Značka Burberry minula na výrobu vianočnej reklamy neuveriteľných 10 miliónov libier

0

Aj keď do Vianoc máme ešte necelé dva mesiace, šialenstvo okolo reklám, zliav a nákupov sa už pomaly roztáča.

Ako prvá lastovička z tohto hniezda vyletela reklama módnej značky Burberry, ktorá sa pre tento rok rozhodla natočiť krátky hraný film, ktorým sa snaží vzdať poctu svojmu zakladateľovi – mužovi menom Thomas Burberry.

Na tom by možno nebolo nič zvláštne, ak by sme opomenuli fakt, že za jeho výrobu vycalovali neuveriteľných 10 miliónov libier.

Aj vy sa pýtate ako je to vôbec možné?  Niečo viac ako 3 minúty videa a toľko peňazí? Nuž, keď si ho pozriete celé, pochopíte, kde tie peniaze išli. Oscarový režisér Asif Kapadia presne vedel ako ich minúť.

A kto bude ďalší? Žeby John Lewis?

Zdroj: vouge.co.uk

Reklama:
loading...
Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Komentuj

Mohlo by ťa zaujímať

Súboj o srdce partnera vašich snov

Čím bližšie nás k sebe posúva virtuálna realita, chatovanie a sociálne siete, tým sme si paradoxne vzdialenejší. Čoraz viacerí z nás si akosi nedokážu nájsť svoju vysnenú polovičku. Možno máme príliš veľké nároky a možno iba smolu. Na internete trávime veľa času, mnohí pracovne, ešte väčšia skupina aj súkromne a na lásku akosi nie je čas, ba ani dostatok príležitostí. A hoci sa zdá, že všetky tie zdieľané obrázky, statusy a verejne prezentované názory nás k sebe približujú, nie je to celkom tak. Skutočné pocity a prítomnosť niekoho blízkeho nenahradí žiaden počítač, pre ozajstné zblíženie je treba ešte niečo viac. No začať môžete aj na internete, stačí len vedieť, kde hľadať a poznať miesta vhodné na zoznámenie. My vám dnes prezradíme, kam sa obrátiť (alebo si prekliknúť). Rytieri nevymreli Áno, je to tak! Sú stále medzi nami, len sa poskrývali kade-tade. Na prvý pohľad (možno ani na druhý) ich nerozoznáte od bežných chlapov 21. storočia. Prezradí ich až galantné správanie a túžba nájsť ušľachtilú ženu svojho života. Či už ste utajený rytier prestrojený v obleku alebo osamelá dáma snívajúca o dokonalom chlapovi, netradičná zoznamka Rytiersky súboj je tu pre vás. Ak sa vám totiž zapáči nejaká lady, stačí sa uchádzať o jej priazeň a ak usúdi, že stojíte za to, aby si vás všimla, prípadne zverila svoje srdce, tak otvorí súboj a vy jej môžete dokázať, že ste ten naj. Moderná lady chytí opraty do svojich rúk Ten váš rytier je možno hneď za rohom, len o ňom ešte neviete. Pre všetky emancipované dámy, ktorým sa nechce donekonečna vyčkávať, kedy si ich niekto všimne, je tu vynikajúca príležitosť. Dajte o sebe vedieť tomu, kto sa vám páči. Vyjadrite svoje sympatie štuchnutím a čakajte ako zareaguje on. Ide predsa o hľadanie lásky, možné partnerstvo s vaším moderným rytierom, a to je silná motivácia snažiť sa zabojovať a ukázať sa v najlepšom svetle. Či ste skrytý rytier alebo presvedčená lady, odhaľte svoju pravú identitu a presvedčte, že gavalierstvo, slušnosť a morálne princípy nevymreli. Postačí jeden rytiersky súboj a všetko podstatné sa ukáže. A možno príde aj láska... Foto: rytiersky-suboj.sk PR