplikáty, takže sa jedná o počet jedinečných titulov. Pričom štvrtina z nich nebola vôbec otvorená. Sám Thomass priznáva, že pri výberoch hier bol veľmi dôsledný, aby dostal tu najlepšiu a najkrajšiu verziu hry so všetkými možnými bonusmi. Koľko titulov vlastnite Vy? http://i0.mail.com/832/2537832,h=425,pd=1,w=620/michael-thomasson.jpg Zdroj: maximumpc.com