Ak chcete zažiť pocit prioritného odbavenia na letisku, oblečte si škaredý sveter s vianočným motívom

0
40
Vianoce na letisku

Vianoce sú popri všetkých pozitívach, ktoré so sebou prinášajú aj v niečom zlé. Je to azda najhorší čas na cestovanie. Všade je neuveriteľne veľa ľudí túžiacich sa dostať domov k svojej rodine načas a navyše neraz sa stane, že z dôvodu nepriazne počasia sa mnohé spoja rušia. Výsledok? Hŕba nespokojných a podráždených ľudí na letiskách, vlakových či autobusových staniciach.

No letecká spoločnosť Alaska Airlines pripravila na 15. decembra jedinečnú promo akciu, ktorou chce aspoň pre niekoho tento čas spríjemniť. Z dôvodu národného dňa škaredých vianočných svetrov pripravila pre všetkých cestujúcich v takomto oblečení prioritné odbavenie v letiskovej hale. Čiže službu, za ktorú sa normálne pripláca nemalá suma, je teraz možné získať úplne zadarmo, stačí sa len nahodiť do starého (otrasného) svetra s vianočnou tematikou.

Pre všetkých, ktorí sa obávajú, že budú jediní takto oblečení je tu potešujúca správa, že rovnako aj členovia posádky lietadla vymenia svoje rovnošaty za tieto vianočné pletené svetríky.

Zdroj: beta.latimes.com

Foto: pixabay.com