Značka Burberry minula na výrobu vianočnej reklamy neuveriteľných 10 miliónov libier

0

Aj keď do Vianoc máme ešte necelé dva mesiace, šialenstvo okolo reklám, zliav a nákupov sa už pomaly roztáča.

Ako prvá lastovička z tohto hniezda vyletela reklama módnej značky Burberry, ktorá sa pre tento rok rozhodla natočiť krátky hraný film, ktorým sa snaží vzdať poctu svojmu zakladateľovi – mužovi menom Thomas Burberry.

Na tom by možno nebolo nič zvláštne, ak by sme opomenuli fakt, že za jeho výrobu vycalovali neuveriteľných 10 miliónov libier.

Aj vy sa pýtate ako je to vôbec možné?  Niečo viac ako 3 minúty videa a toľko peňazí? Nuž, keď si ho pozriete celé, pochopíte, kde tie peniaze išli. Oscarový režisér Asif Kapadia presne vedel ako ich minúť.

A kto bude ďalší? Žeby John Lewis?

Zdroj: vouge.co.uk

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Ohromné fotografie gangu z Nového Zélandu naháňajú strach

Nový Zéland je krajina, ktorá sa do povedomia ľudí dostala krásou svojej prírody ako z príbehu o Pánovi prsteňov. To, že je to aj krajina nebezpečných gangov, však už len málokto vie. Fotograf Jono Rotman na svojich potulkách Novým Zélandom narazil aj na tento azda najväčší gang v krajine s názvom Mighty Mongrel Mob. Keď sa ho pýtali otázku, ako sa k ním dostal a ako ich dokázal nahovoriť na takúto formu propagácie, skromne odpovedal: „Povedal som im, že chcem urobiť bojové fotografie. Bez ohľadu na to, ako sa na nich spoločnosť pozerá, títo muži majú svoje krédo a mnohokrát sú priamo zapojení do bojov, ktoré niekedy vedú až na hranicu života.“ Vďaka tomuto odvážnemu fotografovi a SMARTmug.sk dnes máte možnosť pozrieť sa zoči-voči týmto „hrdlorezom“, našťastie, z pohodlia obývačky. Zdroj: boredpanda.com