Značka Burberry minula na výrobu vianočnej reklamy neuveriteľných 10 miliónov libier

0

Aj keď do Vianoc máme ešte necelé dva mesiace, šialenstvo okolo reklám, zliav a nákupov sa už pomaly roztáča.

Ako prvá lastovička z tohto hniezda vyletela reklama módnej značky Burberry, ktorá sa pre tento rok rozhodla natočiť krátky hraný film, ktorým sa snaží vzdať poctu svojmu zakladateľovi – mužovi menom Thomas Burberry.

Na tom by možno nebolo nič zvláštne, ak by sme opomenuli fakt, že za jeho výrobu vycalovali neuveriteľných 10 miliónov libier.

Aj vy sa pýtate ako je to vôbec možné?  Niečo viac ako 3 minúty videa a toľko peňazí? Nuž, keď si ho pozriete celé, pochopíte, kde tie peniaze išli. Oscarový režisér Asif Kapadia presne vedel ako ich minúť.

A kto bude ďalší? Žeby John Lewis?

Zdroj: vouge.co.uk

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

100-ročná nevesta valcuje internet

Toto je jeden z príbehov, ktorý posilňuje úlohu lásky a partnerstva vo svete. 100-ročná Dana Jackson sa rozhodla znovu vydať. Za manžela si vybrala 87-ročného Billa Straussa. Obaja žili v dome s opatrovateľskou službou. Pred sobášom sa poznali dva roky. Krátko po obrade sa nevesta priznala, že sa cíti, ako by bola 50-ročná. Gratulujeme mladému  páru a sľubujeme si, že nikdy nestratíme vieru v to, že v každom veku by sme si mali plniť svoje sny. Pridáte sa k nám? Spevák Robo Kazík by to povedal slovami svojej pesničky: Už nie si možno mladý a krížikov máš dosť, zdá sa ti, že láska je už iba minulosť, no náhodou sa pozrieš zvodnej dáme do očí, a čarodejná iskra z nej na teba preskočí.  Láska kvitne v každom veku, to je stará pravda právd,  a človek o tom presvedčil sa snáď už tisíckrát.  Tak nezahadzuj nádej a optimistom buď,  veď nikdy nevieš, kedy si aj k tebe nájde púť. Zdroj: cosmopolitan.com