Značka Burberry minula na výrobu vianočnej reklamy neuveriteľných 10 miliónov libier

0

Aj keď do Vianoc máme ešte necelé dva mesiace, šialenstvo okolo reklám, zliav a nákupov sa už pomaly roztáča.

Ako prvá lastovička z tohto hniezda vyletela reklama módnej značky Burberry, ktorá sa pre tento rok rozhodla natočiť krátky hraný film, ktorým sa snaží vzdať poctu svojmu zakladateľovi – mužovi menom Thomas Burberry.

Na tom by možno nebolo nič zvláštne, ak by sme opomenuli fakt, že za jeho výrobu vycalovali neuveriteľných 10 miliónov libier.

Aj vy sa pýtate ako je to vôbec možné?  Niečo viac ako 3 minúty videa a toľko peňazí? Nuž, keď si ho pozriete celé, pochopíte, kde tie peniaze išli. Oscarový režisér Asif Kapadia presne vedel ako ich minúť.

A kto bude ďalší? Žeby John Lewis?

Zdroj: vouge.co.uk

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

7 vecí, ktoré musí mať každá žena

Toto jednoducho musíte mať! Kožená bunda Kožená bunda je investícia na niekoľko rokov. Môžete ju nosiť do školy, na rande, do práce a aj na koncert. Je super univerzálna a môžete ju kombinovať takmer so všetkým. http://www.cosmopolitan.pl/u/e/15/09/zara-699.jpg Biela košeľa Jednoduchá a klasická košeľa by nemala chýbať v žiadnom ženskom šatníku. Je veľkou pomôckou k saku, k rifliam, k nohaviciam, veľmi vám pomôže, keď nastane situácia, keď neviete, čo na seba. http://www.cosmopolitan.pl/u/e/15/09/hmprod79,90.jpg Elegantné nohavice Bez ohľadu na to, či idete na pohovor, ste na káve alebo máte dôležité obchodné rokovania. Jednoduché elegantné nohavice sú správna voľba. A okrem iného veľmi pekne tvarujú postavu. http://www.cosmopolitan.pl/u/e/15/09/hm-99,90.jpg Little Black Dress Malé čierne šaty sú niečo, čo musíte mať. Stretnutia, datovania, filmy, práca, pohreb, a dokonca aj rockový koncert. Jednoduché čierne šaty sú ideálnou základňou pre vytvorenie si štýlu. http://www.cosmopolitan.pl/u/e/15/09/139-mango.jpg Perfektné rifle Možno budú stáť o niečo viac, ale ak uberú na vašich bokoch a zvýraznia zadok, nebudete ľutovať. Každá žena potrebuje tie správne džínsy. http://www.cosmopolitan.pl/u/e/15/09/250-zl-asos.jpg Kožené kabelky Radšej jednu, ale koženú. Základ by mala tvoriť čierna. A potom postupne telová, červená, tmavomodrá. http://www.cosmopolitan.pl/u/e/15/09/zara-199.jpg Sveter Jednoduchý sveter, najlepšie v neutrálnej farbe je váš najlepší priateľ. Môžete ho skombinovať so všetkým, čo sa vám naozaj páči. Pozor na zožmolkované svetríky a tričká. Tie sa do práce vôbec nehodia. http://www.cosmopolitan.pl/u/e/15/09/mango-69.jpg Zdroj: cosmopolitan.pl