Ako naplánovať a nepokaziť zásnuby?

0
139

Ste spolu už niekoľko rokov a už dlhšiu dobu premýšľate, že by ste svoj vzťah chceli posunúť ďalej? Ak sa už na tento krok cítite a plánujete ho zrealizovať v čo najskoršom možnom termíne, poradíme si, ako si ho naplánovať a nepokaziť.

Vyberte dobré miesto

Prv, než sa rozhodnete hľadať zásnubný prsteň pre svoju partnerku, premyslite si, na akom mieste ju chcete požiadať o ruku. Musí to byť miesto, ktoré máte obaja radi, na ktoré radi chodievate. Odporúčame miesto, kde ste sa zoznámili, poprípade kde ste sa prvýkrát pobozkali.

Veľkosť prsteňa

Keď pôjdete kupovať zásnubný prsteň, musíte vedieť, akú veľkosť prsteňa má vaša partnerka. Ak ju viete, nebudete mať problém vybrať. Ak ale nie, zistite si to, poprípade vezmite partnerke zo šperkovnice diamantový prsteň a dajte si veľkosť zmerať priamo v klenotníctve. Pozor ale, partnerka nesmie nič zbadať.

Voľte správne slová

Niektorí muži si pripravujú to, čo povedia svojej partnerke. Najlepšia je však improvizácia. Nech si už vyberiete akýkoľvek spôsob, urobte to zo srdca a vtedy, keď si budete 100% istý, že chcete svoju partnerku za manželku.

Zvečnite si tento moment

Poproste niekoho, aby tento moment natočil, poprípade aspoň odfotil. Musí to byť ale do detailov naplánované, aby partnerka ani len netušila, čo sa chystáte urobiť.

Zásnuby sú naozaj krásnym momentom v živote každého muža a každej ženy. Aj keď možno všetko nedopadne podľa vašich predstáv, užite si ho plnými dúškami.