10 vecí, ktoré by ste mali vedieť ak chodíte s introvertom

0

Ak ste na nejakej oslave, nájsť tam introverta nebude vôbec ľahké. Môžete si síce myslieť, že to bude ten osamotený človek v kúte miestnosti, ktorý si pomaly upíja so svojho vína, no skutočnosť je niekde inde. S najväčšou pravdepodobnosťou ho ani nebudete mať šancu vidieť, nakoľko introverti nikam nechodia. Najradšej sedia doma a ešte aj osamote.

Ak sa vám aj podarí dostať nejakého vonku, nemyslíte si, že ste vyhrali. Je to len polovica boja a vojnu ako takú ste ani zďaleka nevyhrali. Títo ľudia si do vzťahov so sebou okrem tradičnej výbavy prinášajú aj niečo tajomné, niečo, čo ostáva zahalené rúškom tajomstva alebo takpovediac ukryté v trezore s neznámym heslom. Netreba čakať, že sa otvorene prihlásia k svojim citom, tobôž, že sa z nich budú radi verejne vyznávať.

V nasledujúcom videu z produkcie Psych2Go sa môžete oboznámiť s 10 vecami, po ktorých introverti vo svojich vzťahoch túžia.

Zdroj: youtube.com

Foto: video screenshot

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.